Kάτσικας: Αδαής ή σωστός;

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Για να το ξεκαθαρισουμε ο Κατσικας αυτα που λεει ειναι απολυτως σωστα το μονο θεμα ειναι οτι χρειαζοταν να βγει η Κλιμακωση του ΓΒΠ για να τα πει ενω αυτο ηταν εμφανες απο πριν. Η αθηνα θα ειναι γυρω στι 19400-450..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
επρεπε να βγουν τα στατιστικα για να παρεδχτειτε οτι περσι ηταν πιο δυσκολη χρονια:D

Ρε φιλαράκο ποιό είναι το πρόβλημα σου?Ισα ισα που εσύ πρέπει να χαίρεσαι που έδωσες πέρσι(αν είσαι τόσο καλός όσο λές) γιατί φέτος είναι που δε θα πέρναγες με την καμία.Δυστυχώς(πραγματικά το εννοώ) στις πολύ υψηλόβαθμες σχολές οπως η Ιατρική,θα περάσουν οι μαθητές που κατόρθωσαν να πάρουν έναν καλό βαθμό στην έκθεση(στα άλλα μπορούσαν άνετα να γράψουν πολύ καλά)...Και εσύ,οπως γράφεις στο φορουμ τουλάχιστον,μη σου πω τι βαθμό θα έγραφες στο μάθημα αυτό....ΕΛΕΟΣ!ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΟΥ 2008!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ρε φιλαράκο ποιό είναι το πρόβλημα σου?Ισα ισα που εσύ πρέπει να χαίρεσαι που έδωσες πέρσι(αν είσαι τόσο καλός όσο λές) γιατί φέτος είναι που δε θα πέρναγες με την καμία.Δυστυχώς(πραγματικά το εννοώ) στις πολύ υψηλόβαθμες σχολές οπως η Ιατρική,θα περάσουν οι μαθητές που κατόρθωσαν να πάρουν έναν καλό βαθμό στην έκθεση(στα άλλα μπορούσαν άνετα να γράψουν πολύ καλά)...Και εσύ,οπως γράφεις στο φορουμ τουλάχιστον,μη σου πω τι βαθμό θα έγραφες στο μάθημα αυτό....ΕΛΕΟΣ!ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΟΥ 2008!

επρεπε να βγουν τα στατιστικα για να παρεδχτειτε οτι περσι ηταν πιο δυσκολη χρονια:D

Όντως rolling μας έχεις πρήξει. Άσε τους ειδικούς να μιλούν και σταμάτα πια να λες ότι στα δικά σου ήταν πιο δύσκολα και μάλιστα όλο χαρά (θυμίζω το :D).Συμφωνώ με τον george_k214:no1:. Μην παίζετε με τα νεύρα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πως γίνεται χωρίς να έχει καταθέσει κανένας το μηχανογραφικό του να βγαίνει ένας προφήτης και μάλιστα σε κρατικό δημόσια και σοβαρό κανάλι και να λέει τέτοια πράγματα ? Γιατί δεν τον κράζει κανένας αυτόν τον άνθρωπο ?

Επομένως μην δίνεις σημασία. Και πέρσι αν δεις τις εκτιμήσεις που έβγαζαν για τις σχολές (με μόρια παρακαλώ :P) σε σχέση με τις τελικές βάσεις έχοντας κατατεθεί τα μηχανογραφικά, θα καταλάβεις αρκετά...

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω οι βάσεις έστω και ελάχιστα δείχνουν άνοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αυτό που με πειράζει περισσότερο είναι αυτή η ακρίβεια στις προβλέψεις.Δεν μπορεί να λέει για παράδειγμα άνοδο στις ιατρικές σχολες 100 με 250 μόρια το πολυ.Δηλαδή πως είναι τόσο σίγουρος ότι δεν θα ανεβεί 260 μόρια για παράδειγμα?Γελοιότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ο κύριος αυτός (Κάτσικας) με τι γνώσεις "κάνει" τον εκπαιδευτικό αναλυτή ?????
Με το πτυχίο του φιλολόγου !!!! Ξέρει τι θα πει στατιστική μελέτη , κατανομή .... (μαζί με τον Ηρόδοτο τα μάθαινε αυτά;) άλλα στην Ελλάδα σοβαρότητα δεν υπάρχει !!!!!!
Όλοι γνωρίζουν επί παντός επιστητού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ο κύριος αυτός (Κάτσικας) με τι γνώσεις "κάνει" τον εκπαιδευτικό αναλυτή ?????
Με το πτυχίο του φιλολόγου !!!! Ξέρει τι θα πει στατιστική μελέτη , κατανομή .... (μαζί με τον Ηρόδοτο τα μάθαινε αυτά;) άλλα στην Ελλάδα σοβαρότητα δεν υπάρχει !!!!!!
Όλοι γνωρίζουν επί παντός επιστητού.
Συγγνώμη, φυσικός δεν είναι ή χάνω επισόδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ωραία δηλαδή εγώ που έβγαλα 19240 μόρια να μην ελπίζω για την ιατρική αθηνών ....

Ε αυτό μου την σπάει αφάνταστα !!!
Σκέψου πως εγώ με 19265 στο 3ο και 19500 στο 2ο και 4ο δέν θα περάσω ιατρική Θεσσαλονίκης. Αλλά και πάλι καλά σου είπε η Αλέκα.. Μακαρι η μοναδική αδικία στη ζωή σου να ήταν αυτή... Εντάξει δέν χάθηκε και ο κόσμος... άλλοι δέν περνούν κάν στην σχολή που θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αναιρώ όλα όσα έλεγα πριν για τον Κάτσικα. Η σημερινή έρευνά του που διάβασα με απογοήτευσαι οικτρά! Και θα εξηγήσω τους λόγους:
1) Γενικό: Πώς μπορούν και κάνουν προβλέψεις μόνο με το ΓΒΠ και χωρίς να μάθουν κάτι για τα μόρια?
2) Αν δείτε στην έρευνα του Κάτσικα θα παρατηρήσετε ότι όλες οι προβλέψεις του έχουν εύρος 300-350 μόρια! Καλά, είναι δυνατόν! Τι πρόβλεψη είναι αυτή! Μόνο και μόνο για να λέει μεά ότι έπεσε μέσα! Φυσικά θα πέσει μέσα, όταν π.χ. λέει ότι η Ιατρική Κρήτης θα έχει 18800 έως 19150!
3) Είμαι απογοητευμένος από τη συμπεριφορά του ως δημοσιογράφου-αναλυτή. Έχουμε που έχουμε όλοι μας την αγωνία μας, βγαίνει αυτός και λέει του τύπου "τρελαίνουν τις βάσεις οι υποψήφιοι", "με 19000 μόρια δεν μπαίνεις στη σχολή που θέλεις", "μαύρο καλοκαίρι θα περάσουν ακόμα και οι άριστοι"... Για να μη μιλήσω για τον τίτλο: 700 μόρια ανεβαίνουν οι βάσεις! Εγώ είδα το πολύ να ανεβαίνουν 300-400! 700 θα ανέβηκε 1 τμήμα! Γιατί γενικεύει? Για να τρομάξει τους υποψηφίους και να αγοράσουν την εφημερίδα για να πάρει λεφτά!
Είμαι εξοργισμένος με αυτόν
Σημείωση: Ακόμα και με τις καταστροφολογικές προβλέψεις του πάλι είμαι μέσα, δεν θύμωσα επειδή με βγάζει ότι δεν περνάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα στο 2 και στο 3..ειδικα η εισαγωγη του ηταν απαραδεκτη, αλλα καθε χρονο ετσι γινεται για να πουλησουν λενε διαφορα...για τις δε αποκλισεις που λες, χαρακτηριστικα θα σου πω πως περσι εδινε ιατρικη Κρητης 18400-18700 (ακουσον ακουσον 18400!!!) προτου τελειωσουμε τις πανελληνιες:P
Για το 1 μια παρατηρηση θα κανω μονο: ουτε το ιδιο το υπουργειο δεν ξερει καλα καλα πως διαμορφονονται τα μορια των υποψηφιων , δεν ειναι δυνατον να ξερουν οι αναλυτες. απλως τα στατιστικα ειναι καπως ενδεικτικα του τι επικρατει, χωρις να σημαινει αυτο βεβαια πως αντικατοπτριζουν την πραγματικοτητα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καλα τα λες αλεκα !!!τετοιες προβλεψεις τις κανω και εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ο Χρήστος Κάτσικας είναι ένας συνάδελφος με εξαιρετικό ήθος, εργατικότητα και ουσία.

Κατανοώ όλα αυτά που του "καταλογίζετε" διότι η πίεση που δέχεστε από το περιβάλλον σύστημα (γονείς, σχολείο, φίλοι και μη, συγγενείς, προσωπικές φιλοδοξίες κ.α.) είναι πολύ μεγάλη.

Όμως θα ήθελα από σας να κάνετε προσπάθεια να δείτε πίσω από το παραβάν και τις πρώτες σελίδες των αστικών εφημερίδων.

Δεν ευθύνεται ο Κάτσικας που θα ανέβουν οι βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Προσωπικα ειμαι φοιτητρια, το εχω περασει ολο αυτο το λουκι καικαταλαβαινω πως δεν ευθυνεται ο Κατσικας για το οτι θα ανεβουν οι βασεις
Απλως, διαβαστε λιγο το παρακατω

Και εδώ αρχίζουν τα δύσκολα. Αν το παλιρροϊκόκύμα των αριστούχων που κατασκευάστηκε στα πλαίσια της μακράς προεκλογικής περιόδου σόκαρε, οι συνέπειές του έχουν δημιουργήσει δέος σε χιλιάδες οικογένειες που πέρασαν μέσα σε λίγες ώρες από τον φούρνο στην κατάψυξη. Αρχικά χάρηκαν με τις καλές ή άριστες βαθμολογίες των παιδιών τους και μαζί ανέπτυξαν δίκαιες προσδοκίες και λίγο μετά το χαμόγελο πάγωσε, γιατί αντιλαμβάνονταν ότι υπάρχει περίπτωση το παιδί τους να μην πετύχει την εισαγωγή του στην Ιατρική Αθήνας, αν και έχει συγκεντρώσει 19.350 μόρια ή να μην πετύχει την εισαγωγή του στους Πολιτικούς Μηχανικούς του ΕΜΠ, αν και έχει συγκεντρώσει 19.100
μόρια ή να αποκλειστεί από το Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης παρ΄ όλο που έχει 18.800 μόρια. Αλίμονο αν ένα παιδί που έχει γράψει μέσο όρο 19 σε όλα τα μαθήματα να μην μπορεί να επιλέξει σχολή της αρεσκείας του! Γιατί περί αυτού πρόκειται...


Εν μερει με αυτα που γραφει μου θυμιζει το Φωσκολο.:P Και λογικο ειναι γιατι γραφει σε εφημεριδα και προσπαθει να πουλησει. Και εγω ακομα επαθα πλακα οταν ειδα τον τιτλο, αν δειτε σε αλλο θεμα εχω ποσταρει ολο το αρθρο στις 8 παρα, γιατι ειδα την εφημεριδα σε ενημερωτικη εκπομπη και κουφαθηκα. Ετρεξα αμεσως λοιπον στο νετ να το διαβασω...

Οσον αφορα στην ουσια των προβλεψεων του, ειναι πολυ γενικες και αοριστες. Παρουσιαζει οπως ειπε και ο Νικος απο πανω την Κρητη απο 18800-19150 (περσι ειχε 18773). Δηλαδη μας λεει οτι μπορει να μεινει εκει που ειναι, μπορει και ν ανεβει ομως. Κατι το οποιο μπορει να το συμπερανει ο οποιοσδηποτε σχετικος και μη. Η αποκλιση +/- 50 ειναι λογικη και ολοι τη δινουν, οχι οως και 350 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epas

Νεοφερμένος

Ο epas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Eπιτέλους κάποιος συμφωνεί με εμένα και εκφράζει δημόσια την οργή του !!!

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Το διάβασα κι εγώ το σημερινό του άρθρο στα Νέα, μόνο και μόνο επειδή με πήρε έντρομη η μητέρα μου ("που πας παιδί μου ξυπόλητη στ αγγούρια:'("). Δε ξέρω αν αυτά που λέει είναι σωστά, άλλωστε στο τέλος θα το δούμε αυτό, ξέρω όμως ότι ο τρόπος που το λέει είναι απαίσιος. Διαβάζεις το άρθρο και ψάχνεις πέτρα να δέσεις στο λαιμό σου. Τα δραματοποιεί υπερβολικά και δεν βρίσκω τον λόγο ειλικρινά. Οκ, αν η αποψη σου είναι ότι οι ιατρικές θα ανέβουν 50-350 μόρια γράψε αυτό,οι σάλτσες είναι περιττές.
Και τελοσπάντων ρε παιδιά, εγώ με το φτωχό μου το μυαλό λέω, ότι αφού ακόμα δεν έχετε καταθέσει μηχανογραφικά,πως γίνεται να μιλάμε για βάσεις??? Που ξέρει πόση ζήτηση θα χει η κάθε σχολή? Οκ, ξέρουμε τις περσινές αλλά κάθε χρόνια είναι ξεχωριστή.
Τί να πω,καλά αποτελέσματα σε όλους:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Το διάβασα κι εγώ το σημερινό του άρθρο στα Νέα, μόνο και μόνο επειδή με πήρε έντρομη η μητέρα μου ("που πας παιδί μου ξυπόλητη στ αγγούρια:'("). Δε ξέρω αν αυτά που λέει είναι σωστά, άλλωστε στο τέλος θα το δούμε αυτό, ξέρω όμως ότι ο τρόπος που το λέει είναι απαίσιος. Διαβάζεις το άρθρο και ψάχνεις πέτρα να δέσεις στο λαιμό σου. Τα δραματοποιεί υπερβολικά και δεν βρίσκω τον λόγο ειλικρινά. Οκ, αν η αποψη σου είναι ότι οι ιατρικές θα ανέβουν 50-350 μόρια γράψε αυτό,οι σάλτσες είναι περιττές.
Και τελοσπάντων ρε παιδιά, εγώ με το φτωχό μου το μυαλό λέω, ότι αφού ακόμα δεν έχετε καταθέσει μηχανογραφικά,πως γίνεται να μιλάμε για βάσεις??? Που ξέρει πόση ζήτηση θα χει η κάθε σχολή? Οκ, ξέρουμε τις περσινές αλλά κάθε χρόνια είναι ξεχωριστή.
Τί να πω,καλά αποτελέσματα σε όλους:iagree:
Πες τα πες τα!!!!ενα καλοκαιρι δεν μας αφηνουν να χαρουμε!!!γαμωτο γυρναω απεξω κ ανοιγω το πισι με το πολυ μυαλο κ γω.στο διαολο κοντευουν να μας ψοφησουν!!γτ δεν σκανε ολοι επιτελους να μας αφησουν να κανουμε μηχανογραφικο με την ησυχια μασ?τα δραματοποιουν κιολας!ημαρτον πια!δεν αντεχω αλλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καταρχην οι "βασεολογοι" κανουν προβλεψεις χωρις να εχουν γινει καν τα μηχανογραφικα,δεν σημαινει πως ολοι οι αριστουχοι θα επιλεξουν την πιο υψηλοβαθμη σχολη,οποτε εγω αυτες τις προβλεψεις δεν τις πολυδινω σημασια,ο καθενας λεει το δικο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top