Eurovision 2012!

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λοιπόν προσέξτε γιατί έχω τεράστια διαίσθηση φέτος!
Ο Γερμανός θα πάρει στάνταρ την πρωτιά!
Η Κύπρος θα πάρει καλύτερη θέση απο εμάς!
Αυτό το πράγμα που όταν τραγουδάει η Ελευθερία ακούγεται και η δεύτερη φωνή χαλάει τελείως το τραγούδι! Το ξέρω ότι χορεύει και κάποιος πρέπει να τη στηρίζει φωνητικά όμως όχι συνέχεια...είναι απαίσιο!
Η Ήβη έχει πολύ πιο σταθερή φωνή με αποτέλεσμα το κομμάτι να ακούγεται πιο καθαρά, να δίνει ρυθμό και να μην κουράζει.
Επίσης νομίζω ότι και το χορευτικό μας και της Κύπρου είναι για κλάματα ... ευτυχώς που υπάρχει λίγο συρτάκι και σώζεται το πράγμα:P
Όσο για τα ρούχα...σωστή φουστοζώνη το φόρeμα της Ελευθερίας :P Θα μπορούσε να είναι έστω 5 εκατοστά πιο μακρύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπόν προσέξτε γιατί έχω τεράστια διαίσθηση φέτος!
Ο Γερμανός θα πάρει στάνταρ την πρωτιά!
Η Κύπρος θα πάρει καλύτερη θέση απο εμάς!
Αυτό το πράγμα που όταν τραγουδάει η Ελευθερία ακούγεται και η δεύτερη φωνή χαλάει τελείως το τραγούδι! Το ξέρω ότι χορεύει και κάποιος πρέπει να τη στηρίζει φωνητικά όμως όχι συνέχεια...είναι απαίσιο!
Η Ήβη έχει πολύ πιο σταθερή φωνή με αποτέλεσμα το κομμάτι να ακούγεται πιο καθαρά, να δίνει ρυθμό και να μην κουράζει.
Επίσης νομίζω ότι και το χορευτικό μας και της Κύπρου είναι για κλάματα ... ευτυχώς που υπάρχει λίγο συρτάκι και σώζεται το πράγμα:P
Όσο για τα ρούχα...σωστή φουστοζώνη το φόρeμα της Ελευθερίας :P Θα μπορούσε να είναι έστω 5 εκατοστά πιο μακρύ :P
Νομίζω πως η Σουηδία θα βγει πρώτη, αλλά και ο Γερμανός θα τα πάει πάρα πολύ καλά, στην 3αδα μαζί με Νορβηγία, πιστεύω.
Η Κύπρος ΑΞΙΖΕΙ καλύτερη θέση από εμάς, αλλά δεν ξέρω αν θα την πάρει, γιατί εμείς ψηφιζόμαστε περισσότερο. Πάντως νομίζω πως θα είμαστε σε κοντινές θέσεις.
Τέλος, πιστεύω θα είμαστε μέσα στη 10άδα στο τσακ, και από πάνω μας θα βρίσκονται οι περισσότερες από αυτές τις χώρες (σε τυχαία σειρά): Σουηδία, Νορβηγία, Δανία, Ρωσία, Ιρλανδία, Γερμανία, Γαλλία, Ιταλία, ίσως Σερβία, Αζερμπαϊτζάν, Κύπρος.
Και το ότι ακούγεται δυνατά η δεύτερη φωνή, νομίζω μας σώζει, γιατί καλύπτει κάπως την παραφωνία της Ελευθερίας Ελευθερίου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καθολου; μα τι ειναι αυτα που λες;
η Ηβη ειναι θεααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και φωναρααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
Μα δεν λέω για την παρουσία αν και το χορευτικό δεν με άρεσε και πολύ αλλά η φωνή της είναι αίσχος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
το χορευτικό ήταν πολύ μοντέρνο,
εμενα μου άρεσε πολύ σε αντίθεση με το δικό μας που ήταν ας πούμε αδιάφορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
λοιπόν προσωπικά θεωρώ ότι το aphrodisiac είναι καλούτσικο αν και πολύ γυμνό βρε παιδί μου....το λάλα love το είχα σιχαθεί να το ακούω στο ραδιόφωνο που παιζόταν με την normal φωνή τις ivis και όχι με αυτή τύπου "ήμουν άντρας και μου έχει μείνει λίγο η φωνή!!!" eurovision συνεχίζω να βλέπω γιατί με διασκεδάζει, δη περιμένω από την eurovision να βρω το "τραγούδι" μου οποτε είτε καρναβάλι είτε ποιότητα το ίδιο μου κάνει...sorry που διαφωνώ παιδιά αλλα έτσι είναι! πείτε μου πιο τραγούδι τις eurovision έχει γίνει σουξέ στα ξένα ραδιόφωνα εκτος τις χώρας τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν,, στηρίζουμε όλοιιιιιιιι Γερμανίααα.:D
:inlove:

Χωρίς πλάκα τώρα, το δικό μας είναι αηδία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δε θα χαλούσα για κανένα λόγο κάρτα για να στείλω μήνυμα να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δε θα χαλούσα για κανένα λόγο κάρτα για να στείλω μήνυμα να ψηφίσω.

Έχεις και ένα δίκιο. Δεν κερδίζεις κάτι με το να ψηφίσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω δεν τα εχω ακουσει ακομα, εκτος απο της ελλαδας, οποτε αποψε που θα δω τον τελικο θα τα ακουσω για πρωτη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μονο μην μας τρολλαρουν οι αλλες χωρες και βγουμε πρωτοι! Επειδη λεφτα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alan09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alan09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Πολύ μου αρέσει το τραγούδι της Ισπανίας. Και σταθεροί οι Ισπανοί, με τραγούδια στη γλώσσα τους.;)

https://www.youtube.com/watch?v=zT8eG4Hl990
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μονο μην μας τρολλαρουν οι αλλες χωρες και βγουμε πρωτοι! Επειδη λεφτα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! :P

Ναι αλλά οι εγκαταστάσεις υπάρχουν. :P γιατί είμαστε η μόνη χώρα που έφτιαξε κανονικά στάδια αντί για λυόμενα για τους ολυμπιακούς. Ε παρουσιαστές ας βάλουμε 1-2 της ΕΡΤ με το μισθό τους και τα εφέ ας έχουμε σπόνσορα. :P:P:P Πλάκα πλάκα θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι. Αλλά μωρέ αφού είναι άφωνη η δικιά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Άσε που στέκεται σαν τροχονόμος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δεν φτανουν μονο οι εγκαταστασεις. Εγκαταστασεις ειχαν για να κανουν τον ελληνικο τελικο αλλα ειδες ...

No money, no eurovision!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δε θα χαλούσα για κανένα λόγο κάρτα για να στείλω μήνυμα να ψηφίσω.

Αναστασία είσαι πολύ κακιά.. :cry_x:
Oι γιαγιούλες χρειάζονται την βοήθεια μας.
Είναι επιτακτική ανάγκη...χρειάζονται την ψήφο του κάθε Έλληνα..
Ψηφίστε Ρωσσία!!

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χαχααχχαχχχαχαα μπαμπουσκες!!!!! Παντως η πρωτια αντικειμενικα ανηκει στη Σουηδια και δυσκολα να μην την παρει...
Κατι ασχετο αλλα γαματη πρωτοβουλια του youtube να δειχνει λαιβ συναυλιες https://www.youtube.com/rockinrio?feature=inp-lt-rog
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κατι ασχετο αλλα γαματη πρωτοβουλια του youtube να δειχνει λαιβ συναυλιες https://www.youtube.com/rockinrio?feature=inp-lt-rog
Ναιιιι τι τέλεια και δεν το μεταδίδει σε όλες τις χώρες απ'ότι μου είπαν κάτι παιδιά!! Ελπίζω να κρατήσει μέρες ακόμη !!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χθες βεβαια ειχε καλυτερα για μενα συγκροτηματα,evenescence kai metallica αλλα ξεχαστηκα ρε γαμωτο και δεν τα ειδα... Ελπιζω το καλοκαιρι να το συνεχισουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι είχε και Slipknot (για λίγο όμως :pfff: ) και Sepultura :clapup: Απ'οτι είδα οι επόμενες ημέρες είναι πιό χαλαρές μουσικά μακάρι τα supports να'ναι πιό δυνατά :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βασικα για να δεις τωρα eurovision η πρεπει να εισαι κουφος η να εχεις ipod, κινητο, ο,τιδηποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top