[04/06/2024] Μαθηματικά Προσανατολισμού

demitra

Νεοφερμένος

Η demitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ενταξει, ο τίτλος οχι και οτι πιο εύστοχο, αλλα υποφέρω.
σημερα γραψαμε μαθηματικα προσανατολισμού. ηταν απο τα καλυτερα μου αν οχι το καλυτερο μου μαθημα. σκάλωσα σε κυριολεκτικα ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ που δεν δικαιολογούνται (γ θεμα.) δεν ξερω πως να ζήσω με τον εαυτο μου τωρα, κυριολεκτικά ειμαι τοσο εκνευρισμένη. απο ενα σιγουρο 17 που θα έγραφα, εχω κατέβει δεν ξερω και εγω ποσο. με σκοτώνει αυτο το πραγμα.
παλι καλα δεν εχω στόχο μονο Αθηνα, αλλα και παλι... με σκοτώνει αυτο το συναίσθημα.
ασε που τωρα έρχονται και τα υπολοιπα και εφόσον εκανα βλακείες στο "καλυτερο" μου τωρα μου εχει φύγει καθε ειδος αισιοδοξίας.
παναγια μου..νομιζα οτι το εγραψα εγω αυτο. νιωθω ακριβως ετσι
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.
Aπο περιεργεια το θεωρημα μεσης τιμης στο θεμα γ ισχυει στο διαστημα [8/3,3] που δινει το ζητουμενο συντελεστη διευθυνσης.Λυστε την εξισωση f(k)-f(3)/k-3=-5/3 παιρνοντας τον τυπο για τα χ>=2 και θα βγαλετε κ=8/3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top