Γενικό -  Χημεία - Οικονομικό

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδια θελω βοηθεια δεν ξερω τι ακριβως να κανω με τη χημεια ειναι δυσκολη δεν ξερω αλαλ ειναι το μονο μαθημα που δεν πολυ καταλαβαινω δεν τα πολυ παω καλα ειμαι σχετικα καλη μαθητρια 17.3 εβγαλα χωρις ιδιετερο διαβασμα και θελω να ακολουθησω θετικη παω πολυ καλα στα μαθηματικα 19 αλγεβρα 19γεωμετρια και 18φυσικη μου αρεσει και το οικονομικο αλλα δεν παω καλα χημεια 14 ειχα θελω τη βοηθεια σας! :xixi::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι να την κάνεις τη Χημεία αμα σου αρέσει το Οικονομικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εάν γίνεις πιο συγκεκριμένη, ίσως μπορέσω να σε βοηθήσω. Τι είναι για παράδειγμα αυτό που σε δυσκολεύει περισσότερο κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν με νοιαζει η χημεια αλλα θελω να παω στη θετικη!
Τι να σου πω ολα σχεδων ειδικα η ονοματολογια και οι ενωσεις! 14 εχω (κλαπς)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιβή

Νεοφερμένος

Η βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:)
Παιδια θελω βοηθεια δεν ξερω τι ακριβως να κανω με τη χημεια ειναι δυσκολη δεν ξερω αλαλ ειναι το μονο μαθημα που δεν πολυ καταλαβαινω δεν τα πολυ παω καλα ειμαι σχετικα καλη μαθητρια 17.3 εβγαλα χωρις ιδιετερο διαβασμα και θελω να ακολουθησω θετικη παω πολυ καλα στα μαθηματικα 19 αλγεβρα 19γεωμετρια και 18φυσικη μου αρεσει και το οικονομικο αλλα δεν παω καλα χημεια 14 ειχα θελω τη βοηθεια σας! :xixi::(
λοιπόν κοίτα η χημεία δεν είναι είναι ένα μάθημα στο οποίο πρέπει να μάθεις το νόημα απ΄λά πρέπει να κάτσεις κάτω και να διαβάσεις και να την μάθεις όπως ακριβώς τα λέει το βιβλίο γιατί αλλιώς αλλάζει το νόημα είναι όντως δύσκολο μάθημα αλλά σκέψου ότι τίποτα δεν είναι δύσκολο άμα το διαβάσεις εγώ έχω μαμά χημικό και παρόλα αυτά αντί να έχω 20 σε αυτό το μάθημα έχω 18 απλά κάτσε διάβασε και θα δεις ότι τίποτα δεν θα είναι πια δύσκολο:bye::thanks::lol: :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
:)
λοιπόν κοίτα η χημεία δεν είναι είναι ένα μάθημα στο οποίο πρέπει να μάθεις το νόημα απ΄λά πρέπει να κάτσεις κάτω και να διαβάσεις και να την μάθεις όπως ακριβώς τα λέει το βιβλίο γιατί αλλιώς αλλάζει το νόημα είναι όντως δύσκολο μάθημα αλλά σκέψου ότι τίποτα δεν είναι δύσκολο άμα το διαβάσεις εγώ έχω μαμά χημικό και παρόλα αυτά αντί να έχω 20 σε αυτό το μάθημα έχω 18 απλά κάτσε διάβασε και θα δεις ότι τίποτα δεν θα είναι πια δύσκολο:bye::thanks::lol: :):D
Tο ξερω αλλα εμενα δεν μου βγαινει! Ασε τωρα που δεν ειμαι τυπος του διαβασματος κανενα μαθημα δεν με ταλαιπωρει τοσο! Φετος δηλαδη περσυ μια χαρα 19εγραψα και τριμηνα τελεια! Οχι για βαθμο αλλα για μενα! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η χημεια στην τριτη λυκειου ειναι αρκετα ευκολη και μπορει να σου χαρισει ανετα βαθμο αν εισαι συνεπης. Εκτος αν αλλαξουν τα θεματα προς το δυσκολο ή βαλουν παρα πολλα οπως περυσι. Αν καθισεις να διαβασεις οργανικη στη Β' Λυκειου (Γενικης παιδειας), στην τριτη θα ξερεις ηδη σχεδον το ενα απο τα τρια κεφαλαια ολοκληρο. Απο τα αλλα δυο που απομενουν μονο το ενα ειναι ουσιαστικα καινουρια πραγματα γιατι το αλλο εχει Ιοντικη ισορροπια που μοιαζει με την Χημικη ισορροπια της β' κατευθυνσης. Προσωπικα της β' με δυσκολεψε περισσοτερο απο της γ' λυκειου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Το εχω ακουσει πως η χημεια της δευτερας ειναι αρκετα δυσκολη! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ειναι αλλα τι σε απασχολει; Δεν θα τη δωσεις πανελλαδικα! Επομενως δεν επηρεαζει στο αν θα περασεις.
Γιατι δεν πας τεχνολογικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αμα παω θετικη θα τη δωσω πανελλαδικα! Δεν ξερω ρε συ δεν με εμπνει η τεχνολογικη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ε της τριτης θα δωσεις οχι της δευτερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι αλλα εχει διαφορα... Γενικα δεν ξερω η χημεια ειναι μεγαλο προβλημα για μενα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heracliulas

Νεοφερμένος

Η heracliulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Η χημεία είναι όντως από τα ευκολα μαθήματα της θετικής (συγκριτικά με τα υπόλοιπα). Αυτό δε σημαίνει όμως πως το 20 εκεί γράφεται με άνεση. Θέλει πολύ δουλειά και διάβασμα.
Πάντως θα συμφωνήσω με την Krou, καλύτερα να πας τεχνολογική αφύ σου αρέσει το οικονομικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν θελω ετσι θα δοκιμασω τισ δυναμεις μου αλλα και γενικα δεν μου αρεσει η τεχνολογικη αλλωστε μου αρεσουν ολα τα μαθηματα της θετικης και τα θεωρω πολυ ευκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heracliulas

Νεοφερμένος

Η heracliulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
έτσι κι αλλιώς είσαι Α λυκείου οπότε αν πας θετική και το μετανιώσεις στη Γ, αλλάζεις κατευθυνση χωρίς να έχεις χάσει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι το ξερω αλλα τωρα δεν θελω να παρω ασχημο βαθμο παλι στο τετραμηνο το 14 ποναει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κοίτα θα σου δώσω μια συμβουλή... πάρε ένα βοηθητικό της χημείας και άρχιζε να λύνεις πολλές ασκήσεις μα πάρα πολλές... Στην αρχή να προσπαθείς να κοιτάς τη θεωρία παράλληλα και μετά μόνη σου... Έτσι έκανα και πέρσυ και φέτος και είχα 20... Μόνο ασκήσεις έλυνα και έτσι μέσα από τις πολλές ασκήσεις τα έμαθα...Για γενικής παιδείας αλλά για θετικής παιδείας νομίζω ότι με λίγο διάβασμα και με πολλές ασκήσεις θα τα καταφέρεις

Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο για κανένα αν προσπαθήσει έστω και λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ευχαριστω για την συμβοθλη! Θα το παλεψω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top