Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα;

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω θα αφιερωσω 1 ωρα καθε μερα στο ΑΟΔΕ για να μαθω καλυτερα ο,τι εχω κανει μεχρι τωρα(σχεδον το τελος του 2ου κεφαλαιου), ασκησεις μαθηματικων, προγραμματισμο δεν σταματαω τα μαθηματα καθως μπαινω τμηματικο προγραμματισμο,φυσικη ασκησεις στις στροφικες. δηλαδη περιπου 3-3.30 ωρες/μερα.

αν το τηρισω αυτο ειμαι κομπλε!:D

κατα τ'αλλα... βολτες,καφεδες,μπαρακια, pc,υπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros7291

Νεοφερμένος

Ο πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω λιγο απ ολα....
μαλλον πολυ απ ολα..............................
η μονη μου παρηγορια ειναι τα υπεροχα μελομακαρονα που περιμενω πως και πως καθε χρονο.
α !!! και το δωρο του Αι Βασιλη!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ στον αντίποδα αναμένεται να λιώσω στα φροντιστήρια και θα χαραμίσω για πολλοστή φορά τις διακοπές μου εξαιτίας των αδερφών μου που έρχονται από την Αθήνα και εγκαθίστανται κατά την προσφιλή τους συνήθεια στο σπίτι καθιστώντας τον βίο αβίωτο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εγώ στον αντίποδα αναμένεται να λιώσω στα φροντιστήρια και θα χαραμίσω για πολλοστή φορά τις διακοπές μου εξαιτίας των αδερφών μου που έρχονται από την Αθήνα και εγκαθίστανται κατά την προσφιλή τους συνήθεια στο σπίτι καθιστώντας τον βίο αβίωτο. :(

....βρε πολύ καταπιεσμένο μου ακούγεσαι εσύ...:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
μπορεί κάποιος απόφοιτος να μας δώσει καμια συμβουλή για το τι να πρωτο διαβασουμε σε αυτες τις 15...μέρες των χριστουγέννων που νομίζουμε ο΄τι είναι και κανένας αιώνας??? γιατι τα έχουμε χάσει λίγο.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τι κατεύθυνση είσαι?

Γενικά θα σε συμβούλευα να μην αγχωθείς πολύ στις διακοπές των χριστουγέννων, απλώς κάλυψε τυχόν κενά αλλά προπάντων γέμισε τις μπαταρίες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
είμαι θετική κατευθυνση..γενικά κενά δεν εχω...τι προτείνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Kοπελιά εσύ θα αποφασίσεις... Λογικά (αν κάνεις φροντιστήριο) θα ξεκινήσεις και κατά τις 3-4 του μηνός πάλι, οπότε δεν θα είναι και τόσο μεγάλο το κενό... Λογικά πάλι θα έχεις και μπόλικες ασκήσεις για τις γιορτές, οπότε και μόνο αυτά να κάνεις θα είσαι καλυμμένη. Γνώμη μου να ξεκουραστείς λιγάκι, αλλά και πάλι εσύ ξέρεις καλύτερα. Μην σε πιάνει άγχος πάντως γι αυτό:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πρώτα απ όλα να ασχοληθείς με ό,τι σου έχουν προτείνει οι καθηγητές σου για επανάληψη.

ΑΝ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ, το καλύτερο θα ήταν να λύσεις ενδεικτικά μερικές ασκήσεις από τα κεφάλαια που εκανες και πιθανως να έχεις ψιλο-ξεχάσει ή νιώθεις περισσότερη ανασφάλεια σε σχέση με τα υπόλοιπα, προτίμησε αυτές που δεν μπόρεσες αρχικά(αυτά για φυσική,χημεία,μαθ/κα). Στη βιολογία κράτα απλώς επαφή με αυτά που είχες κάνει το Σεπτέμβρη-Οκτώβρη. Τα υπόλοιπα τα χεις πιο πρόσφατα.

Υλικό για διάβασμα υπάρχει άπειρο, καλό θα ήταν όμως εν όψει ενός πολύ κουραστικού εξαμήνου (η περίοδος από το τέλος των διακοπών εως το τέλος των εξετάσεων) να πάρεις μια ανάσα και να μην υπερβάλλεις. 2 ώρες την ημέρα (με αργίες φυσικά:P) είναι υπεραρκετές.:)

(Εγώ είχα κάνει 1 εβδομάδα αποχή και δεν είχα κανένα πρόβλημα αργότερα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
8-10 ώρες καθημερινά μαθηματικά κατ. και βιολογία κατ. κυρίως. Ζόρια πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
8-10 ώρες καθημερινά μαθηματικά κατ. και βιολογία κατ. κυρίως. Ζόρια πολλά.


Είσαι Β λυκείου ή έχει γίνει λάθος στο όνομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Είσαι Β λυκείου ή έχει γίνει λάθος στο όνομα;
η β' δεν εχει βιολογια κατευθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
8-10 ώρες καθημερινά μαθηματικά κατ. και βιολογία κατ. κυρίως. Ζόρια πολλά.


Υπομονή, μία χρονιά είναι, θα περάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
η β' δεν εχει βιολογια κατευθυνσης...

Το γνωριζω φίλε m3Lt3D απλά υπέθεσα πως έγινε κάποιο λάθος στην τάξη!ετσι κ αλλιώς δεν δικαιολογέίται στη β λυκείου τόσο διάβασμα στις διακοπές κατα τη γνώμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν είμαι Β' Λυκείου απλά πρέπει να μπέρδεψε το σύστημα , δεν αλλάζει από μόνο του;


ΕΝΤΙΤ: το βρήκα και το άλλαξα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Όχι εσύ το αλλάζεις απο τον πίνακα ελέγχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγώ παιδιά μου επαναλήψεις κάνω , τι καινουργια ύλη !!!!!μην τρελαθούμε....και το φρο γιατί το έχουμε?? μάλιστα μαθ κατ και φυσ κατ θα κάτσω να κάνω ασκήσεις καινούργιες απο βοηθήματα, δε νομίζω να κάθομαι να κοιτάω τις παλιές .....το βαριέμαι αφάνταστα. Την πρωτοχρονιά δε 8α πάω πουθενά γιατί παραμονή χριστουγέννων ήμουν σε μπαράκι με χορούς τρελούς και τέτοια, πήγα και στο πάρτυ του σχολείου πριν κάτι μέρες σε κλαμπ...ε το παράκανα... οπότε προωτοχρονιά με τη μανούλα και τον πατερούλη, τι να γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγώ παιδιά μου επαναλήψεις κάνω , τι καινουργια ύλη !!!!!μην τρελαθούμε....και το φρο γιατί το έχουμε?? μάλιστα μαθ κατ και φυσ κατ θα κάτσω να κάνω ασκήσεις καινούργιες απο βοηθήματα, δε νομίζω να κάθομαι να κοιτάω τις παλιές .....το βαριέμαι αφάνταστα. Την πρωτοχρονιά δε 8α πάω πουθενά γιατί παραμονή χριστουγέννων ήμουν σε μπαράκι με χορούς τρελούς και τέτοια, πήγα και στο πάρτυ του σχολείου πριν κάτι μέρες σε κλαμπ...ε το παράκανα... οπότε προωτοχρονιά με τη μανούλα και τον πατερούλη, τι να γίνει...

πολλές φορές όμως μαθαίνεις από τα λάθη σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Tι ξεθάβει κανείς όταν βαριέται?! :P

Κάθε χρόνο λέω ότι θα διαβάσω και ποτέ δεν διαβάζω εν τέλη.
Φέτος λέω να μην ζορίσω και πολύ το πράγμα και να λιώσω εξ αρχής στον ύπνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Φροντηστηριο :P μονο 6 μερες σταματαω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top