Σας αρέσουν τα μαθηματικά;

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.

SA-96

Νεοφερμένος

Ο Αθηναγόρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ τρελένομαι αλλά δεν βρίσκω πολλές καλές ασκήσεις στο σιτε για την τάξη μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
οι καλές ασκήσεις είναι γενικά περιζήτιτες!!:):((συγνώμη για τα ορθογραφικά αλλά έχω δισλεξία και καμιά φορά μου φεύγουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ τρελένομαι αλλά δεν βρίσκω πολλές καλές ασκήσεις στο σιτε για την τάξη μου:(

Όταν λες τάξη σου, εννοείς Α' ή Β'? Μπορείς απλώς να ζητήσεις, έχουμε αρκετές που δεν τις ποστάρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anni96

Νεοφερμένος

Η anni96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
το αγαπημενο μου μαθημα !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας αρέσουν τα μαθηματικά;

:jumpy::jumpy::jumpy:ναιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμενα τα μαθηματικα ειναι το αγαπημενο μου μαθημα αφου απο τωρα σκεφτομαι και την κατευθυνση που θελω να ακολουθησω και δεν ειναι αλλη απο την θετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εντάξει δεν τρελαίνομαι κιόλας.Αλλά τα βρίσκω πάρα πολύ ενδιαφέροντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ναι,μου αρέσουν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η ξαδέρφη μου τραιλένεται για τα Μαθηματικά και απεχθάνεται τα φιλολογικά.Εγώ αντίθετα όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μεχρι τωρα μου αρεσουν παρα πολυ

[οff]Ραφαελα

  • Μηνύματα ανά ημέρα: 17,16
  • no comments [/off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μεχρι τωρα μου αρεσουν παρα πολυ

[οff]Ραφαελα

  • Μηνύματα ανά ημέρα: 17,16
  • no comments [/off]

Τις περισσότερες φορές λέει τα ίδια πράγματα.

Ότι δεν της αρέσουν τα μαθηματικά, ότι σε άλλους μπορεί να αρέσουν κτλ.

Τέλος πάντων, νομίζω έχω απαντήσει εδώ πέρα ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές λέει τα ίδια πράγματα.

Ότι δεν της αρέσουν τα μαθηματικά, ότι σε άλλους μπορεί να αρέσουν κτλ.

Τέλος πάντων, νομίζω έχω απαντήσει εδώ πέρα ήδη.
Δες μονο ποτε εγινε μελος και ποσα ποστ εχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δες μονο ποτε εγινε μελος και ποσα ποστ εχει:P

Addiction που λέμε. :P

Ντάξει, με μονολεκτικά μηνύματα ο καθένας τα βγάζει πέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα..ωστοσο η φυσικη μου αρεσει περισσοτερο γτ κατα τη γνωμη μου τα μαθηματικα βρισκουν εφαρμογη στη φυσικη..μαθηματικα χωρις φυσικη δεν εχουν ουσια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα..ωστοσο η φυσικη μου αρεσει περισσοτερο γτ κατα τη γνωμη μου τα μαθηματικα βρισκουν εφαρμογη στη φυσικη..μαθηματικα χωρις φυσικη δεν εχουν ουσια....
εαν δεν υπηρχαν τα μαθηματικα δεν θα υπηρχε και η φυσικη.ειναι 2 επιστημες που συνδεονται μεταξυ τους αλλα η φυσικη χρειαζεται τα μαθηματικα ενω τα μαθηματικα δεν την χρειαζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εαν δεν υπηρχαν τα μαθηματικα δεν θα υπηρχε και η φυσικη.ειναι 2 επιστημες που συνδεονται μεταξυ τους αλλα η φυσικη χρειαζεται τα μαθηματικα ενω τα μαθηματικα δεν την χρειαζονται.



οντως οπως και η χημεια χρειαζεται τα μαθηματικα για καποιους ευτυχως και για καποιους δυστηχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εαν δεν υπηρχαν τα μαθηματικα δεν θα υπηρχε και η φυσικη.ειναι 2 επιστημες που συνδεονται μεταξυ τους αλλα η φυσικη χρειαζεται τα μαθηματικα ενω τα μαθηματικα δεν την χρειαζονται.
αυτο ακριβως λεω παραπανω...τα μαθηματικα αποκτουν ουσια με τη φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν καθόλου...:nono::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
αυτο ακριβως λεω παραπανω...τα μαθηματικα αποκτουν ουσια με τη φυσικη...
εγω ομως δεν εννοω αυτο.τα μαθηματικα στηριζονται μονα τους,δεν αποκτουν ουσια μεσω καποιας αλλης επιστημης.οι αλλες επιστημες τα χρειαζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top