Πρόχειρο στις πανελλήνιες

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αφου ειναι στο προχειρο αμφιβαλλω.
-----------------------------------------
εγώ στο πρόχειρο της ΑΟΔΕ ξαναέλυσα το 4ο θέμα των μαθηματικών με μολύβι και μετά το έσβησα:lol:

Πως σου 'ρθε αυτο ?? χαχαχαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μην ανησυχείς καθόλου! Την πρώτη φορά που έδωσα από συνήθεια εγραφα παντου ανάμεσα στο πρόχειρο στίχους τραγουδιών-σαν τον Φοίβο ένα πράγμα- και με πιάνει μετά από λίγες μέρες η διευθύντρια του σχολείου μου και μου κατεβάζει τρελές βρισιές για τη βλακεία μου!!! Τα ελέγχουν όλα δηλαδή πριν τα στείλουν στα κέντρα για κάτι βλαμμένα σαν κι εμάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αφου ειναι στο προχειρο αμφιβαλλω.
-----------------------------------------


Πως σου 'ρθε αυτο ?? χαχαχαχα:lol:

είχα τελειώσει νωρίς και ήταν καλή απασχόληση μέχρι να πάει 10 η ώρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγώ κάθε φορά ζωγραφίζω τα κέρατα μου και κάθε φορά έρχεται κάποιος επιτηρητής και μου λέει, ξέρεις κάτι, δεν κάνει να ζωγραφίζεις στο πρόχειρο, θεωρείται σημάδι αναγνώρισης. Σε έναν είπα, όχι ρε γαμώτο πρέπει να σβήσω όλα αυτά τα αριστουργήματα? Με κοίταξε σα να μου έλεγε, θα πεις κι άλλες μλκ? Αλλά εγω @@ :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαχαχαχαχα τι γέλιο που έχετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
παιδια εγω χθες στ ΑΟΔΕ στο προχειρο επειδη προσπαθουσα να θυμηθω κατι ,αρχισα να ζωγραζω , εκανα το γηπεδο του παοκ κ εγραψα κ ΠΑΟΚ -4- , αλλα οταν εφευγα το ειπα στην επιτιριτρια κ μ ειπε οτι δν υπαρχει προβλημα
-----------------------------------------
ζωγραφιζω**

Έλα, αν στείλουν το γραπτό σου στη Θεσσαλονίκη θα σε αβαντάρουν και βαθμολογικά. Εκτός κι αν οι διορθωτές είναι Αρειανοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grcenz

Νεοφερμένος

Ο Grcenz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σε περίπτωση χρήσης του μιλιμετρέ ως πρόχειρο για το πολύ 20 λέξεις(ενώ αυτο δεν επιτρέπεται) τι κυρώσεις προβλέπονται ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
Σε περίπτωση χρήσης του μιλιμετρέ ως πρόχειρο για το πολύ 20 λέξεις(ενώ αυτο δεν επιτρέπεται) τι κυρώσεις προβλέπονται ;
Διάλεξε τη σωστή απάντηση:
α) Μηδενισμός του γραπτού
β) 10 χρόνια φυλακή
γ) Εκτέλεση με απαγχονισμό
δ) Απολύτως κανένα πρόβλημα
--------------------------------------------------------
Η σωστή απάντηση είναι το.....
δ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΡΟΧΕΙΡΟ στο πισω μερος του τετραδιου αναγραφοντας πανω τη λεξη προχειρο?
μολις ακουσα στην τηλεοραση οτι δεν επιτρεπεται και οτι σε αυτη την περιπτωση μηδενιζεται το γραπτο? δεν ισχυει εεεε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε καμια περιπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μακαρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
παιδια ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΡΟΧΕΙΡΟ στο πισω μερος του τετραδιου αναγραφοντας πανω τη λεξη προχειρο?
μολις ακουσα στην τηλεοραση οτι δεν επιτρεπεται και οτι σε αυτη την περιπτωση μηδενιζεται το γραπτο? δεν ισχυει εεεε....
Αναλόγως. Αν εννοείς το οπισθόφυλλο δεν επιτρέπεται, σημαίνει σημαδεμένο τετράδιο και μηδενίζεται.:P
Αν εννοείς τις τελευταίες σελίδες, αν ισχύει αυτό που λες τότε όλοι μας έχουμε μηδενιστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Δεν πιστευω να μηδενιζουν το γραπτο, αν εκει που γραφουμε τα στοιχεια μας, ακουμπησα λιγο το χερι μου καταλαθος στο μελανι που δεν ειχε στεγνωσει, και ειχε δημιουργηθει μια μικρη μουντζουρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
από τη στιγμή που οι επιτηρητές ελέγχουν το γραπτό σας και υπογράφουν δεν τίθεται θέμα μηδενισμού για τους λόγους που αναφέρετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
οκ σας ευχαριστω, γιατι αυτο το ειχα κανει σε δυο μαθηματα, και το ειχα αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
....σημαίνει σημαδεμένο τετράδιο και μηδενίζεται.....
Παιδιά, μην ακούτε φήμες και ανησυχείτε. ΠΟΤέ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝέΝΑ ΤέΤΟΙΟ ΛόΓΟ ΔΕΝ έΧΕΙ ΜΗΔΕΝΙΣΤΕί ΤΕΤΡάΔΙΟ. Ότι περίεργο και να έχει ένα τετράδιο (π.χ. σκισμένο, βρεγμένο, μουτζουρωμένο, τρυπημένο, ματωμένο, μυξωμένο, τσαλακωμένο, με πρόχειρο στο μιλιμετρέ, με γραμμένο εξώφυλλο, με ονοματεπώνυμο και ΑΜΚΑ σε κάθε σελίδα, με ποδοσφαιρικά συνθήματα, με ζωγραφιές τανκς, με καρδούλες, με γκρικλις, με προσευχές, με δακτυλικό αποτύπωμα, με κραγιόν φιλάκι, με σπέρμα, με αυτοκόλλητο πόκεμον και ότι άλλο μπορείτε να φαντασθείτε) δεν υπάρχει περίπτωση μηδενισμού. Απλά, το τετράδιο αυτό ονομάζεται "χαρακτηρισμένο" και βαθμολογείται χωριστά μαζί με άλλα ξαδερφάκια του. Αυτά είναι καρατσεκαρισμένα από βαθμολογητές. (Μόνο μην γράψετε βρισιές π.χ. για τον υπουργό παιδείας ή τη θρησκεία, γιατί ο νόμος λέει ότι μπορεί να πάει στον εισαγγελέα).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Να πω τον πόνο μου;
Χθες στα αρχαία απάντησα στην Β.2, αλλά δεν έβαλα α, β, όπως το ζητούσε. Δεν το πρόσεξα. Νόμιζα ότι δεν χωριζόταν.
Βέβαια, υποσυνείδητα, περνώντας από το πρώτο υποερώτημα στο δεύτερο, άφησα κενό 2 σειρών, και, ξεκινώντας το, έγραψα "Η σχέση Έξεως-αρετής-έργου..." (δηλαδή ξεκίνησα με την φράση του β υποερωτήματος, όπως δινόταν στην εκφώνηση).

Είναι ξεκάθαρο ότι έχουν απαντηθεί και τα δύο υποερωτήματα, και μάλιστα λεπτομερώς.

Λέτε να έχω πρόβλημα που δεν τα ξεχώρισα με τις ενδείξεις α, β;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Να πω τον πόνο μου;
Χθες στα αρχαία απάντησα στην Β.2, αλλά δεν έβαλα α,β, όπως το ζητούσε. Δεν το πρόσεξα. Νόμιζα ότι δεν χωριζόταν.
Βέβαια, υποσυνείδητα, περνώντας από το πρώτο υποερώτημα στο δεύτερο, άφησα κενό 2 σειρών, και, ξεκινώντας το, έγραψα "Η σχέση Έξεως-αρετής-έργου..." (δηλαδή ξεκίνησα με την φράση του β υποερωτήματος, όπως δινόταν στην εκφώνηση).

Είναι ξεκάθαρο ότι έχουν απαντηθεί και τα δύο υποερωτήματα, και μάλιστα λεπτομερώς.

Λέτε να έχω πρόβλημα που δεν τα ξεχώρισα με τις ενδείξεις α, β;
Αν είναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις, λογικά δε θα έχεις πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
@geokam,

Ακριβώς έτσι είναι.
Είναι πολύ ξεκάθαρα διατυπωμένες και ξεχωρισμένες οι απαντήσεις μου, είμαι σίγουρος.
Ίσως με το άγχος και την κούραση να έγινε αυτό. :worry:
(υπάρχει και μια πιθανότητα να τις έχω ξεχωρίσει και με τις ενδείξεις, αλλά το πιθανότερο είναι πως όχι)

@Dias,

Eυχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top