Ποιες ώρες σας βολεύει να δίνετε εξετάσεις;

Ποιες ώρες προτιμάτε να ξεκινά μία γραπτή εξέταση;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κατά τις 10.Να'χεις χρόνο ίσα ίσα για μια επαναληψούλα και να μην έχεις και άγχος όλο το πρωί πριν πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
κατά τις 2. τότε μόνο είναι σίγουρο πώς θα έχω ξυπνήσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
περυσι στις εξετασεις μονο 10-12 εδινε η ταξη μου...
με βολεψε παντως γιατι ξυπναγα 7:30-8:00 καθομουνα μια ωριτσα, χαλαρα να ξυπνησω, και κατι επαναληψεις εκανα σε μερικα μαθηματα, και πηγαινα με το πασο μου να δωσω...
τωρα αμα διναμε 8-10 ισως να ταν και λιγο ζορικα τα πραγματα... να ξυπνουσα απο τις 6 δεν υπηρχε περιπτωση (αν και ποτε μην λες ποτε) οποτε λογικα θα κανα αυτο που κανω και τωρα: ξυπναμε 7 ετοιμαζομαστε (οχι και τοσο με το πασο μας) μεχρι και μιση, (μετα ισως καμια ψιλοματια σε τπτ που δεν θυμασαι, για επαναληψη ολοκληρη δεν τιθεται θεμα) και ξεκινας να πας...
βεβαια απο την αλλη εχω ολη την μερα δικια μου... δεν ειναι και τραγικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στις 10.00. Είσαι φρέσκος και μπορείς να αποδώσεις καλύτερα, δεν έχεις κουραστεί, δεν έχεις να ανησυχείς για μεσημεριανό και επίσης μπορείς να ξυπνήσεις το πρωί για μια γρήγορη επανάληψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
10-12
ή
12-14

οι καλυτερες ωρες κατα τη γνωμη μου,εισαι φρεσκος,εχεις διαθεση,ειναι πρωι,πας γραφεις τελειωνεις,φευγεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
17:00-18:00 το απόγευμα.

Καθώς είναι σίγουρο ότι:
1) Θα έχω ξυπνήσει.
2) Θα έχω φάει μεσημεριανό και δεν θα πεινάω.
3) Θα έχω πιεί και καφέ.


Και μετά από την εξέταση,εννοείται βολτίτσα στο κέντρο της πόλης και λίγο αργότερα, για ποτό. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,162 μηνύματα.
η αγαπημένη βάρδια εξεταστικής: 9:00-12:00 και 18:00-21:00 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η βραδινή είναι η χειρότερη μακράν!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
σχολειο καλυτερα στις 10 αν και θα με βολευε και πιο αργα
για ξενες γλωσσες και ετσι καλυτερα μεσημερακια(δεν λεει να ξυπνας 8 το Σαββατο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
10-11. Να εχω ξυπνησει καλα αλλα οχι και πολυ πριν τις εξετασεις ωστε να το σκεφτομαι συνεχεια.
Το μεσημερι δεν βολευει δεν θα εχω τοσο ενεργεια, θα εχω φαει και αν δεν εχω φαει θα πειναω, μπορει να νυσταζω.
Το βραδυ μονο στις εξετασεις δεν θα εχω το μυαλο μου και θα εχω πεθανει απο το αγχος.
Οποτε καλυτερα πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
8-10 ή 10-12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πιστεύω οτι καλύτερα είναι το πρωί ! Είτε δίνεις Αγγλικά είτε Ελληνικά (εξετάσεις Μαιου Ιουνίου-Πανελληνιες).
Στα Γαλλικά, τα διπλώματα είναι πάντα απόγευμα- βράδυ (ώρα έναρξης από 5:30 μέχρι 7:30), και πιστεύω οτί είναι λάθος γιατί το μυαλό είναι κουρασμένο αυτήν την ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Κατά τις 08:30 να τελειωνουμε και ημαστε και ξεκουραστοι κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
πρωι πρωι για να τελειωνουμε γρηγορα και μην αγχωνομαι μεχρι το απογευμα....φτανει να αγχωνομαι τις υπολοιπες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρωί κι εγώ. Βασικά ό,τι ώρα και να 'ναι συγκεντρώνομαι νομίζω, δεν παίζει θέμα. Το απόγευμα λίγο δε μου αρέσει σαν σκέψη, ίσως γιατί δεν έχω εμπειρία από κάτι τέτοιο. Το βράδυ δε θα είχα πρόβλημα, έτσι κι αλλιώς τέτοιες ώρες διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
για μενα η ιδανικη ωρα για εξετασεις ειναι γιρω στις 10 -11 .
8:30 ειναι αρκετά νωρις για μενα , το μεσημερι και το απογευμα δεν νομιζω οτι θα ήμουν τοσο συγκεντρωμενη στις εξετασεις όσο κάποια αλλη στιγμη της ημέρας
και όσο για το βραδυ μόνο για εξετάσεις δεν έχω όρεξη ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγώ το μεσημέρι και το απόγευμα τα έχω συνιθίσει από τα διαγωνίσματα στο φροντηστήριο....μια χαρά είναι...η καλύτερη ώρα...ξυπνάς χαλαρά...κάνεις και επανάληψη...βλέπεις λίγο τηλεόραση και όταν βγαίνεις από τις εξετάσεις ειναι βραδάκι οποτε πας καπάκι βόλτα...τώρα στους κύκλους του σχολείου (8.30-10.30 και 10.30-12.30) προτιμώ τον πρωινό γιατί ξεμπερδεύεις και έχεις ολη τη μέρα μπροστά σου...ωστόσο δεν προλαβαίνω ποτέ να κάνω επανάληψη όταν γράφω τόσο πρωι γιατί μπορώ μεν να ξενυχτήσω μέχρι τις 6 το χάραμα αλλά δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ κανονικά κια να ξυπνήσω στις 6!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κατά τις 11.Θα έχω ξυπνήσει από τις 7,θα έχω φάει ένα γερό πρωινό θα έχω κάνει μια επαναληψούλα χαλαρά.Και κατα τις 11 τελειώνει η πέψη ανακτώ τις δυνάμεις και βουυρ με πολύ ''αιμα'' στις εξετάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Επειδή δίνω εξετάσεις από Δ' δημοτικού, έχω μια Α εμπειρία. :P
Προσωπικά, με βολεύει να δίνω το απόγευμα. Να ξυπνάω ό,τι ώρα θέλω, να έχω χρόνο να κάνω επανάληψη, να πάω μια βόλτα, να φάω κλπ. Μισώ τις εξετάσεις σε ώρες π.χ. 8 ή 9 π.μ., καθώς και ξυπνάω νωρίς για να κάνω επανάληψη και είναι πολύ πρωί. Όπως και να το κάνουμε, χωρίς καφέ πρωινιάτικα δεν μπορώ να πάω να γράψω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πιστευω οτι η καλυτερη ωρα για να δινει κανεις εξετασεις ειναι το πρωι(1η βαρδια),καθως το μυαλο του ειναι φρεσκο,και εχει συγκρατησει τα περισσοτερα,αν οχι ολα απο οσα εχει απομνημονευσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top