Πιστοποιήσεις Πληροφορικής

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εννοώ όπως παίρνεις ecdl,cambridge αν υπάρχει κάτι που σου δίνει τη δυνατότητα να διδάξεις τα συγκεκριμένα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν γνωριζω τι περιεχει το ecdl για να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
α..οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.


Μαρία, εμένα μάθημα μου έκανε μια κοπέλα που είχε τελειώσει ηλεκτρονικός στη ΣΕΛΕΤΕ. Είναι πάρα πολύ εύκολο να κάνει κάποιος αυτά τα μαθήματα σε ένα φροντιστήριο. Μόνο office είναι , για όνομα του Θεού.
Πολύ απλά πράγματα. Θέλει λίγη έως πολλή προετοιμασία, όμως. Η κοπέλα που μας έκανε μάθημα μας είπε ότι τα χρήματα της αμοιβής της ήταν λίγα, πάντως.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει το ότι αν είναι χρήσιμο ή άχρηστο.Με νοιάζει ότι έχω μια ποιστοποίηση ότι ξέρω να χειρίζομαι κάποια προγράμματα του υπολογιστή(εάν όχι όλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Πόσες θες πιστοποιήσεις να σου δώσω εγώ. Θα ναι και σε ωραίο χαρτί και τσάμπα και με έτοιμη κορνίζα kαι όταν θα πας να τις χρησιμοποιήσεις θα έχουν την ίδια αξία με αυτές που θα χουν αυτές που πήρες τώρα, δηλαδή απολύτως καμία γιατί θα χουν περάσει τόσα χρόνια, θα χει πάψει η ισχύ τους. Χώρια που και να ισχύαν θα έχουν αλλάξει τόσο πολύ τα προγράμματα που ακόμα και οι ελάχιστες γνώσεις που πήρες τώρα (που δεν συγκρίνονται με ένα παιδάκι δημοτικού που έχει ασχοληθεί λίγους μήνες μόνο του, στο pc του πατέρα του) θα σου είναι παντελώς άχρηστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πώς και είσαι τόσο σίγουρος ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Συγγνώμη που ανακατεύομαι αλλά αν για κάτι είμαι 100% σίγουρος σε αυτό το φόρουμ είναι ότι ο φίλος μας Eruyomo Και ο Djohn είναι αυτοί που ξέρουν πιο πολύ από υπολογιστές!!!Οπότε...τι ρωτάς;Σε τόσες σελίδες προσπαθούν να βοηθήσουν και βλέπεις ότι είναι ανώτεροι και ότι ξέρουν πολλά πράγματα(και όχι μόνο αυτοί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ποιος μου εγγυάται ότι αν μιλήσω δεν θα φάω infraction:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Οφ>γιατί έβαλες γλώσσα;Αφού τις απεχθάνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά τώρα ότι έγινε έγινε.Έχω 2 πτυχία και σε 2 βδομάδες θα έχω 3.Τι θέλετε κα σκάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εσύ άρχισες το θέμα και ζήτησες την γνώμη των "ειδικών"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Για να πάρεις την άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος πρέπει να πάς σε πανεπιστήμιο ή μπορείς και με πτυχία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παιδιά τώρα ότι έγινε έγινε.Έχω 2 πτυχία και σε 2 βδομάδες θα έχω 3.Τι θέλετε κα σκάτε;

Δεν είναι αυτό το θέμα.Και 15 να πάρεις εμένα προσωπικά ως iliaso με ενοχλεί το ασταμάτητο trolling που κάνεις.Ή μας δουλεύεις ή δεν ξέρω και εγώ τι...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κακώς μιλάτε.Τώρα ότι έγινε-έγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ποιος σε πλήρωσε για να ανεβάζεις το αίμα στο κεφάλι του καημένου , Eruyomo?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αυτό εννούσε ότι κάνεις trolling.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ρε παιδια,αφηστε την κοπελα να κανει οτι θελει.αφου θελει να παει να πεταξει τα λεφτα της για πλακα,τοτε οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Για να πάρεις την άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος πρέπει να πάς σε πανεπιστήμιο ή μπορείς και με πτυχία;

Πτυχία παίρνεις ΜΟΝΟ απο το πανεπιστήμιο, Τ.Ε.Ι, ιδιωτικό κολλέγιο και απο Ωδείο για τη Μουσική κλπ. Το ECDL ΔΕΝ είναι πτυχίο. Το Cambridge ΔΕΝ είναι πτυχίο.

Αυτά που έχεις ΔΕΝ είναι ΠΤΥΧΙΑ. Είναι ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top