[Πανελλαδικές 2021] The final countdown

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Ευχομαι ολοψυχα σε ολα τα παιδια των πανελληνιων που αρχιζουν αυριο να μετατρεψουν τον σημερινο εφιαλτη σε αυριανο νιρβανα.

1623582186507.png


Τα παρακατω old fasion τραγουδια σημαδεψαν ενα ανελπιστο θριαμβο καποτε, ευχομαι το ιδιο να κανουν και για τον δικαιο δικο σας.


 

Συνημμένα

  • 1623582101864.png
    1623582101864.png
    543.9 KB · Εμφανίσεις: 150

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.
μπραβο ιωαννη!και γω με τη σειρα μου ευχομαι καλη επιτυχια στα παιδια για αυριο!θεωρω οτι το αυριανο ειναι απροβλεπτο,στα υπολοιπα μαθηματα θα φανει το διαβασμα σας οποτε δεν εχετε λογο να αγχωνεστε!
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ευχαριστούμε νιρβανες εγώ είμαι σε φάση ελέγχω κάθε σκέψη μου για να μην ακολουθεί αγχος και τα λοιπά...
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μαςς πάμε δυνατά χωρίς άγχος και ακολουθεί καλοκαιράρααα!!!!!! :clapping:
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ε-Χ-Ο-Υ-Μ-Ε Ψ-Υ-Χ-Η !!!!!!!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,907 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά μου,με ένα πόνο! :lol:
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ρε μάγκες πανελλαδικές δίνετε δεν παραδίδετε και πτυχιακή λαρώστε!
Φάτε κανα προφιτερόλ μετα την εξέταση να πάνε κατω τα φαρμάκια.
Χαλλλλαρά ;)
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 865 μηνύματα.
Ρε μάγκες πανελλαδικές δίνετε δεν παραδίδετε και πτυχιακή λαρώστε!
Φάτε κανα προφιτερόλ μετα την εξέταση να πάνε κατω τα φαρμάκια.
Χαλλλλαρά ;)
Το θέμα είναι ότι εάν δεν επιτύχουν στις πανελλήνιες, δεν θα μπορέσουν να δώσουν ουδέποτε πτυχιακή :hehe:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Εύχομαι ολόψυχα επιτυχία σε όσους δίνουν και επίτευξη των στόχων σας, όποιοι κι αν είναι αυτοί! Μπορείτε να το κάνετε, είμαι σίγουρος, αρκεί να πιστέψετε στους εαυτούς σας!

Και στα δικά μας του χρόνου...

:bigarmhug

Αναμένουμε νέα σας! :happy:
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλουυυς!!!! :flowers:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top