Πανελλήνιες 2024: πόσα μόρια βγάλατε;

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 269 μηνύματα.

agg41

Νεοφερμένος

Ο agg41 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Έκθεση 14.3
Μαθηματικά 14.8
Πληροφορική 19
Οικονομία 13.1


Πραγματικά δεν ξέρω τι πήγε τόσο λάθος στην οικονομία αλλά δεν περνάω σίγουρα στην πρώτη επιλογή μου :(
 

panosT436

Νεοφερμένος

Ο panosT436 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πήγε τόσο κακά ενώ δεν το περίμενα. Πηγαίνω για μαθηματικό Θεσσαλονίκη κυρίως αλλά νομίζω είμαι μακριά.
1000000267.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,960 μηνύματα.
Απλά σκέφτομαι ότι τώρα θα μάζευα βαλίτσες για Καρδίτσα αν ειχα πάρει πάνω από 18 στην φυσική. Δεν πειράζει. Ελπίζω να περάσω στην δεύτερη επιλογή μου.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πηγαιντε στα ιδιωτικα ρε ψαρακλες. Χαμενος χρονος πλεον οι πανελελε με τα θεματα που μπαινουν.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα και συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,542 μηνύματα.
Η φυσική έκαψε κόσμο πάντως, παιδιά που γράψανε 16-17 μαθηματικά βρέθηκαν με 12 η και λιγότερο στη φυσική.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 371 μηνύματα.
αρχαία: 16,9
ιστορία: 19,2
λατινικά: 18,1
έκθεση:17,7
ΣΟΚ!!! Καλά αποτελέσματα σε όλους , εύχομαι να περάσετε εκεί που θελετε!
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 454 μηνύματα.
Η φυσική έκαψε κόσμο πάντως, παιδιά που γράψανε 16-17 μαθηματικά βρέθηκαν με 12 η και λιγότερο στη φυσική.
το 16-17 πως το επιασαν δε μπορω να φανταστώ, ακόμα με νευριαζει το γεγονός οτι δεν έχω ιδέα που σκατα έκανα λάθος για να παρω 13.7
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,542 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 371 μηνύματα.

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 454 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Όχι! την χάνω για 400 μόρια. Το μόνο που ακόμα μου δίνει ελπίδες είναι να πέσουν οι βάσεις λόγω φυσικής επειδή η σχολή μου βρίσκεται και στο 2ο πεδίο
Πιστεύω είναι αρκετά πιθανή η πτώση της τάξης των 400 μορίων σε 2ο/3ο πεδίο, ειδικά στο 2ο
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,542 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Όχι! την χάνω για 400 μόρια. Το μόνο που ακόμα μου δίνει ελπίδες είναι να πέσουν οι βάσεις λόγω φυσικής επειδή η σχολή μου βρίσκεται και στο 2ο πεδίο
μακάρι να περάσεις εκεί που θες <3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,989 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους ανεξαιρέτως για την προσπάθειά σας! Μερικούς σας θυμάμαι από τις αρχές αυτής της διαδρομής και χαίρομαι πολύ που βλέπω ότι έχετε καλά αποτελέσματα. Καλά μηχανογραφικά!
 

Nikos_81

Νεοφερμένος

Ο Nikos_81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά μια βοήθεια όταν σου λέει μεσος 11.75 ελάχιστα μόρια 10.480 και μέγιστα μόρια 12.320 το εννοεί ο ποιητής; πόσα μόρια έχει βγάλει τελικά από τα μαθήματα;
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Όσοι είστε οικονομικό ελάτε ΤΟΠΑ ρε μάγκες! Να γίνουμε μια οικογένεια 😆❤️
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 454 μηνύματα.
Ρε παιδιά μια βοήθεια όταν σου λέει μεσος 11.75 ελάχιστα μόρια 10.480 και μέγιστα μόρια 12.320 το εννοεί ο ποιητής; πόσα μόρια έχει βγάλει τελικά από τα μαθήματα;
Νομίζω δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, σου δίνει ένα εύρος μορίων. Για ένα αριθμό θα δεις την σχολή που θέλεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top