Μπορώ να παραλείψω έτος στη σχολή με το να μην κάνω εγγραφή;

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Σάβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σε περίπτωση που δεν εχω ολοκληρώσει την εγγραφη στην σχολή που πέρασα, με σκοπο να παραλείψω ενα ετος
χάνω την σχολή;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Σε περίπτωση που δεν εχω ολοκληρώσει την εγγραφη στην σχολή που πέρασα, με σκοπο να παραλείψω ενα ετος
χάνω την σχολή;
Άμα δεν ολοκληρώσεις την εγγραφή στη σχολή δε θα είσαι εγγεγραμμένος στη σχολή άρα θα χάσεις τη σχολή
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,813 μηνύματα.
Σε περίπτωση που δεν εχω ολοκληρώσει την εγγραφη στην σχολή που πέρασα, με σκοπο να παραλείψω ενα ετος χάνω την σχολή;
Ναι χάνεις την θέση σου.
Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείς να πας στη σχολή σου φέτος, εγγραφεσαι και παίρνεις αναστολη για 1 χρόνο.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,902 μηνύματα.
Σε περίπτωση που δεν εχω ολοκληρώσει την εγγραφη στην σχολή που πέρασα, με σκοπο να παραλείψω ενα ετος
χάνω την σχολή;
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ; Και εμείς ενημέρωση τότε δεν είχαμε . Αλλά κάποια πράγματα είναι και κοινή λογική ρε γαμώτο...Πως γίνεται να κατασκευάζετε τέτοιες υποθέσεις εντελώς αυθαίρετα και με πλήρη αντίθεση στην λογική γενικά , και ειδικότερα στην κοινή λογική ; Τέλος πάντων , εαν το έκανες αυτό έχεις χάσει την σχολή , πρέπει να δώσεις πανελλήνιες πάλι . Εύχομαι να μην έκανες τέτοιο πράγμα ειλικρινά .
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Top