Μαθήματικά γ λυκείου.

Anta2004

Νεοφερμένος

Η Anta2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σας!!! Θα ήθελα να μου πείτε πιο βοήθημα προτιμάτε στα μαθηματικά. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπάρλας ή Παπαδάκης όποιο από τα δύο και να πάρεις θα βγεις κερδισμένη
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εγώ προτείνω το βοήθημα του κ. Στεργίου. Έχει μέσα πολύ καλά την θεωρία καθώς ασκήσεις κλιμακούμενης δυσκολίας.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
επισης το internet ειναι γεματο υλικο οποτε παρε καποιο βασικο βοηθημα για να κανεις καποια αρχη
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.
ειναι πλεον τοσο απειρη η γνωση λογω ιντερνετ που καλο ειναι να ψαχνεις φουλ youtube και google και να μην αρκεισαι σε ενα βοηθημα
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Πέρα από Παπαδάκη και Μπάρλα που προτείνω και τα δύο ανεπιφύλακτα, πλούσια συλλογή ασκήσεων έχει και το βοηθημα του Σπανδαγου. Απλά έχει το "μεινοεκτημα" ότι οι ασκήσεις είναι όλες λυμένες δηλαδή έχει τη λύση ακριβώς από κάτω και δε ξέρω αν σε βοηθάει κάθε φορά να το καλύπτεις με κάτι...
Επίσης ο μπαιλακης έχει ένα βιβλίο με επαναληπτικά θέματα απλά αρκετά ξεφεύγουν και μερικά δεν είναι καθόλου στο πνεύμα των πανελληνίων. Αλλα έχει και κάποια καλα θέματα που αξίζει πιστεύω να δεις. Αν με το καλό λύσεις πρωτα τη πλειονότητα των ασκήσεων οποίου βοηθηματος πάρεις, θα πρότεινα να το κοιτάξεις και αυτό.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρκετά καλό είναι και το βοήθημα του Μιχαηλίδη.
Εγώ θα το κατέτασα δίπλα σε Μπάρλα-Παπαδάκη.
 

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ο Παπαδάκης έχει αρκετές ασκήσεις που είναι όλες (σχεδόν:')) εύστοχες. I totally recommend it
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top