Καφετέρια του iSchool ΙΙ

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,083 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
o θειος Διας ζει ρε παιδες;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,978 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ τώρα θυμήθηκα που όταν γράφαμε χημεία, δυο κοπέλες πίσω μου άρχισαν να συζητάνε για τα θέματα της βιολογίας. Πέρα από το ότι στην αρχή έκλεισα τα αυτιά μου και άρχισα να τραγουδάω (ακουγόμουν λίγο), αφού είδα ότι δεν έπιανε απλά γυρνάω και τους κάνω «Ααα για το Α θέμα συζητάτε;» και κουβάλαγα την συζήτηση για να μην πάνε προς άλλα θέματα που δεν ξέρω τις απαντήσεις :laugh: Είναι τόσο κωμικό.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
Όποιος εφηύρε τους ορισμούς στις εξετάσεις (Βιολογία Γ λυκείου και ιστορία Β λυκείου πχ) το υεύχομαι καυτηριασμό του πουλιού του με αναπτήρα αυτοκινήτου. Ειλικρινά.
Ναι παπαρα, το βρήκες, στις 200 σελίδες που με βαζεις να διαβάσω θα θυμάμια ΜΙΑ σκατολέξη. Αι σιχτιρ
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,270 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους.

Καλό σας καλοκαίρι.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
Νιωθω οτι θα ξεχάσω τα πάντα απο βιολογία φυσική και χημεία τωρα που δε θα προλάβω τα θερινα :(
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,978 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,890 μηνύματα.
Νιωθω οτι θα ξεχάσω τα πάντα απο βιολογία φυσική και χημεία τωρα που δε θα προλάβω τα θερινα :(
Ξέρεις ότι αυτό αποκλείεται να γίνει, έτσι;
Δεν είναι τα θερινά που θα σε σώσουν, αλλά το πόσο ασχολείσαι εσύ ο ίδιος. Ας πάνε όλα πρώτα κατ' ευχήν με το χειρουργείο και για τα μαθήματα θα έχεις χρόνο, μην ανησυχείς.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.
Είναι safe αυτό στο uniStudents?
Screenshot_2024-06-23-20-40-33-862-edit_com.unipi.students.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,981 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,691 μηνύματα.
Λογικά είναι safe αλλά τα δωράκια είναι μερικά κουπόνια από ότι βλέπω, έχει κάποια κριτήρια όπως αν περάσεις 2 μάθηματα με βαθμό 10 θα σου δώσει η ferryhopper κουπόνι 10 ευρώ. Και άλλα πράγματα.
Σε πολυτεχνείο να περάσεις δύο μαθήματα με 10, για κουπόνι των 10€...
1719182616045.png
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,270 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,949 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,981 μηνύματα.
Δεν είναι κατ' αρχήν κάτι κακό.

Αλλά σε καμία περίπτωση δε θα έβαζα στοιχεία του ακαδημαϊκού μου λογαριασμό σε μια ξένη ιστοσελίδα στο ίντερνετ.
Δε ζητάει ακαδημαϊκό λογαριασμο, εμένα ζήτησε ένα email.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
Εχει κανένας πηγές διαδικτυακες για τροχιακα στη χημεία; Δε κανω φροντ θερινα λογω του χειρουργειο και ειμαι visual learner
 

gazaki voutaniou

Νεοφερμένος

Η gazaki voutaniou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 113 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
προς τα παλικάρια που έδωσαν πανελλαδικές από 2ο/3ο πεδίο:

η ύλη της φυσικοχημείας περίπου πότε πρέπει να βγει μέσα στη χρονιά? ρωτάω γτ ο καθηγητής μας δίνει πολύ έμφαση στο να κατανοήσουμε κάθε είδος άσκησης από κάθε κεφάλαιο, με αποτέλεσμα να προχωράμε πολύ αργά συγκριτικά με άλλους συμμαθητές μου.
καλή μέθοδος είναι γιατί δεν δημιουργούνται κενά, αλλά δεν δημιουργεί και αίσθημα ασφάλειας όταν λαμβάνεις υπ'όψιν τον διαθέσιμο χρόνο που έχουμε.

με το περσινό τμήμα της γ λυκείου την ύλη την έβγαλαν μέσα απριλίου που μου φαίνεται υπερβολικά αργοπορημένο.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
προς τα παλικάρια που έδωσαν πανελλαδικές από 2ο/3ο πεδίο:

η ύλη της φυσικοχημείας περίπου πότε πρέπει να βγει μέσα στη χρονιά? ρωτάω γτ ο καθηγητής μας δίνει πολύ έμφαση στο να κατανοήσουμε κάθε είδος άσκησης από κάθε κεφάλαιο, με αποτέλεσμα να προχωράμε πολύ αργά συγκριτικά με άλλους συμμαθητές μου.
καλή μέθοδος είναι γιατί δεν δημιουργούνται κενά, αλλά δεν δημιουργεί και αίσθημα ασφάλειας όταν λαμβάνεις υπ'όψιν τον διαθέσιμο χρόνο που έχουμε.

με το περσινό τμήμα της γ λυκείου την ύλη την έβγαλαν μέσα απριλίου που μου φαίνεται υπερβολικά αργοπορημένο.
Αρχές με μέσα Μαρτίου είναι νομίζω καλά, ώστε να έχεις χρόνο και για επαρκή επανάληψη
 

mar345

Νεοφερμένος

Ο mar345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους όλες . πέρυσι έγραωα 16 460 μόρια για Δημοσιογραφία και ΜΜΕ στο ΑΠΘ θεωρειτε πως με το 10% έχω ελπίδες φέτος να την πιάσω? Η βάση τ είναι 16 640 άρα μιλάμε για διαφορά 180 μορίων
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top