Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
περασε ενα καλοκαιρι και εχω διαβασει μονο λιγα Αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν έχω ανοίξει βιβλίο (κι ούτε πρόκειται για μια βδομάδα ακόμη...:who:)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
περασε ενα καλοκαιρι και εχω διαβασει μονο λιγα Αρχαια

Ήθελες να διαβάσεις περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δεν έχω ανοίξει βιβλίο (κι ούτε πρόκειται για μια βδομάδα ακόμη...:who:)
:P
Κ εγώ το ίδιο...τίποτα απολύτως δν έκανα!γέμισα τις μπαταρίες μου!!:iagree::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμενα πατος μαρεσει να διαβαζω... δεν εχω κανενα προβλημα παιδια!
-----------------------------------------
τι να κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κι αλιος
μας αρεσει δεν μας αρεσει πρεπει να διαβαζουμε

ανγκαστηκα πρεπει:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Μιας και το καλοκαιράκι πέρασε και άρχισε η νέα σχολική χρονιά, θα το κλειδώσω και θα ανοιχτεί πάλι προς το επόμενο καλοκαιρι για να έχει και νόημα η ύπαρξή του! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
no way, δεν υπάρχει περίπτωση να διαβάσω καλοκαίρι, για να μην πω ποτέ άντε να πω ότι μπορεί όταν θα πάω τρίτη λυκείου άμα υπάρχουν ακόμα πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
διαβασμα το καλοκαιρι μονο αν ετοιμαζεσε για πανελληνιες..!!! οχι πιο πριν!! ελεος!! αν δεν ξεκουραστουμε το καλοκαιρι ποτε θα ξεκουραστουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wfgl

Νεοφερμένος

Ο wfgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κοιμηθείτε όλοι σας τον ύπνο του δικαίου !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αν ειναιιιιιι δυνατον΄.Καλοκαιρι 1ης και 2ας τιι να διαβασεις.Μονο στην τριτη(που ημουν εγω) το καλοκαιι αντε να προετοιμασεις λιγο εκθεση και να κανεις εξασκηση στα αρχαια.Εγω αυτο εκανα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έλεος! Ακόμα είμαστε γυμνάσιο! Στο Λύκειο φυσικά θα κάνω καμιά επανάληψη το καλοκαίρι αλλά σοβαρό διάβασμα, θα κάνω το καλοκαίρι για τρίτη Λυκείου! Ας ξεκουραστούμε όσο είναι καιρός και προλαβαίνουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοιμηθείτε όλοι σας τον ύπνο του δικαίου !!!
εσυ τι διαβασες. Εγω μαθηματικα , ανισοτητες και φυσικη ( οχι πολα πραγματα). Της α λυκειου εννοειται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κοιμηθείτε όλοι σας τον ύπνο του δικαίου !!!

Βλέπουμε ωραία όνειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αν διαβάζουμε και το καλοκαίρι από το γυμνάσιο, καήκαμε... Εγώ το καλοκαίρι το πολύ πολύ να διαβάσω αθλητική εφημερίδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμα καποιος γουσταρει δεν βλεπω λογο για να μην το κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ρε παιδιά ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ πρώτη λυκείου θα πάμε, δεν θα δώσουμε και διδακτορικό. Το να εξασκείται κανείς μόνος του, χωρίς επίβλεψη καθηγητή είναι επικίνδυνο γιατί μπορεί να μην καταλάβει καλά το μάθημα και να δημιουργήσει στο κεφάλι του αυθαίρετα και λανθασμένα συμπεράσματα. Ξεκουραστείτε λεω 'γω γιατί η χρονιά θα είναι πολύπλοκη φέτος και ό,τι κάνετε, κάνετε το στην αρχή της σχολικής χρονιάς με τους καθηγητές σας. Το να διαβάζεις μόνος σου από το καλοκαίρι είναι ριψοκίνδυνο και μπορεί να σε φέρει σε χειρότερη θέση από αυτή που ήσουν αρχικά. Χαρείτε τις 2 εβδομάδες που έχουν μείνει γιατί από 12 Σεπτεμβρίου αρχίζουμε επίσημα! Φιλικά.

Επισης ας μην ξεχνάμε τον ρόλο των διακοπών. Κανουμε διακοπές για να ξεκουραστούμε απο την δυσκολη χρονια π περασε. Αν διαβάζουμε από το καλοκαίρι, δεν θα έχουμε δυνάμεις στο τέλος της χρονιάς... Και τέλος πάντων, έφηβοι είμαστε. Αν δεν ζήσουμε τις διακοπές μας τώρα που τις έχουμε, πότε θα τις ζήσουμε; όταν θα ζητάμε έστω και μία εβδομάδα άδεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανεις λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top