Γενικό -  Ώρες και μαθήματα φροντιστηρίου

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
στην β λυκειου ποια μαθηματα και ποσες ωρες θα κανετε στο φροντιστηριο?
ειμαι αρκετα μπερδεμενος με αυτο το θεμα.δεν ξερω ποια μαθηματα να παρω,και αν θα προλαβαινω να τα κανω ολα.για παραδειγμα αλγεβρα με μαθ. κατ. εχουν ιδια υλη?φυσικη γεν. με φυσ. κατ.?
περιμενω απαντησεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
στην β λυκειου ποια μαθηματα και ποσες ωρες θα κανετε στο φροντιστηριο?
ειμαι αρκετα μπερδεμενος με αυτο το θεμα.δεν ξερω ποια μαθηματα να παρω,και αν θα προλαβαινω να τα κανω ολα.για παραδειγμα αλγεβρα με μαθ. κατ. εχουν ιδια υλη?φυσικη γεν. με φυσ. κατ.?
περιμενω απαντησεις:D

Στην β' λυκείου δεν θα κάνω φροντιστήριο.
Προφανώς τα γενικής με τα κατεύθυνσης δεν έχουν την ίδια ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
εγω θα κανω μονο μαθ κατ και αλγεβρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα αυτη στο ιδιαιτερο μου λεει να κανουμε 3 ωρες αγνωστο και 2 λατινικα.μπορει να κανω και 1 ωρα εκθεση.
το σιγουρο ειναι οτι θα παω ενισχυτικη μαθηματικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
εγω που ειμαι θεωρητικη εκανα

2 ωρες γνωστο
2 ωρες αγνωστο
2 ωρες λατινικα
2 ωρες εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
βλεποντας και κανοντας bro!!!εγω που θα παω τεχνολογικη θα κανω λιγο μαθηματικα και φυσικη.
αν δεις οτι καπου δεν τραβας τοτε αρχιζεις.(αν και για τεχν και θετικη νομιζω φυσικη ειναι καλο να κανεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ακούστε να φρίξετε...Του χρόνου θα κάνω

Έκθεση
Μαθηματικά Κατεύθυνσης
Άλγεβρα
Φυσική Κατεύθυνσης Β' λυκείου
Φυσική Κατεύθυνσης Γ' λυκείου (ναι, καλά διαβάσατε)
Χημεία Γενικής Παιδείας Β' λυκείου
Χημεία Κατεύθυνσης Β' λυκείου

Έλεος, μακάρι να είχα καλούς καθηγητές στο σχολείο και να μη χρειάζοταν να κάνω τόσα πολλά αλλά δεν έχουμε γαμώτο.:angry:

Τουλάχιστον στο φροντιστήριο είναι πολύ καλοί οι καθηγητές και έχω μάθει πάρα πολλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
γτ να κανεις φυσικη της Γ απο την Β?αντε να ξεκινησεις προς το τελος της Β...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί η Φυσική της Γ' είναι συνέχεια της Α'...

Βασικά θα αρχίσουμε από τις κρούσεις που είναι το τελευταίο κεφάλαιο της Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
φυσικη γενικης θα ελεγα πως ειναι καλο να κανεις μαθημα παρα χημεια γενικης..θα ελεγα οτι η χημεια ειναι πολυ ευκολη..ωστοσο ομως δεν ξερω ποσο σχετιζεται με την κατευθυνση..παντως η φυσικη γενικης χρειαζεται στις ηλεκτρικες ταλαντωσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
E βασικά ξέχασα να τη γράψω.. :P

Θα κάνω ΚΑΙ απ' αυτή, αλλά μια ώρα την εβδομάδα.

Ε ρε γλέντια που έχουν να πέσουν του χρόνου :p

(Χημεία Γενικής θα κάνω γιατί χρειάζεται για την κατεύθυνση της Γ. Μια ώρα θα κάνω και εκεί..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
τελικα αποφασισα
μαθ. κατ.
φυσ. κατ.
αλγεβρα
γεωμετρια
εκθεση
φυσ. γεν.

γενικα τα μονα που δεν θα κανω ειναι χημεια και αρχαια.βγαινουν γυρω στις 9 ωρες,να εχω χρονο και για τα υπολοιπα πραγματα

Υ.Γ ρε Μητσο γιατι θα κανεις φυσικη γ λυκειου?δεν το εχω ξανακουσει ποτε αυτο.θα τα μαθεις οταν ερθει η ωρα τους,επικεντρωσου σε αυτα που εχεις να κανεις τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
μαθ.κατ
μαθ. γεν
φυσ. κατ
φυσ.γεν
χημεια γεν
εκθεση
ισωσ γεωμετρια
Αυτα πιστευω ειναι υπερ-αρκετα για του χρονου
Αντε και με το δεξι στη γ :lol::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Με λίγη τύχη δεν θα κάνω τίποτα:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Με λίγη τύχη δεν θα κάνω τίποτα:):D
απο οτι θυμαμαι,εσυ ιδιωτικο δεν πας?αν ναι τι να το κανεις το φροντιστηριο.υποτιθεται γι'αυτο πανε σε ιδιωτικα τα παιδια.εχουν περισσοτερες γνωσεις απο τα παιδια του δημοσιου και ετσι δεν πανε φροντιστηριο.για μενα θα ηταν το λιγοτερο βλακεια να παει φροντιστηριο καποιος που ειναι σε ιδιωτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κι όμως, τα περισσότερα φροντιστήρια και ιδιαίτερα, από παιδιά ιδιωτικών γεμίζουν. Έχω ακούσει και περιπτώσεις παιδιών, που πηγαίνουν φροντιστήριο, και καπάκι κάνουν ιδιαίτερο για να καλύψουν τα κενά του φροντιστηρίου. Τρέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
απο οτι θυμαμαι,εσυ ιδιωτικο δεν πας?αν ναι τι να το κανεις το φροντιστηριο.υποτιθεται γι'αυτο πανε σε ιδιωτικα τα παιδια.εχουν περισσοτερες γνωσεις απο τα παιδια του δημοσιου και ετσι δεν πανε φροντιστηριο.για μενα θα ηταν το λιγοτερο βλακεια να παει φροντιστηριο καποιος που ειναι σε ιδιωτικο

Κοτσάνα είπες, ελπίζω να το κατάλαβες. Λιγότερα κενά λογικό να έχουν, περισσότερες γνώσεις χλωμό. Όλοι την ίδια ύλη κάνουμε.

Αυτό που λες γερο γκουχου το 'χω ακούσει κι εγώ. Μα ιδιαίτερο για το φροντιστήριο;! Τι άλλο θ' ακούσουμε πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
απο οτι θυμαμαι,εσυ ιδιωτικο δεν πας?αν ναι τι να το κανεις το φροντιστηριο.υποτιθεται γι'αυτο πανε σε ιδιωτικα τα παιδια.εχουν περισσοτερες γνωσεις απο τα παιδια του δημοσιου και ετσι δεν πανε φροντιστηριο.για μενα θα ηταν το λιγοτερο βλακεια να παει φροντιστηριο καποιος που ειναι σε ιδιωτικο

με κάλυψε η χριστιανούλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Κοτσάνα είπες, ελπίζω να το κατάλαβες. Λιγότερα κενά λογικό να έχουν, περισσότερες γνώσεις χλωμό. Όλοι την ίδια ύλη κάνουμε.

Αυτό που λες γερο γκουχου το 'χω ακούσει κι εγώ. Μα ιδιαίτερο για το φροντιστήριο;! Τι άλλο θ' ακούσουμε πια;
οτι και να ειπα εγω δεν εχει σημασια.η ουσια ειναι οτι τα παιδια των ιδιωτικων δεν χρειαζεται και δεν ειναι λογικο να κανουν φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top