Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής 2009

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ανακοινώθηκαν σήμερα τα αποτελέσματα.
https://micro-kosmos.uoa.gr/gr/announcments/diagonismoi_fysikis.htm
25ος βγήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Συγχαρητήρια ρε μεγάλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Dreamkiller :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
συγχαρητηρια ρε συ!πολυ καλος!!εγω δεν ειμαι στη λιστα!!!(αυτο μοιαζει με φερενττινο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μπράβο, Dreamkiller. :no1: Κι εμάς ένας στην Α' πέρασε 15ος...(βασικά είναι σε άλλο σχολείο στον ίδιο χώρο :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγω δεν πέρασα...(όχι ότι δεν το περίμενα) αλλά γενικά από το εξεταστικό μας κέντρο δεν πέρασε ΚΑΝΕΝΑΣ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandros

Νεοφερμένος

Ο Sandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αντε ρε παιδια σαμποταζ εγινε για εμενα (πλακα κανω):p απο τις Σερρες κανενας :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδια στο σχολειο σασ ανακοινωσαν τα αποτελεσματα γιατι στο δικο μου ακομη τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ SoZi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Αντε, του χρόνου με το καλό να συμμετάσχω κι εγω:) Συγχαρητήρια σε όλους όσους προσπάθησαν και τα εύσημα σε αυτούς που διακρίθηκαν ! Και που είστε, του χρόνου αν δώσω κι εγω που ευελπιστώ να είμαστε πιο οργανωμένοι σα φόρουμ. Μπορεί κάποιοι από εμάς να διαγωνίζονται στο ίδιο εξεταστικό κέντρο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδια εχω μια απορια όσοι διακριθήκατε στο διαγωνισμο εκτος απο το διαδικτυο ανακοινωσαν τιποτα στο σχολειο σας ,γιατι σε αλλους διαγωνισμους πχ αρχαιων το κανουν αυτο και δινουν και ενα επαινο ή κατι αναμνησικο σε αυτον που διακρίθηκε.Στα δικα σας σχολεια τι εγινε γιατι στο δικο μου τιποτα , μάλλον το ξέχασαν ή δεν τους ήρθε ποτε χαρτι η δεν ξερω τι αλλο

Ευχαριστω εκ των προτερων:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδια εχω μια απορια όσοι διακριθήκατε στο διαγωνισμο εκτος απο το διαδικτυο ανακοινωσαν τιποτα στο σχολειο σας ,γιατι σε αλλους διαγωνισμους πχ αρχαιων το κανουν αυτο και δινουν και ενα επαινο ή κατι αναμνησικο σε αυτον που διακρίθηκε.Στα δικα σας σχολεια τι εγινε γιατι στο δικο μου τιποτα , μάλλον το ξέχασαν ή δεν τους ήρθε ποτε χαρτι η δεν ξερω τι αλλο

Ευχαριστω εκ των προτερων:thanks:

Αν και είχα μία από τις καλύτερες διακρίσεις δεν ανακοίνωσαν τίποτα ούτε στο δικό μου σχολείο. Βασικά ούτε καν μας είχαν ενημερώσει για το διαγωνισμό, μόνος μου ζήτησα να πάρω μέρος. Ίσως να μην είναι και τόσο γνωστός ανάμεσα στους καθηγητές... Το μόνο που ξέρω για επαίνους είναι ότι όσοι βρίσκονται στη 10α θα βραβευτούν και η τελετή νομίζω θα γίνει περίπου το Φεβρουάριο στην Αθήνα.:iagree:

Αυτά από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για τι διακριση σου στο διαγωνισμο :bravo:
Και εγω περασα αλλα δεν ειχα και πολυ καλη θεση .Παντως ειναι αδικο να σε βραβευουν για εναν βαθμο στο σχολειο και να σου δινουν επαινο(το 1/4 περιπου των μαθητων παιρνει επαινους )Ετσι αναροτιομουν γιατι να μην παρει και καποιος που διακριθηκε σε αυτον το διαγωνισμο κριμα παντως

Αληθεια αν δε γινομαι αδιακριτος τι θεση βγηκες αν θες αν εχεις msn στειλε το μου :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Βγήκα 10ος.

Δεν έχω msn και τόσα χρόνια πίστευα ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι με αυτό. Αλλά αφού μου το ζητάς θα το εγκαταστήσω σήμερα και θα στο στείλω σε 1-2 μέρες, για να προλάβω να μάθω να το χρησιμοποιώ κ λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Βγήκα 10ος.

Δεν έχω msn και τόσα χρόνια πίστευα ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι με αυτό. Αλλά αφού μου το ζητάς θα το εγκαταστήσω σήμερα και θα στο στείλω σε 1-2 μέρες, για να προλάβω να μάθω να το χρησιμοποιώ κ λίγο.:P

10ος ασε εγω νρεπομαι να πω τι βγηκα
Αστα εγω 44ος αστα .Βασικα αν το καλοσκεφτεις 44ος δεν ειναι και τοσο χαλια

P.S (χαλια ειναι):P

Και παλι συγχαρητηρια για τη διακριση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πάντως είναι ειρωνία τόσοι μα τόσοι μαθητές να παίρνουν επαίνους κ να μη δίνονται βραβεία στους διακρίσαντες (δίνονται μόνο στους 10 πρώτους) στο διαγ. φυσικής.:mad:
Δεν είναι χάλια 44ος, διαγωνισμός είναι όχι διαγώνισμα...δε ξέρεις περίπου τι θα πέσει. Εξάλλου αυτή τη χρονιά οι συμμετοχές κ η απόδοση ήταν μεγάλες.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top