Θέματα ΟΕΦΕ 2024

Joan29

Νεοφερμένος

Η Joan29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή χρονιά!! Θα μπορούσε κάποιος εάν έχει να μου στείλει τα θέματα οεφε 2024 σε έκθεση, ιστορία και λατινικα;;
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
αν τα εχει κάποιος ας τα στείλει και σε εμενα , ευχαριστώ
 

HAR

Νεοφερμένος

Η HAR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παρακαλώ μήπως έχει κάποιος τα θεματα χημείας γ λυκείου της οεφε α φάση για να μου τα στείλει;
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
1) O/H OΕΦΕ (για λόγους διαφήμισης) περιβάλει τα θέματά του με κατασκοπευτική μυστικότητα, οπότε δεν βρίσκονται εύκολα.
2) Τι τα θέλετε; Δεν είναι και κάτι σπουδαίο. Και προχειρότητα έχουν και λάθη έχουν και πολλές φορές ξεφεύγουν σε δυσκολία ή ευκολία.
3) Αν επιμένετε, γιατί δεν σας κάνουν τα περσινά που είναι ελεύθερα; Λέτε ότι τα φρέσκα είναι καλύτερα;
4) Πιστεύετε ότι είναι SOS ή μήπως τα θέλετε με το σκεπτικό ότι είναι καμένα για να μην τα διαβάσετε;
5) Τα ζητάτε από εδώ. Αν κάποιος τα έχει, γιατί να τα στείλει σε κάποιον άγνωστο;


High School Burn GIF by Cartoon Hangover
 

Gia

Νεοφερμένος

Η Gia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα , αν γνωρίζει κάποιος τα θέματα α φάσης οεφε στη φυσική Γ λυκείου μπορεί να μου τα στείλει;
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Top