WotLK

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτοι που εχουν μεινει στο WoW ανετα μπορουν να βγαλουν νεο εξπανσιον, ασε τη λογικη γιατι δεν ισχυει. Λες κ δε μπορει να παρει αλλα μελη για να βγαλει νεο εξπανσιον.
Ναι σιγουρα ισως να μη βγει, αλλα δε νομιζω να το αφησουν ετσι αφου απο μεριας lore, και περιοχων υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορουν να κανουν ακομα, δε νομιζω να το αφησουν ετσι.
Θα δουμε στη BlizzCon 2009 το καλοκαιρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Θέλω να δω τα armory σας :P εδώ το δικό μου
https://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Stormscale&cn=Sedmc
Θα το αλλάξω το ένα destruction σε καλύτερο γιατί το βλέπω λίγο ότι να ναι για pvp

Edit:
Και ελληνίδες παίζουν wow? Εγώ νόμιζα μόνο από το εξωτερικό τα κορίτσια :P πάντως το καλύτερο DPS το κάνει πάντα ένα κορίτσι και το έχω βιώσει σε πολλά raids και στο ulduar κιόλας το έτυχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Αυτοι που εχουν μεινει στο WoW ανετα μπορουν να βγαλουν νεο εξπανσιον, ασε τη λογικη γιατι δεν ισχυει. Λες κ δε μπορει να παρει αλλα μελη για να βγαλει νεο εξπανσιον.
Ναι σιγουρα ισως να μη βγει, αλλα δε νομιζω να το αφησουν ετσι αφου απο μεριας lore, και περιοχων υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορουν να κανουν ακομα, δε νομιζω να το αφησουν ετσι.
Θα δουμε στη BlizzCon 2009 το καλοκαιρι.

Να προσθέσω ότι η Blizzard Entertaiment Co. :P , μπορεί αυτή τη στιγμή να δουλεύει πάνω σε κάτι και να το μάθουμε λίγο πρίν βγει. Όπως και να έχει πάντως, στην Blizzcon, ανακοινώθηκε το νέο expansion. Το Emerald Dream είναι απλώς φήμη. Η σειρά είναι η εξής. Starcraft II triligy, Diablo III, New WoW Expansion, New MMO new setting, New Single Player Game new setting.
Και όσο για τις ελληνίδες έμείς έχουμε αρκετές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν εχει γινει blizzcon ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ισως παω στην Blizzcon αμα μπορεσω γιατι δινουν και σπανιους κωδικους για IN game αντικειμενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οχι, ενα πετ δινουν μονο.
τους κωδικους τους παιρνεις απο καρτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
:'(:'(Αααα, έπεσαν οι login servers !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
πρέπει να το κόβω και εγώ γιατί είναι μεγάλο κόλλημα και θα πάρω πτυχιο το 2100 (silvermoon server chartson ret paladin)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ από τότε που μπήκα Αρχιτεκτονική δεν έχω καμιά διάθεση για WoW, τον (λίγο) χρόνο που έχω εντός σπιτιού τον διαθέτω σε ταινίες/φίλους/άντε κανένα παιχνίδι με LAN.

(και Fable, ενίοτε) :D

Μου φαίνεται χαμένος χρόνος πια - αν και (υποθέτοντας ότι δεν χρειαζόταν να πάρω prepaid card) θα ήθελα να μπαίνω πού και πού για κανένα instance με φίλους. Αλλά παρασύρεσαι πολύ γρήγορα στο τριπάκι 'να πάρω καλύτερο gear, ναιναιναι καλύτερο gear θα γίνω ο απιστευτότερος παίκτης του server' και ε, δε λέει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εγω θελω πολυ να βαλω αλλα τα 30 ευρω το διμηνο με εμποδιζουν
Υ.Γ. Επαιζα παλια με τον αδερφο μου με το ιδιο account και πληρωναμε μισα μισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ρε παιδιά θέλω να μου εξηγήσετε τι παίζει με αυτό το παιχνίδι...γενικά θέλω να αρχίσω κάτι μεταξύ lineage 2 και world of warcraft...πρέπει υποχρεωτικά να πληρώνω ή υπάρχουν και free servers...θέλω να μου προτείνετε ένα από τα 2 και για ποιο λόγο...επίσης να μου πείτε αν θα πρέπει να πληρώνω υποχρεωτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ρε παιδιά θέλω να μου εξηγήσετε τι παίζει με αυτό το παιχνίδι...γενικά θέλω να αρχίσω κάτι μεταξύ lineage 2 και world of warcraft...πρέπει υποχρεωτικά να πληρώνω ή υπάρχουν και free servers...θέλω να μου προτείνετε ένα από τα 2 και για ποιο λόγο...επίσης να μου πείτε αν θα πρέπει να πληρώνω υποχρεωτικά...

WoW > Lineage.
Το wow ειναι πιο καλα φτιαγμενο και προσεγμενο. Εχει κ πολυ ωραιο κοσμο και ιστορια, το lineage μου φανηκε πολυ βαρετο στο gameplay.
Κανονικα πρεπει να πληρωνεις και στα 2 αλλα στο lineage μπορεις και παρανομα ομως νομιζω δεν ειναι το ιδιο καλα με τους νομιμους σερβερς, δεν υπαρχουν τοσοι game masters και η ποιοτητα ειναι χαμηλοτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top