WotLK

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ναι, στο ότι επειδή δεν παίζεις για Χ, Υ λόγους προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι πλέον το παιχνίδι έχει γίνει μαλακία :D.

Σ'αυτο ωφειλω να παραδεχτω οτι εχεις ενα δικιο...αλλα το τονισα απ την αρχη οτι για μενα ειναι μαλακια και οτι οσοι το γουσταρουν ακομα καλα κανουν και παιζουν,δεν κατηγορησα κανεναν:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
lol ρε φιλε,δεν θελω να το σχολιασω αυτο.

Δεν χρειαζεται να το σχολιασεις.. απλα θυμισου Lurker στο release του TBC.. αν για σενα ηταν fun να wipareis λογω bugs σταματαω εδω..
Εχεις αναρωτηθει ποτε ποσους εργαζομενους εχει η blizzard και ποσους μπορει να διαθεσει για beta-testing..
Και εστω οτι διαθετει αρκετους (που δεν αλλα εστω).. μπορει να συγκριθει η αποτελεσματικοτητα καποιου που απλα κανει την δουλεια του με τον "καμμενο" που ψαχνει να βρει τα απιστευτα bugs/abuses (βλ instance tagging)...

πιστεψε με επειδη καταφερνεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι κατι δεν αξιζει απλα για να ξεκολλισεις δεν σημαινει οτι εχεις δοκιμα επιχειρηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Σε καθε περιπτωση παλι αυτος ο "καμμενος" που λες θα το βρει το bug.Αυτος που θα τρεξει για τα world first κανενας αλλος,οταν φτασουν οι αλλοι εκει το bug θα εχει διορθωθει.Προτιμω ετσι παρα να ειναι ηδη γνωστα τα παντα.

Και παλι ομως υπαρχουν παραδειγματα για τα οποια δεν ειχε γινει beta testing απο παικτες και ομως λειτουργησαν μια χαρα.

btw η συζητηση ειχε τελειωσει.

ΥΓ. δεν εχει πειστει μονο ο εαυτος μου απο αυτα τα επιχειρηματα αλλα και πολλοι αλλοι που εχουν ξενερωσει απιστευτα με το παιχνιδι(εγω επαιξα και στο μεγαλυτερο μερος του TBC, γνωστοι μου απ το wow και οχι μονο το ειχαν παρατησει ηδη πριν απο αυτο γιατι περιμεναν τι θα συμβει).Δε θελω να επαναλαβω τους λογους:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Σε καθε περιπτωση παλι αυτος ο "καμμενος" που λες θα το βρει το bug.Αυτος που θα τρεξει για τα world first κανενας αλλος,οταν φτασουν οι αλλοι εκει το bug θα εχει διορθωθει.Προτιμω ετσι παρα να ειναι ηδη γνωστα τα παντα.

Δυστυχως οταν εμεις οι αλλοι φτανουμε εκει δεν ειναι διορθωμενα παντα..
Απλα τα πραγματα θα φτασουν να υπαρχουν 2 world first.. ενα στην beta και αλλο ενα στο game που δεν θα πολυμετραει..
Τα guilds που παλευουν για το world first εχουν ουτως η αλλως παρει παρει inv για την beta, αρα τι εχει αλλαξει τοοοσο ριζικα που κανει το game αντιπαθες?
(εγω διαισθανομαι οτι φταιει οτι δεν κρατας το gear της beta και δεν μπορεις να μεινεις afk στο if να σε βλεπουν οι casual- γιατι οι 2 μερες που θα φας να ξαναπας max lvl δεν ειναι και τοοσο κουραστικες)


btw η συζητηση ειχε τελειωσει.

says you. Οποτε θες αποχωρεις, αλλα ποτε δεν τελειωνει η συζητηση επειδη βαρεθηκε η μια πλευρα.

(γνωστοι μου απ το wow και οχι μονο το ειχαν παρατησει ηδη πριν απο αυτο γιατι περιμεναν τι θα συμβει).

Πες του να μου βρουν και τον αριθμο του επομενου λαχειου κρινοντας απ'τον χτεσινο μπας και παρω κανα σπιτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Χθές το πήρα και τώρα πάω για κάψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Άντε ρε καλό XP :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Έχω να ανακοινώσω ότι μάλλον αύριο πάω για Death Knight. 2 levels μου λείπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι class παίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Έχω τον Warrior της υπογραφής στα 36 και έναν Warlock 52.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
α, εχεις δρομο ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Εναν 70αρη Dwarf Warrior στον Kul Tiras(και μια Human Warlock 30αρα ως αλτ)(Ιανουριο 2006 αρχισα).Το Lich King δε το χω παρει ακομα(πηγα να το αγορασω digitally απο το wow-europe αλλα ξεχασα οτι το mail που υπηρχε ως registered στο account μου ηταν το πρωτο που χα βαλει και που προφανως εχω ξεχασει και δε χρησιμοποιω πια.Ε το key σταλθηκε σ'εκεινο,τους εχω στειελει εδω και κατι μερες να το αλλαξουν αλλα ακομα no απαντηση),αλλα τωρα δεν μου παει κιολας λιωσω στο wow..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πάντως το έχουν κάνει πολύ εύκολο πλέον το WoW... Αηδιαστικά εύκολο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ε νταξ η αλήθεια είναι ότι παίρνεις πχ πολύ περισσότερα καλά blue items απ' τα quest - εκτός απ' αυτό δεν έχω πάει σε heroic ή raid ακόμα, πρόσφατα πήγα 80, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Αλλά νομίζω ότι υπάρχει μια γενική μουρμούρα χωρίς απαραίτητα να το λένε οι παίκτες που έχουν δοκιμάσει το παιχνίδι συνολικά και μπορούν να συγκρίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Απλά ρίξε μια ματία στο gear των γύρω σου.. Κάθε 80 άρης έχει 2-3 κομμάτια t7 οσο noob και αν είναι. Guilds που παλία βγάζανε μέχρι Kara,ΖΑ καθαρίζουν πλέον naxxramas για την πλάκα τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
To 10ρι ισως. Αμαν πια ομως με τη δυσκολια, λες και πρεπει να εχουμε life career να ειμαστε WoW Players.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Οχι το 25αρι είναι ακόμα πιο easy...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Aς ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πάντως το έχουν κάνει πολύ εύκολο πλέον το WoW... Αηδιαστικά εύκολο...:'(

Τα ελεγα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
την ρανια καπου την ξερω!!! μηπως εισαι η ξαδερφη της μαριας που εχω στο msn????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top