WotLK

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
δεν ειναι πολλα μεσα σε μια βδομαδα να εχουν παει 80 και να εχουν καθαρισει ολο το content?μην τρελλαθουμε

Αν σκεφτείς οτι το WoW σε Ευρώπη και Αμερική έχει πάνω απο 10 εκατομμύρια συνδρομητές δεν είναι καθόλου πολλά τα 100 guild.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτο που ειπε ο Ορέστης. 100 μπορει να μην είναι ουτε τα μισα ενος σερβερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
People are pulling data out of their ass, as usual. Κατ' αρχάς δεν είναι 100 guilds, κατά δεύτερον τα όσα guilds είναι δεν αποτελούν σε καμία περίπτωση ένδειξη της δυσκολίας του παιχνιδιού ούτε μέτρο σύγκρισης για ένα εκατομμύριο λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πρωτον εγω δεν κολλησα στο νουμερο και κακως το ανεφερα.

Δευτερον ναι οσα και να ειναι,ειναι πολλα για να εχουν κανει clear τα παντα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα.Αν θυμηθεις παλιοτερες εποχες που τουλαχιστον μια βδομαδα χρειαζοταν guild μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου για να ριξουν ΕΝΑ boss.Μιλαω για εποχες BWL,AQ,NAXX...Αυτα δεν το λεω ως ενα fanboy που απλα παρακολουθουσε τις εξελιξεις,απλα τυχαινει να υπηρξα μερος του ανταγωνισμου.

Ακομα και να μην παει η μνημη μου τοσο πισω και στο TBC τα πραγματα στις πρωτες version των bosses δεν ηταν και ευκολα.Το να κανεις clear SSC/TK ειδικα ο kael ηταν μεγαλο λουκι.Το ιδιο και με τις πρωτες version του BT/Hyjal.

Βαση αυτων ναι μπορω να χαρακτηρισω υπερβολικα ευκολο το content που εχει προσθεσει η blizzard και αυτο δεν το βγαζω απ το μυαλο μου αλλα και απο συζητησεις που εχω κανει με φιλους που συνεχιζουν(κακως για μενα) να παιζουν μ'αυτους τους ρυθμους.

Οσων αφορα τις διαφορες με το TBC,θελω να μου πει καποιος ΜΙΑ ουσιαστικη διαφορα σχετικα με τις προσθηκες που εχουν κανει.Ενταξει δυστυχως εμενα το να οδηγας αυτοκινητακια στα quest δεν με συγκινει καθολου και δε το θεωρω καν προσθηκη,συγνωμη.

Δεν κρινω κανεναν απο σας για το πως και για ποιο λογο παιζει αυτο το παιχνιδι ουτε τη γνωμη του γι'αυτο,ουτε με νοιαζει αν εισται casual η hardcore.Ισα ισα παντα ζηλευα αυτους που μπορουσαν να παιζουν λιγες ωρες τη μερα για το χαβαλε τους.

Αυτο που ειπε ο Ορέστης. 100 μπορει να μην είναι ουτε τα μισα ενος σερβερ!

Ποσα ειναι τα σοβαρα guild σε εναν μεσο server? Πανω απο 8-10 με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βσικα το προβλημα ειναι οτι εσυ το βλεπεις απο σκοπια hardcorα, ενω εγω δεν επαιζα ποτε hardcore, οποτε με ενδιαφερουν περισσοτερο τα πραγματα που ειναι προσιτα σε μενα (που δε θα χρειαστει να χασω τον υπνο μου για να τα πετυχω δηλαδη), οπως τα quest που ανεφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Βσικα το προβλημα ειναι οτι εσυ το βλεπεις απο σκοπια hardcorα, ενω εγω δεν επαιζα ποτε hardcore, οποτε με ενδιαφερουν περισσοτερο τα πραγματα που ειναι προσιτα σε μενα (που δε θα χρειαστει να χασω τον υπνο μου για να τα πετυχω δηλαδη), οπως τα quest που ανεφερα.

Ωραια,το σεβομαι και ειναι σωστο που μπορεις και το βλεπεις ετσι γιατι χαιρεσαι το παιχνιδι μ αυτον τον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αν και νομιζω οτι ειναι αντικειμενικα πιο ευχαριστο να πρεπει να οδηγησεις μηχανηματα για να ανεβεις λεβελ απο το να σκοτωνεις 60 κατσικια και 60 πουλια οπως πρεπει να κανω τωρα στο Nagrand >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πιο ευχαριστο ειναι,αλλα καθυστερει το lvl up.Αυτα τα quest που λες στο Nagrad ειναι τα καλυτερα για lvl up γιατι συνδιαζουν grinding με questing :PΑρα να τα χαιρεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αλλά ντάλα κουτρουβάλα, της Παρασκευής το γάλα, είναι και Παρασκευή.

1) Τι ορίζεις ως υπερβολικά εύκολο; Αυτό που οι αφιερωμένοι στο WoW παίκτες, παίζοντας 24/7 καταφέρνουν να καθαρίσουν σε μια 'βδομάδα, ή ακόμα και σε μία μέρα; Τι σχέση έχουμε εγώ, εσύ, ή αν θες ο μέσος gamer με αυτούς; Το παιχνίδι βεβαίως και δεν είναι σχεδιασμένο γι' αυτούς (και καλά κάνει και δεν είναι)... Αν κάθε φορά που έκλαιγαν οι Nihilum και οι SK ότι βαριόντουσαν η Blizzard έριχνε άλλο ένα 25άρι τότε θα είχαν δημιουργηθεί μια αλυσίδα 100+ instances στα οποία θα είχε πάει το 0,002% των παικτών, και πάλι δύσκολα.

Είναι απίστευτο πως ο κόσμος παρασύρεται, παπαγαλίζει και βάζει μέτρο σύγκρισής του αυτό που διαβάζει στο WoR και στο nihilum.eu. Κράζει ότι ο Illidan είναι πανεύκολος κι o Archimonde το ίδιο και τουλάχιστον το 70% των whiners/fanboys δεν έχει πάει εκεί, για να μην σου πω ποιό ποσοστό επί του συνόλου των παικτών δεν έχει πατήσει πόδι σε MH/BT. Το να αναγάγουμε το φαινόμενο αυτό σε βασικά ένστικτα αγέλης είναι άλλη συζήτηση, το θέμα είναι πως στην ουσία μου λες ότι η ενόργανη είναι εύκολη επειδή η Κομανέτσι μαθαίνει οποιαδήποτε κίνηση της δείξουν σε χρόνο dt.

2) Όταν (και μιλάμε για ΠΟΛΥ) παλιά, τα top guilds ήθελαν μια 'βδομάδα για κάθε boss (και δεν ήταν καν τόσο) τα πράγματα ήταν πολύ λιγότερο οργανωμένα. Δεν υπήρχαν σπόνσορες, τόσο μεγάλο community, διαφημίσεις, ανταγωνισμός και πάει λέγοντας. Βεβαίως και δεν μπορούν να γίνουν συγκρίσεις με την εποχή αυτή.

3) Τα raids που έγιναν την πρώτη εβδομάδα ήταν στην ουσία απλά farm raids. Γνωρίζεις ότι δώθηκαν beta invites σε *ΟΛΑ* τα top guilds (και μιλάμε για ΠΟΛΛΑ guilds) με ΟΛΟ το περιεχόμενο ξεκλείδωτο; Αν θέλουμε να δούμε τον πραγματικό χρόνο που τελείωσαν το content θα έπρεπε να κοιτάξουμε τους χρόνους της beta... Το raid της πρώτης 'βδομάδας ήταν απλά ένα ακόμα farm raid, μετά από 4+ μήνες farming.

Αυτά, να ξέρουμε τι λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
1)Καλα εγω μιλησα εντελως απο προσωπικη εμπειρια και δεν παπαγαλισα τιποτα...διαβασες καλα αυτα που εγραψα?Ημουν μερος ολων αυτων,τα ξερω ΕΝΤΕΛΩΣ απο πρωτο χερι και δεν ειμαι καθολου περήφανος γι'αυτο.

2)ΠΟΛΥ παλια που το λες με τοση σιγουρια ειχες παιξει σε υψηλο επιπεδο να δεις την διαφορα με τωρα?ΠΡΟΦΑΝΩΣ οχι...

Επισης εχεις δικιο οτι ολα ειχαν τεσταριστει και αυτο το γνωριζω πολυ καλυτερα απο σενα.Ειπε κανεις οτι αυτο δεν ειναι ενα ακομα λαθος της blizzard.αν ειναι δυνατον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ήμουν SoE και Nightwatchers. Happy now?

Επίσης δεν μου απάντησες σε τίποτα, μου είπες ότι απλά η άποψή σου είναι διαμορφωμένη μόνο από 'σένα, εγώ όμως σου απάντησα και στο γιατί η άποψή σου είναι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Επισης εχεις δικιο οτι ολα ειχαν τεσταριστει και αυτο το γνωριζω πολυ καλυτερα απο σενα.Ειπε κανεις οτι αυτο δεν ειναι ενα ακομα λαθος της blizzard.αν ειναι δυνατον...


Αμα πιστευεις οτι το beta-bug testing ειναι λαθος της Blizzard.. και κυριως οτι υπαρχουν πολλα ατομα που το πιστευουν αυτο.. καλα να περνας στον κοσμο σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Λαθος δεν εχω σε κατι... αυτα που ειπα ειναι facts,οπως οτι γη ειναι στογγυλη ενα πραγμα.Εκτος και αν παιζαμε αλλο παιχνιδι.

Οσο για το σε ποια guild ησουν,σκοπος μου δεν ηταν να συγκρινουμε τα e-peen...συζητηση κανουμε :)

Η blizzard θα μπορουσε να χρησιμοποιει παντα δικους της beta testers και να μην εχουν ολοι οι hardcore το φαι στο πιατο καθε φορα που τα instances βγαινουν live.Εχω αδικο μηπως σ'αυτο?

Τωρα οι nihilum και οι sk θα τα ειχαν κανει clear ακομα και να μην τα ειχαν τεσταρει αυτο ειναι δεδομενο,απλα θα καθυστερησουν 2-3 μερες παραπανω.Το παιχνιδι δεν ειναι δυνατον να βασιζεται σ αυτους...εγω μιλαω για πιο προσγειωμενο hardcore παικτη που δεν παιζει για να προσελκυει χορηγους και fanboys.Και αυτοι ειναι ΠΑΡΑ πολλοι πιστεψε με,αυτους δεν μπορει να τους αγνοει η blizzard.
-----------------------------------------
Αμα πιστευεις οτι το beta-bug testing ειναι λαθος της Blizzard.. και κυριως οτι υπαρχουν πολλα ατομα που το πιστευουν αυτο.. καλα να περνας στον κοσμο σου..

lol ρε φιλε,δεν θελω να το σχολιασω αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Φυσικά και δεν είναι facts, είναι απόψεις βασισμένες σε λανθασμένη επιχειρηματολογία τις οποίες κατέρριψα και μάλλον αδυνατείς ν' ανταπαντήσεις. Χαίρομαι πάντως που βλέπω ότι ολοένα και περισσότερα άτομα σταματάνε να παίρνουν στα σοβαρά όλο αυτό το whinefest που θέλησαν να ξεκινήσουν οι tops.

Τωρα οι nihilum και οι sk θα τα ειχαν κανει clear ακομα και να μην τα ειχαν τεσταρει αυτο ειναι δεδομενο,απλα θα καθυστερησουν 2-3 μερες

Θα είχαν αργήσει 2-3 ημέρες; Δεν ξέρεις τι σου γίνεται :).

Για τους beta testers φυσικά και είσαι τελείως λάθος. Δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση, το beta testing από πραγματικούς ανθρώπους και guilds με το αντίστοιχο υπαλλήλων της Blizzard, για ένα εκατομμύριο λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ναι σε 2-3 μερες...οσο και αν δεν θες να το πιστεψεις.

Κατα τα αλλα δεν καταφερες να καταρριψεις τιποτα,τα ποστ μου απ το πρωτο που πηγες να με βγαλεις λαθος μεχρι το τελευταιο ειναι απολυτα σαφη και βασιζονται στην πραγματικοτητα.Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι με λογια του αερα και 2-3 @@ριες που πεταξες οτι θα καταρριψεις την δικη μου "λανθασμενη αποψη" ,η οποια επαναλαμβανω οτι δεν ειναι αποψη αλλα η πραγματικοτητα, δικαιωμα σου.Και ουτε καταφερες να με ψαρωσεις με τις εξυπναδες που πετας.Αλλα βεβαια ειναι πολυ ευκολο μεσα απο ενα forum να μιλαμε με αυτον τον τροπο,και συ το εχεις κανει hobby.
-----------------------------------------
Για τους beta testers φυσικά και είσαι τελείως λάθος. Δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση, το beta testing από πραγματικούς ανθρώπους και guilds με το αντίστοιχο υπαλλήλων της Blizzard, για ένα εκατομμύριο λόγους.

Οπως και για ενα εκατομμυριο λογους εινα λαθος να γινεται beta testing απο guilds.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έχεις ΙΔΕΑ για το process που απαιτείται για να καταρτιστεί σχέδιο μάχης, πώς και πόση ώρα παίρνει στους tops; Εγώ πάντως, γιατί μιλάω με στοιχεία, μπορώ να σου δείξω screenshots απ' το raid των Nihilum στον Kel'Thuzad όταν έκαναν το world first, όπως επίσης κι απ' τον Illidan γιατί τυχαίνει να έχω δουλέψει και στο curse.com σαν Admin (στο archive τους μπορείς να βρεις δημοσιεύσεις και άρθρα μου ακόμα, ο Dangol είμαι) αλλά και στους Nihilum. 2-3 ημέρες λέει... Aυτοί, αν καταλάβουν τι πρέπει να κάνουν θεωρείται αυτονόητο ότι θα το κάνουν κιόλας, όλη η διαδικασία είναι τα tacts.

Ξέρεις τίποτα απ' όλα αυτά; Προφανώς όχι, προφανώς λες ότι να 'ναι να περνάει η ώρα για ακόμα μία φορά όπως και τόσοι άλλοι "εδώ μέσα που το 'χετε κάνει hobby". Δεν σου δίνει όμως κανείς την εξουσιοδότηση να δημιουργείς εντυπώσεις και να εξαπλώνεις ηλίθιες φήμες χωρίς να βρίσκεις αντίσταση.

Τελευταίο μου post (και) εδώ, βγάλτε τα συμπεράσματά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Μπα εσυ λες να μην εχω ιδεα?Ξερεις να διαβαζεις?Η δεν μπορεις να δεις περα απ την μυτη σου?

Λες εγω και το guild μου να παιρναμε ετοιμα plans για τα fights?Ξερεις ποσες ωρες εχω αφιερωσει σε ανελεεητα wipes and wipes μεχρι να φτασουμε τελικα στο σωστο plan?Προφανως οχι γιατι εσυ συμμετειχες σε raid με ετοιμα plans και εννοειται πως δεν σε κατηγορω γι αυτο...πρεπει ομως πριν μιλησεις να κοιτας σε ποιον απευθυνεσαι...να μην λες πραγματα χωρις να εχεις ΙΔΕΑ γι'αυτον.Οπως σου ειπα ημουν μεσα σε ενα απ τα πιο ανταγωνιστικα guilds αν αυτο σου λεει κατι.

Τελος παντων...οσων αφορα αυτο που ειπα σχετικα με το οτι εχεις κανει χομπι να πουλας ειρωνια και εξυπναδα εξακολουθω να το πιστευω,καθως αν καναμε αυτη τη συζητηση απο κοντα δεν υπηρχε ουτε μια στο εκκατομυριο περιπτωση να μιλουσες ετσι απ την αρχη...στο κατω κατω δεν ημουν επιθετικος ενω θα μπορουσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε ωραία, τότε θα 'πρεπε να ξέρεις πολύ καλύτερα από 'μένα ότι σε τέτοιο επίπεδο τα tacts είναι όλη η δουλειά.

Κατά τ' άλλα με ξέρουν πολύ περισσότερα άτομα απ' όσα φαντάζεσαι εδώ μέσα και από κοντά μπορούν να σου απαντήσουν κατά πόσο είναι υποκρίνομαι ή είμαι nerd fighter πίσω από μια οθόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δεν σε ξερω προσωπικα,απλα ειπα τη γνωμη που σχηματισα για σενα και το υφος που χρησιμοποιησες εναντιον μου χωρις ουσιαστικα να σ'εχω προκαλεσει.

Btw,ειμαι σιγουρος οτι αν αυτη η συζητηση γινοταν απο κοντα σιγουρα θα καταληγαμε σε καποιο συμπερασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι, στο ότι επειδή δεν παίζεις για Χ, Υ λόγους προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι πλέον το παιχνίδι έχει γίνει μαλακία :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top