WotLK

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έεεελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ναι τους έχεις κολλητούς. Καλά τι νούμερα έχουν μαζευτεί εδώ ρε.

Eru, πώς άμυνα κατά της πειρατίας; Δεν γίνεται να παίξεις Bnet με πειρατικό αντίγραφο και online γενικότερα (στους επίσημους τουλάχιστον servers με το υποφερτό latency).

www.d2jsp.com (Λόγο ότι έπαιζα D2 παλιά…) Ο συντονιστής του site δούλευε στην blizzard και μας λέει τι γίνετε … όχι και νούμερο εγώ…

"PC Master" και "ξέρω άτομα στα γραφεία(??) του Diablo III" είναι απο τις πιο αναξιοπιστές πηγές ever.

Η Blizzard δεν έχει ένα μόνο γραφείο… για κάθε game που βγάζει έχει και διαφορετικά … αλλού για το WoW Wotlk αλλού για το Starcraft 2 και αλλού για το Diablo III για αυτό και για κάθε game που κάνουν ζητάνε διαφορετικά άτομα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πώς ακριβώς είναι CASUAL το TBC, εγώ δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Όταν το 0,1% του συνολικού πληθυσμού ΤΟ ΠΟΛΥ έχει μπει Sunwell, δεν νομίζω ότι χρειάζονται άλλα επιχειρήματα. Τελικά μου φαίνεται ότι αυτοί που υποστηρίζουν αυτές τις απόψεις διαιρούνται σε 2 κατηγορίες:

1) Fanbois των Nihilum που είδαν ότι οι top (επαγγελματίες ουσιαστικά) παίκτες καθάρισαν τα πάντα σε μικρό χρονικό διάστημα και αποφάσισαν λόγω αυτού (!!!) ότι το παιχνίδι είναι πλέον "casual".

2) Ελεινά καμμένοι τύποι που αφιερώνουν τη ζωή τους στο παιχνίδι, καθαρίζουν τα πάντα και μετά γκρινιάζουν στα fanbois τους (κατηγορία 1) ότι το παιχνίδι έμεινε στάσιμο. Τι στάσιμο ρε μαλάκα; Αν σου βάζαμε ένα dungeon όποτε καθάριζες το τελευταίο θα δημιουργούνταν τουλάχιστον 10-15 στα οποία θα είχαν μπει 15 guilds στον κόσμο! Το παιχνίδι (και καλά κάνει) δεν είναι σχεδιασμένο για low-lifers, για να περνάει καλά πολύς κόσμος έγινε.

Play less, enjoy more, WoW AINT SERUIS BUSINAS!!!111

Μαλλον δεν με καταλαβες..Το wow ειναι για τον καζουαλ μεχρι και στο sunwell που λες ξερεις τι nurf εχουν πεσει?τελοσπαντων σημασια εχει οτι αντικειμενα που παιρνεις με badges εχουν γινει καλυτερα απο t5(btw ξερεις τι κοπο ηθελαν να αποκτηθουν τα t5 στις πρωτες version των bosses se SSC kai TK?π.χ. ο kael τωρα δεν εχει ουτε τη μιση δυσκολια,μη μιλησω για vasj,hydross).γενικως τα epic πλεον δεν εχουν ακριβως αυτο το epic feeling καθως ειναι πολυ προσιτα σε ΟΛΟΥΣ.Δε ξερω αν ειχες παιξει pre-TBC,εκει τα epic ηταν οντως EPIC(για οσους καταλαβαινουν τι θελω να πω.)

Φιλικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, ναι, αν είσαι κομπλεξάρα και θες να μεγαλώσεις το ψηφιακό πουλί σου με τα έπικς σε χαλάνε κάτι τέτοια.

Αλλά για να σου απαντήσω και σοβαρά, ίδια αίγλη έχουν τα t6 με τα badge items; Κάνε μας τη χάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ε, ναι, αν είσαι κομπλεξάρα και θες να μεγαλώσεις το ψηφιακό πουλί σου με τα έπικς σε χαλάνε κάτι τέτοια.

Αλλά για να σου απαντήσω και σοβαρά, ίδια αίγλη έχουν τα t6 με τα badge items; Κάνε μας τη χάρη.

+1000....Badge items εχει ο καθε παπαρας...Τ6 ομως...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Καλα εγω φιλε μου απεχω εντελως απο το παιχνιδι και δε με χαλαει τιποτα πλεον.
-----------------------------------------
+1000....Badge items εχει ο καθε παπαρας...Τ6 ομως...?

Σιγουρα αλλα συγκρινεται η αιγλη του t3 με το t6?(το καθενα στην εποχη του)

Ειδικα εσυ που ησουν και r14 μαλλον ειχες ξενερωσει αρκετα ε?χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ρε παιδία δεν ξέρω πόσα χρόνια πρίν παίζατε wow αλλά δεν είναι μόνο pve το game...
Νταξ καλό το raiding αλλά τα MMO φημίζονται και για το pvp τους...Και με t6 δεν πας μπροστά στο pvp (εκτός αν είσαι tank στο wsg :P).

Παρεπιπτόντως στο Pc Master o συντάκτης που είχε αναλάβει τα περι WoW θέματα και είχε και guild στον Nagrand πέθανε σε τροχαίο(απ'οτι διάβασα στο ίδιο το περιοδικό) ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
ΝΑι, στις 31 Ιουλίου δυστυχώς ο Νίκος έφυγε.

RIP airwolfakos RIP Jaffar RIP Νίκο
Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ. Εσύ μας έμαθες WoW. Εσύ μας μύησες. Εσύ μας έδειξες πως με μεράκι και θέληση μπορούμε να κάνουμε τα πάντα. Θυμάμαι που μου έλεγε πως περίμενε να έρθει ο Αύγουστος για να ξεκουραστεί διότι τότε κόβει η δουλειά στο περιοδικό.


RIP NIKO:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Άντε 15 μέρες έμειναν ακόμα !!!
Στην αρχή θα είναι τόσο bugged που δεν θα παίζεται καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
WotLK! <3
Και ερωτώ, κύριοι Χανιώτες, εγώ που το παρήγγειλα σε κάποιον no name στη γειτονιά μου, θα το πάρω στην ώρα μου να παίζω παράλληλα με τους άλλους καμμένους φίλους μου, ή να ακυρώσω την παραγγελία αυτή και να πάω στο e-shop να 'μαστε σίγουροι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
WotLK! <3
Και ερωτώ, κύριοι Χανιώτες, εγώ που το παρήγγειλα σε κάποιον no name στη γειτονιά μου, θα το πάρω στην ώρα μου να παίζω παράλληλα με τους άλλους καμμένους φίλους μου, ή να ακυρώσω την παραγγελία αυτή και να πάω στο e-shop να 'μαστε σίγουροι; :hmm:

Μην, μην μην μην μην μην μην!

(eshop για να σαι σίγουρη)

Μην, μην μην μην μην μην μην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μην, μην μην μην μην μην μην!

(eshop για να σαι σίγουρη)

Μην, μην μην μην μην μην μην!

Nαι, ναι ναι ναι ναι ναι ναι!

'Ελα, αφού θες και συ, θα σ' αφήνω να παίζετε εσένα και το Αρνί με τη druid μου.

:D

Επίσης, μην ανησυχείς, είναι τόσο εθιστική η Αρχιτεκτονική που το WoW ωχριά μπροστά της. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
WotLK! <3
Και ερωτώ, κύριοι Χανιώτες, εγώ που το παρήγγειλα σε κάποιον no name στη γειτονιά μου, θα το πάρω στην ώρα μου να παίζω παράλληλα με τους άλλους καμμένους φίλους μου, ή να ακυρώσω την παραγγελία αυτή και να πάω στο e-shop να 'μαστε σίγουροι; :hmm:


Εγώ απο e-shop το έχω παραγγείλει πάντως :P.
-----------------------------------------
Nαι, ναι ναι ναι ναι ναι ναι!

'Ελα, αφού θες και συ, θα σ' αφήνω να παίζετε εσένα και το Αρνί με τη druid μου.

:D

Επίσης, μην ανησυχείς, είναι τόσο εθιστική η Αρχιτεκτονική που το WoW ωχριά μπροστά της. xD

server???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ απο e-shop το έχω παραγγείλει πάντως :P.
-----------------------------------------


server???

Nerya, Talnivarr :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ανυπομονώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
κ νομιζα οτι ειμαι το μονο κοριτσι που παιζει wow :xixi:
εμπρος κοριτσια...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έχεις πανελλήνιες εσύυυυυυ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ας ελπισουμε να κανουν καμμια ουσιαστικη αλλαγη στο expansion και να μην ειναι just more wow.

Αν και απ οτι εχω δει απο φιλους κατι παει να γινει προς το καλυτερο.Για λιγο θα διαρκεσει αυτο ομως,τους πρωτους μηνες μετα παλι θα καταντησει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Απ' όλο το achievment story πάντως αυτό διαφαίνεται... Απλά περισσότεροι τρόποι για να κάνουμε grind σαν τα ζώα. Κι εμείς τσιμπάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top