WotLK

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Lol ρε Κρού τώρα πρόσεξα το λινκ με το armory του dk σου ... Στους Unlimited ήμουν και εγώ μέχρι πρίν λίγες μέρες αν θυμάσαι (με τον druid τον Gyfto) :D. Τώρα πήγα Lunatics και είδα τι εστί πραγματικό guild :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πλακα κανεις, ο γυφτος εισαι!!???? χαχα
σορυ αν το ειπεσ πιο πριν δε το θυμαμαι
Μικρος ειναι ο κοσμος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγω προσωπικα παιζω nagrand και kul'tiras!!! pc master maniacs 4 ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μειωσα δραματικα το wow. Κι οταν λεω δραματικα, ενα διωρο τη βδομαδα παιζω πια.
Γι αυτο και δεν εχω καν mount. Κλαψ.

την ρανια καπου την ξερω!!! μηπως εισαι η ξαδερφη της μαριας που εχω στο msn????? :P

Ρε φιλος, εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω τι μου λεει αυτο το ρημαδι το νεημ σου..
Μαριες υπαρχουν πολλες, εχω και μια πρωτη ξαδερφη ομως(αν εχεις μια ντραμερ, τρελεγκω, ε ξαδερφη μου ειναι.):P

btw παιζω κι εγω kul tiras. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Για όσους δεν τα έχουν διαβάσει ήδη, ιδού τα notes του επερχόμενου patch. https://www.wowinsider.com/2009/02/24/world-of-warcraft-3-1-ptr-patch-notes/
Nerfs !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω βαρεθηκα παλι. Προσπαθησα χιλιες φορες να μπω Lunatics αλλα δε με θελει ο Ακαντιο λεει ειστε γεματοι. Οποτε δε παιζω τωρα κ δε το μετανιωνω πολυ tbh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και dk's να θέλαμε η αλήθεια είναι οτι δεν είσαι και πολύ συχνά online. Πρέπει να είσαι στην ώρα του raid αλλιώς δεν κάνουν Invites :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε μα ο λογος που δεν ειμαι συχνα ονλάην ειναι γιατι δε θελω αλλο τους unlimited :P αν εμπαινα lunatics θα επαιζα περισσοτερο. Αλλα νταξ, προτιμω να μην παιζω καθολου βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ε μα ο λογος που δεν ειμαι συχνα ονλάην ειναι γιατι δε θελω αλλο τους unlimited :P αν εμπαινα lunatics θα επαιζα περισσοτερο. Αλλα νταξ, προτιμω να μην παιζω καθολου βασικα.

Ε η αλήθεια είναι οτι και γω την αγριοφωνάρα του Θανάση την είχα βαρεθεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπα δεν ειναι η φωνη του Θαναση (λολ). Η ανοργανωσια του guild ειναι. Δε με πειραζει να μην εχουμε καθαρισει ολα τα raids, (congrats για το Sartharion 3 drakes btw, ο Utsuho παραλιγο να παθει εμφραγμα :P) αλλα το πως οργανωνουν τα λουτς κτλ. Τεσπα βαριεμαι να το συζηταω αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Λοιπόν μετά από πολύ καιρό καψίματος να ανακοινώσω. Tα QS πραγματικά τα σπάνε ειδικά the Battle for The Undercity. Αυτός που είπε για μανιακς να το κλείσει λέει ψέματα.
Και επειδή προχθές ξεκίνησα τα raids 25αρι Naxx να πω ότι αν δεν ακούς τι σου λένε απο το Ventrilo τις τακτικές και τα λοιπά τότε όσο εύκολο και να είναι τρως ψόφο. Κα΄τι μου λέει πως ο Grbbulus θα μου κάνει επισκέψεις στα όνειρά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ποια quarters καθαρισατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Για όσους δεν τα έχουν διαβάσει ήδη, ιδού τα notes του επερχόμενου patch. https://www.wowinsider.com/2009/02/24/world-of-warcraft-3-1-ptr-patch-notes/
Nerfs !

Έχω πάνω απο χρόνο να παίξω αλλα...
• Drain Soul: Each time Drain Soul deals damage to a target which can grant experience, it now has a chance to generate a Soul Shard.

Τι nerfs λες; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αντε αύριο μπαίνει το patch... :no1: Καλή τύχη σε όσους θα raidaroun ulduar και ευχές για lagless tries !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το οποίο καταιβαίνει απελπιστηκά αργά. Το μόνο που θα κάνω είναι να δώσω όλα μου τα λεφτά για dual spec,artisan riding skill. 6000g σύνολο, και θα μείνω με άλλα 30g. Τώρα για Ulduar δεν το βλέπω πρώτον διότι οι τακτικές είναι αρκετά δύσκολες σε σχέση με Naxx, και γιατί my gear sucks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πρώτη εβδομάδα του patch και ο απολογισμός μας ήταν 9 bossάκια στο normal ulduar. Λόγω εορτών όμως κάναμε 1 μόνο raid στο 25άρι και καθαρίσαμε μόνο το 1ο boss.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τα μαθα μπραβο ;)
-----------------------------------------
κανατε και το achievement :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το WoW έχει σκυλοbuggarei.
Δεν ξερω ποιες ειναι οι προθεσεις της Blizzard για το
μελλον του παιχνιδιου παντως τις τελευταιες μερες εχω
δει καποια bugs που ειναι απαραδεκτα σε ολους τους
τομεις του Game.
1. Στο Ulduar χτες καταφερα να παρω 3 ναι 3 καλα βλεπετε
Healthstones απο Warllock !!!
2. Σημερα το πρωι με το που μπαινω βλεπω γραμμα απο ΑΗ
παω να το ανοιξω και βλεπω οτι ειχα πουλησει Μonarch
topaz με 6g ενω τα ειχα βαλει 30.
3. Πολλα dc, lag spikes και χαμηλα fps που δεν
δικαιολογουνται για το συστημα που εχω φτιαξει για να
παιζω Games.
4. Στο Achievement που καναμε χτες οι μισοι δεν το πηραν
και δεν πηραν καν Emblems.
Δεν ξερω τι γινεται αλλα η Blizz δεν μας τα λεει και
πολυ καλα εχω την εντυπωση οτι γιναμε πειραματοζωα επι
πληρωμη και μου θυμιζει games που δοκιμασα στο παρελθον
και παρατησα φυσικα οπως Age of conan πχ
Περιμενω τις αποψεις σας πανω στο ζητημα.

Από την άλλη σκέφτομαι πως δοκιμάζουν το νέο τους MMO
πάνω μας, και μόλις θα είναι έτοιμο το παιχνίδι θα έχει
τόσα bugs ώστε ο κόσμος να φύγει απο το WoW και να
περάσει στο επόμενό της MMO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top