WotLK

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
πλακα κανεις ε... με το DK μου που ειναι 61 κανω σχεδον οσο dps κανω με τη mage μου που ειναι 71... Αν συγκρινεις βεβαια mages με επικ gear και DKs που μολις εχουν ξεκινησει χαιρω πολυ...


Αυτό που λές είναι παράλογο...Τότε στα 80 ο DK τι θα κάνει ?? Θα μπαίνει σε αρένες και θα σολάρει τους αντιπάλους ??? Μάλλον δεν παίζεις σωστά τον mage σου... Επίσης παίζει ρόλο και το gear στο παράδειγμα που θέτεις.. Αν είναι ο mage τίγκα στο pvp και τα μισά spells κάνουν miss χαίρω πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτό που λές είναι παράλογο...Τότε στα 80 ο DK τι θα κάνει ?? Θα μπαίνει σε αρένες και θα σολάρει τους αντιπάλους ??? Μάλλον δεν παίζεις σωστά τον mage σου... Επίσης παίζει ρόλο και το gear στο παράδειγμα που θέτεις.. Αν είναι ο mage τίγκα στο pvp και τα μισά spells κάνουν miss χαίρω πολύ..


Μια χαρα παιζω με τον mage 3 χρονια τωρα και να μην το ηθελα..., εκεινη κανει 700-800 dps και ο DK σχεδον 500 και εχουν τοσα lvl διαφορα, επισης το equipment τους ειναι παρομοιας ισχυς, μπλε φορουν και οι 2 και περισσοτερο pve. Νταξ στην αρενα εχω σολαρει και με τη mage(αξεχαστη αυτη η μαχη!), εκει εξαρταται κατα πολυ και απο το skill των παικτων επομενως δεν εχει κ πολυ νοημα να το θετεις ετσι. Ενας φιλος μου εκανε instance με εναν Dk και εκανε 1200 dps στο λεβελ 74...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Τότε στα 80 ο DK τι θα κάνει ?? Θα μπαίνει σε αρένες και θα σολάρει τους αντιπάλους ???

Been there, done that :D

Βασικά ο DK σαν hero class είναι λογικό να είναι imbalanced κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Όποιος με Χ level DK δεν ρίχνει ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ class level X+3 τουλάχιστον 1v1 καλύτερα να κάνει reroll από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Νταξ στην αρενα εχω σολαρει και με τη mage(αξεχαστη αυτη η μαχη!), εκει εξαρταται κατα πολυ και απο το skill των παικτων επομενως δεν εχει κ πολυ νοημα να το θετεις ετσι.


Τι rating είχες για να σολάρεις ?? :!: 1000?
-----------------------------------------
Been there, done that :D

Βασικά ο DK σαν hero class είναι λογικό να είναι imbalanced κάπως.

Και ο lock imba ήταν αλλά έπεφτε απο ορισμένες classes. Πάντως και έτσι όπως τα λέτε να είναι οι DK θα φάνε nerf...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι rating είχες για να σολάρεις ?? :!: 1000?


οχι ειμαι πανασχετη στο PvP απλα σε εκεινη τη μαχη ειχα τρελη αδρεναλινη και τους εφαγα :P
Ημουν με τον Αναρκι, που ειναι warlock και οι αντιπαλοι ηταν 2 rogues, εννοειται μολις ειδαν τον Αναρκι τον φαγανε λαχανο γιατι λενε αυτος ειναι ο επικινδυνος αλλα μετα τους ηρθε απο αλλου :P Ημουν φροστ τοτε και χρησιμοποιησα ολα τα cd, summon elemental, ice block, etc. ε και πεσανε.

Ισως warlock, rogue να ειναι ανταξια των DK, αλλα δεν μου εχει τυχει να πολεμησω ακομα. Γενικα δεν ειμαι πολυ φαν του PvP εκτος battlegrounds, δεν επιτιθομαι ποτε πρωτη και συνηθως με βαρανε οι αλλοι επομενως δεν πολεμαω με πολυ προθεση, οποτε λιγες ειναι οι φορες που κερδιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πωρωμένοι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πωρωμένοι. :(

Το να γράφεις 2200 μυνήματα στο ischool εκ των οποίων τα μισά είναι μπούρδες, να τρώς μπαν και αντί να μην ξαναμπείς ποτέ (έστω απο ένδειξη ανωτερότητας) να περιμένεις πως και πώς να λήξει το ban σου για να μπείς και να συνεχίσεις να γράφεις τις ίδιες π@π@ριές δηλώνει ποιός είναι ο πραγματικός πωρωμένος...
-----------------------------------------
οχι ειμαι πανασχετη στο PvP απλα σε εκεινη τη μαχη ειχα τρελη αδρεναλινη και τους εφαγα :P
Ημουν με τον Αναρκι, που ειναι warlock και οι αντιπαλοι ηταν 2 rogues, εννοειται μολις ειδαν τον Αναρκι τον φαγανε λαχανο γιατι λενε αυτος ειναι ο επικινδυνος αλλα μετα τους ηρθε απο αλλου :P Ημουν φροστ τοτε και χρησιμοποιησα ολα τα cd, summon elemental, ice block, etc. ε και πεσανε.

Ισως warlock, rogue να ειναι ανταξια των DK, αλλα δεν μου εχει τυχει να πολεμησω ακομα. Γενικα δεν ειμαι πολυ φαν του PvP εκτος battlegrounds, δεν επιτιθομαι ποτε πρωτη και συνηθως με βαρανε οι αλλοι επομενως δεν πολεμαω με πολυ προθεση, οποτε λιγες ειναι οι φορες που κερδιζω.

Hehe καλό...:no1:
Ο rogue ανέκαθεν δεν μου πολυγέμιζε το μάτι (δυστυχώς ο main μου είναι/ήταν rogue) και ας λένε οτι είναι overpowered... Στα bg ισώς να είναι ενοχλητικός και ΜΟΝΟ λόγω των stuns γιατί σε κρατάνε κάτω και σε βαράνε άλλοι 10 απο πάνω χωρίς να μπορείς να ξεφύγεις :P... Δεν έχει όμως διάρκεια στη μάχη...Θα βγεί να σε stunnarei θα ανοίξει και CoS και μετά τέλος... Θα φάει roots/hamstring/freeze/bleed,dots και θα μείνει να κοιτάει, ανήμπορος να αντιδράσει..
Εδώ που τα λέμε το έχουν ξεφτυλίσει με το personal rating .. Τα καινούρια lvl 80 θέλουν ακόμα περισσότερο..Και καλά με τον mage θα το παλέψω να πάρω έστω 4/5 αλλά με τον druid και τον rogue χλωμό το βλέπω :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
καλα καλα ό,τι πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Προσωπικά, δεν έχω ιδέα τι είναι το wotlk, ούτε ξέρω τι είναι το wow, αλλά ποιός ο λόγος να προσβάλλεις τα παιδιά μόνο και μόνο επειδή τους αρέσει κάποιο παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
αν εσύ βρίσκεις προσβολή στο "πωρωμένοι :( " βρες και πες την...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Τελικα οσο το βλεπω απο φιλους τοσο πιο πολυ στεναχωριεμαι καθως δεν ειδα τιποτα απολυτως καινουργιο.Απλα ακομα περισσοτερο WoW...μια συνεχεια του TBC.Παρολα αυτα οσοι το γουσταρετε ακομα καλα κανετε και παιζετε,με μετρο ομως(ποιος μιλαει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είναι πραγματικά ΠΟΛΥ καλύτερο και πολύ πιο προσεγμένο απ' το απεχθές πλέον (σ' εμένα) TBC απ' όλες τις απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν εχω παιξει και παρα πολυ στο Northrend καθως ασχολουμαι περισσοτερο με τη DK μου, η mage μου ειναι μολις 71, αλλα απο τα quests που εχω κανει χαιρομαι γιατι βλεπω οτι δεν εχουν μεινει στο βαρετο "σκοτωσε τοσα-φερε μου τοσα". Εγω εκανα quests στο Howling Fjord, και ειχε κατι γαματα που οδηγεις κατι μηχανηματα, κυνηγας με ενα γερακι και κατι αλλα ωραια. Γμτ αν ειχα τον υπολογιστη μου θα ανεβαινα πιο γρηγορα αλλα στο eshop δε την παλευουυυυν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ε ναι έχει και μερικά q's που χειρίζεσαι οχήματα πέρα απο τον χαρακτήρα σου αλλά είναι και νωρίς να κρίνουμε... Ακόμα όλοι επικεντρώνονται στο leveling... Δεν ξέρουμε πως θα είναι τα πράγματα στο lvl 80... Θα είναι δύσκολα πάλι τα dungeons και θα απαιτούν προσπάθεια όπως ήταν στην αρχή του tbc...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Μια χαρα ξερουμε, ηδη πανω απο 100 guild μεσα σε μια βδομαδα καταφεραν οχι μονο να φτασουν 80 lvl αλλα να στησουν raids και να καθαρισουν ολο το μεχρι στιγμης content.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτο δειχνει οτι δεν ειναι το ιδιο με παλια... αφου παλια ηταν πολυ πιο δυσκολο να καθαρισεις ολα τα νεα instances+raids. 100 guild δεν ειναι τοσα πολλα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αυτο δειχνει οτι δεν ειναι το ιδιο με παλια... αφου παλια ηταν πολυ πιο δυσκολο να καθαρισεις ολα τα νεα instances+raids. 100 guild δεν ειναι τοσα πολλα βεβαια.

Αυτο ως αρνητικο το λες ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι, απλα διαφορετικο στοιχειο. Οπως ειπα, 100 guild δεν ειναι πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
δεν ειναι πολλα μεσα σε μια βδομαδα να εχουν παει 80 και να εχουν καθαρισει ολο το content?μην τρελλαθουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top