WotLK

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
70 με το προηγουμενο expansion και 80 με το Wrath of The Lich King
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
λολ σε κάθε exp θα ανεβαίνουν και 10?Να μ πεις τι να κανουν?Για να υπάρχει ενδιαφέρον,αλλά μέχρι π θα φτάσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πραγματικα,αν δεν εχει σεναριο δεν ξερω αν αξιζει να κανεις levelling και να πηγαινεις raids
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εχει σεναριο, να διαλυσεις τον Arthas-Lich King :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Σιγα μη καταστρεψω τη ζωη μου παλι για το WoW.Αρκετα ασχοληθηκα,ουτως η αλλως το παιχνιδι εχει υπερκορεστει...Στην αρχη μονο αξιζε και ειχε ενα νοημα το καψιμο(pre-TBC).Μετα εγινε πολυ προσιτο στον casual
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και που ειναι το κακο; πρεπει δηλαδη να ειναι ενα παιχνιδι που να σε αναγκαζει να καιγεσαι και να μη μπορεις να παιξεις χαλαρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πρεπει να το επιβραβευει αυτο το καψιμο..να υπαρχουν διαβαθμισεις.Οχι π.χ. κανω εγω clear BT πριν 1 χρονο και μετα απο τοσα nurfs να ερχεται ο καθε πικραμενος να ποζαρει t6..Τελος παντων γνωμες ειναι αυτες,προσωπικα εγω θα κρατησω το wow οπως ηταν pre-TBC..εκει που ολα ηταν ωραια και προχωρουσαν αυτοι που πραγματικα ενδιαφεροταν για το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παιχνιδι ειναι, οχι διαγωνισμος ή δουλεια ξερωγω, για ψυχαγωγια το κανεις... τετοιες νοοτροπιες ειναι που με εκαναν να το σταματησω πριν καμποσο καιρο, δεν αντεχα τους τσακωμους που γινονταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ειναι ΚΑΙ διαγωνισμος απο τη στιγμη που ειναι ΜΜΟ..Αυτη ειναι η ουσια αλλιως θα περιοριζομασταν σε ενα τυπικο rpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε, δεν ειναι ακριβως ετσι. Βασικα διαγωνισμος γινεται περισσοτερο οταν ξεχνανε οτι ειναι παιχνιδι, και το παιρνουν ΠΟΛΥ σοβαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Και τότε είναι που σταματάς να παίζεις (εγώ δηλαδή) γιατί ξενερώνεις. Τραλαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Οταν ασχολεισαι με κατι δε θες να το τελειοποιεις?ετσι γινεται και στο wow οταν μαζευονται ατομα που εχουν θεληση πετυχαινει ενα guild αλλιως καταστρεφεται.Αν φτασεις με κοπο σε καποιο επιπεδο και μετα απο λιγο καιρο δεις καποιους να φτανουν στο ιδιο κανωντας τη μιση προσπαθεια..εε ειναι καπως.

Εχουμε διαφορετικη οπτικη γωνια στο θεμα αλλα δεν πειραζει:)Εγω δεν προκειται να ασχοληθω ουτως η αλλως ξανα.. υπαρχουν πραγματα που με γεμιζουν περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Όχι θα υπάρχει στο battlenet αλλά θα το κάνουν και αυτό με subscription

sry αλλά την πέταξες :P Όλα τα Diablo είναι στον server battle.net εκεί είναι free ;) A μαζί και το Warcraft (ΟΧΙ το WoW) και το Starcraft
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
sry αλλά την πέταξες :P Όλα τα Diablo είναι στον server battle.net εκεί είναι free ;) A μαζί και το Warcraft (ΟΧΙ το WoW) και το Starcraft
Δεν την πέταξε, έτσι θα γίνει έχω ακούσει και εγώ.
Άμυνα κατά της πειρατείας λένε.

Γενικά η Blizzard το χει παραξηλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Σιγα μη καταστρεψω τη ζωη μου παλι για το WoW.Αρκετα ασχοληθηκα,ουτως η αλλως το παιχνιδι εχει υπερκορεστει...Στην αρχη μονο αξιζε και ειχε ενα νοημα το καψιμο(pre-TBC).Μετα εγινε πολυ προσιτο στον casual

Πώς ακριβώς είναι CASUAL το TBC, εγώ δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Όταν το 0,1% του συνολικού πληθυσμού ΤΟ ΠΟΛΥ έχει μπει Sunwell, δεν νομίζω ότι χρειάζονται άλλα επιχειρήματα. Τελικά μου φαίνεται ότι αυτοί που υποστηρίζουν αυτές τις απόψεις διαιρούνται σε 2 κατηγορίες:

1) Fanbois των Nihilum που είδαν ότι οι top (επαγγελματίες ουσιαστικά) παίκτες καθάρισαν τα πάντα σε μικρό χρονικό διάστημα και αποφάσισαν λόγω αυτού (!!!) ότι το παιχνίδι είναι πλέον "casual".

2) Ελεινά καμμένοι τύποι που αφιερώνουν τη ζωή τους στο παιχνίδι, καθαρίζουν τα πάντα και μετά γκρινιάζουν στα fanbois τους (κατηγορία 1) ότι το παιχνίδι έμεινε στάσιμο. Τι στάσιμο ρε μαλάκα; Αν σου βάζαμε ένα dungeon όποτε καθάριζες το τελευταίο θα δημιουργούνταν τουλάχιστον 10-15 στα οποία θα είχαν μπει 15 guilds στον κόσμο! Το παιχνίδι (και καλά κάνει) δεν είναι σχεδιασμένο για low-lifers, για να περνάει καλά πολύς κόσμος έγινε.

Play less, enjoy more, WoW AINT SERUIS BUSINAS!!!111
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δεν την πέταξε, έτσι θα γίνει έχω ακούσει και εγώ.
Άμυνα κατά της πειρατείας λένε.

Γενικά η Blizzard το χει παραξηλώσει.

Ξέρω πολλά άτομα που δουλεύουν στα γραφεία του Diablo III και είπαν δεν θα είναι με P2P( Pay To Play)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι τους έχεις κολλητούς. Καλά τι νούμερα έχουν μαζευτεί εδώ ρε.

Eru, πώς άμυνα κατά της πειρατίας; Δεν γίνεται να παίξεις Bnet με πειρατικό αντίγραφο και online γενικότερα (στους επίσημους τουλάχιστον servers με το υποφερτό latency).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ναι τους έχεις κολλητούς. Καλά τι νούμερα έχουν μαζευτεί εδώ ρε.

Eru, πώς άμυνα κατά της πειρατίας; Δεν γίνεται να παίξεις Bnet με πειρατικό αντίγραφο και online γενικότερα (στους επίσημους τουλάχιστον servers με το υποφερτό latency).

Μην μου το λες εμένα, στο PC master το διάβασα (νομίζω) :P
Μπορείς όμως να σηκώσεις δικό σου bnet server και να παίζεις (το χουμε κάνει εμείς για starcraft)

Aυτό που μάλλον θα ισχύει πάντως είναι οτι θα έχει τόσο content το online παιχνίδι σε σχέση με το single, που δεν θα αξίζει να μην το αγοράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Και καλά θα κάνουν tbh. Δεν τους φτάνει όμως να το πάρεις original, θέλουν και το χαράτσι; Έλεος ρε, θα γίνουν όλα online και δεν θα μπορούμε να παίξουμε πάνω από 2-3 διαφορετικά παιχνίδια το χρόνο.

Υ.Γ.: Στο PC Master εε :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
"PC Master" και "ξέρω άτομα στα γραφεία(??) του Diablo III" είναι απο τις πιο αναξιοπιστές πηγές ever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top