WotLK

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ελπίζω να είστε αρκετοί από εδώ που περιμένετε με ανυπομονησια τονέο expansion του WoW. Όπως και έγώ. Για όσους ενδιαφέρεστε δείτε:


<STRONG>WORLD OF WARCRAFTâ: WRATH OF THE LICH KINGä<SPAN lang=EN-US style="FONT-SIZE: 16pt; LAYOUT-GRID-MODE: line; mso-bidi-font-size: 10.0pt">

εδιτ: Τα περισσότερα από αυτά που έγραψα εξαφανίστηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Με ψήνει γαμώτο. Αλλά δεν πρέπει, έχω μια διπλωματική να κάνω. Aaarghasadfsa :boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Με ψήνει γαμώτο. Αλλά δεν πρέπει, έχω μια διπλωματική να κάνω. Aaarghasadfsa :boom:

Ε αμαν και εσυ... Και θα αφησεις τα καινουρια talent του lock να περιμενουνε ετσι ??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Αχ κι έλεγα να πατάω στα πρώτα μαθήματα της σχολής :P Βασικά δεν ξέρω αν θα το πάρω, φοβάμαι μην καώ για τα καλά τώρα που δεν έχω και τόσο πολλές υποχρεώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγώ και πολλοί irl φίλοι μου (εγώ αυτό απολαμβάνω - το να παίζω με φίλους και γνωστούς, εκτός αν αλλάξει κάτι στο expansion το παιχνίδι αυτό καθεαυτό λίγα μου λέει πλέον) θα παίξουμε πάντως. Προσωπικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα στα μαθήματα ή στις εξόδους μου λόγω του WoW, το μόνο αρνητικό ήταν π.χ. ότι δεν καθόμουν να διαβάσω ένα βιβλίο ή να δω μια ταινία και καιγόμουν παραπάνω απ' όσο θα 'πρεπε.

Λίγη εγκράτεια θέλει.

Crystalia @ Talnivarr για όποιον ενδιαφέρεται :P.

Για τους WoWάδες: https://www.darklegacycomics.com/ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κόμικ απλά :P.

Για ένα δείγμα δείτε αυτό: https://www.darklegacycomics.com/90.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όταν παίζεις WoW η έννοια της εγκράτειας παύει να υφίσταται δυστυχώς, γι'αυτό δε θέλω να ξεκινήσω πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
For the alliance...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
For the alliance...
1st) For the horde

2nd) Θα παίζω μόνο που και που με καναν private server >.> περισσότερο περιμένω το Diablo III
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτό δεν θα είναι single;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Όχι θα υπάρχει στο battlenet αλλά θα το κάνουν και αυτό με subscription
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
TIIIIIIIIIII; ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αν μιλάμε για το Diablo τότε θα υπάρχει και multiplayer(battlenet-subscription) αλλά και single mode. Τώρα για τα υπόλοιπα του battlenet βλ starcraft δε γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Παιδιά πάντως λείπουνε πολλά. Δεν μου βγήκανε για αυτό θα τα γράψω σε συνεχόμενα ποστς

Στο Play.com και το Amazon.co.uk μπορεις να κανεις pre-order το game σε απιστευτη τιμη... των EUR 25.49! Το Play.com προσφερει και free delivery... παλια θυμαμαι ειχα αγορασει το "The bard's tale" απο κει με 6 ευρω κ μου το εφεραν τζαμπε οταν μονο το delivery fee ειναι κανονικα πανω απο 6 ευρω!

https://www.play.com/Games/PC/4-/3438174/World-Of-Warcraft-Wr ath-Of-The-Lich-King/Product.html?cur=258


https://www.amazon.co.uk/World-Warcraft-Wrath-Lich-Expansion/ dp/B000UTOE8A/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=videogames&qid=12 21741824&sr=8-2


Επισης τους (Play.com) ειχα στειλει e-mail και ρωτισα αν το κανω pre-order τωρα με τιμη στα 26 ευρω, και αυτοι αργοτερα το αλλαξουν πχ στα 35 ευρω με ποια τιμη θα μου ερθει το game. Μου ειπαν πως φυσικα και στην τιμη που το ειχα κανει pre-order, δηλαδη στα 26 ευρω! Α μου ειπαν κιολας οτι θα το ταχυδρομησουν μερικες μερες πριν απο την release date ωστε να το εχω κ εγω στις 13 Νοεμ. ;)

Έτσι κάνει πάντα το play, δεν είναι άδικα το αγαπημένο και πιο γνωστό online shop για παιχνίδια

Πω φανταζομαι τι θα γινεται 13 Νοεμβριου ακομα θυμαμαι τον τυπο που τον δειρανε για το Burning Crusade ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν στέλνει σε Ελλάδα παραγγελίες άνω των 30 ευρώ :(.

Εγώ το 'κλεισα απ' το Πλαίσιο να πάμε με την παρέα μου πριν βγει να γίνει και χαβαλές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ το παράγγειλα. Δυστυχώς προσπαθώ να ανεβάσω 1 κείμενο αλλά δεν με αφήνει.
-----------------------------------------
WORLD OF WARCRAFTâ: WRATH OF THE LICH KINGä
IN STORES STARTING NOVEMBER 13, 2008

Second expansion to Blizzard Entertainment®’s massively multiplayer online role-playing game will be available in standard and special collector’s editions

PARIS, France – September 15, 2008 – Blizzard Entertainment, Inc. announced today that World of Warcraftâ: Wrath of the Lich Kingä, the second expansion for its award-winning subscription-based massively multiplayer online role-playing game (MMORPG), will arrive in stores on November 13 in North America, Europe, Mexico, Argentina, Chile, and Russia, and November 14 in Australia, New Zealand, Singapore, Malaysia, and Thailand. The expansion will be available in <ST1:COUNTRY-REGIoN w:st="on">Korea</ST1:COUNTRY-REGIoN> and the regions of <ST1:COUNTRY-REGIoN w:st="on">Taiwan</ST1:COUNTRY-REGIoN>, Hong Kong, and Macau on November 18. Details regarding the launch of Wrath of the Lich King in mainland <ST1:COUNTRY-REGIoN w:st="on">China</ST1:COUNTRY-REGIoN> will be announced at a later date.

“We’re looking forward to launching Wrath of the Lich King and finally giving World of Warcraft players a chance to take on Arthas and his minions,” said Mike Morhaime, CEO and cofounder of Blizzard Entertainment. “Until then, we’ll continue to refine and playtest the expansion content to make sure it provides a highly polished and entertaining experience.”

World of Warcraft: Wrath of the Lich King sends players to the cold, forbidding continent of Northrend, where the fearsome Lich King Arthas Menethil, last seen in Warcraft® III: The Frozen Throne®, works from his secluded citadel to bring all of Azeroth under his twisted dominion. Players will battle the Lich King’s undead army from the shores of Howling Fjord and Borean Tundra to the seat of his unholy power in Icecrown Glacier. In addition, players will be able to advance characters to level 80 and gain powerful new abilities while exploring several new zones and dungeons. The expansion also introduces a number of exciting new features, including an achievement system, expanded player-vs.-player combat options such as siege weapons and destructible buildings, and the game’s first Hero class -- the necromantic death knight.

(more)

World of Warcraft: Wrath of the Lich King will be available on DVD-ROM for Windows® XP/Windows Vista® and Macintosh® in two packages: a standard edition, which will sell for a suggested retail price of 34.99 €, and a special Collector’s Edition (in select regions) priced at 69.99 €. The limited Collector’s Edition package will contain:
·The Art of World of Warcraft: Wrath of the Lich King, a 208-page book featuring never-before-seen images from the game.
·An exclusive in-game pet: Frosty, the baby frost wyrm.
·A behind-the-scenes DVD containing over an hour of developer interviews, the Wrath of the Lich King intro cinematic with director’s commentary, and more.
·The official soundtrack CD, containing 21 epic tracks from the game, along with exclusive bonus tracks.
·A mouse pad featuring a map of the newly opened continent of Northrend.
·Two World of Warcraft Trading Card Game March of the Legion™ starter decks, along with two exclusive cards available only in the Collector’s Edition.

The Wrath of the Lich King expansion requires the original World of Warcraft game, available now for a suggested retail price of 14.99 €, along with World of Warcraft: The Burning Crusadeâ, which sells for 14.99 €. These two products are combined in the World of Warcraft Battle Chest®, available for 29.99 €. World of Warcraft: Wrath of the Lich King has received a 12+ rating from PEGI.

Since launching in November 2004, World of Warcraft has become the world’s most popular MMORPG, with more than 10.9 million subscribers. The game’s first expansion, The Burning Crusade, broke PC-game sales records in North America and Europe by selling nearly 2.4 million copies in its first 24 hours of availability and approximately 3.5 million copies in its first month.

For more information on World of Warcraft: Wrath of the Lich King, visit the official website at www.wow-europe.com/wrath. With multiple games in development, Blizzard Entertainment has numerous positions currently available. Visit eu.blizzard.com/en/jobs/ for more information and to learn how to apply.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Άντε θα πέσει εντατικό leveling μόλις βγεί ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ολα τα παιχνιδια της Blizzard εχουν καταπληκτικο σεναριο.WoW δεν προκειται ποτε να παιξω,αλλα περιμενω με ανυπομονησια Diablo III,Starcraft 2,Warcraft IV(αν ανακοινωθει καααααποια στιγμη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μπά εγώ και μόνο που τους βλέπω να παίζουν Warcraft 3 μου βγαίνουν τα μάτια....Παίξτε Mu Online καλύτερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Επειδή έχω χάσει πάρα πολλά επεισόδια μιας κ σταμάτησα το wow εδώ κ χρόνια,μέχρι πόσα λέβελ φτάνει τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
70, με το νέο expansion θα πάει 80.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top