Wallpapers

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι, ναι, ξέρω, υπάρχει κι άλλο θέμα. Εγώ το άνοιξα. Αλλά αυτό θα 'ναι το καινούριο. Θα 'ναι διαφορετικό. Και καλύτερο.

Να γιατί:

Στο προηγούμενο ανεβάζαμε screenshots από desktops. Εδώ δε μας νοιάζουν αυτά. Δε μας νοιάζει πόσο γαμάτη επιφάνεια έχεις φτιάξει. Ούτε το λειτουργικό σου. Ακόμα και οι φάκελοι με τελείως άκυρα ονόματα, που διαφορετικά θα πεθαίναμε να μάθουμε τι περιέχουν, ούτε αυτοί μας νοιάζουν. Sorry.

Άρα, 1. Όχι screenshots. Μόνο εικόνες.

We like pixels! 2. Όσο μεγαλύτερη ανάλυση, τόσο το καλύτερο (και τόσο περισσότερα τα thumbs up στο μήνυμά σου βρε χαζό!)



Final-Fantasy-13-HD-Wallpaper.jpgFinal-Fantasy-XIII-Wallpaper-HD3.jpg37731-1920x1080.jpg36346-2560x1600.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πολύ final fantasy...

Για την ώρα έχω αυτό το fractal. Όταν το βαρεθώ θα βάλω άλλο fractal. Γενικά από το 2009 κι έπειτα μόνο fractals με θυμάμαι να βάζω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ωραία. Saved.

Πολύ final fantasy...

Δεν είναι γαμάτη?? :inlove:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τελευταία χρησιμοποιώ τις screenshots που έβγαλα στο μαντέψτε ποιο.



μπου-για.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Εγώ με σταθερό wall δεν την παλεύω,χρησιμοποιώ themes (όχι τα custom στόκε.)

Επειδή τα έχω από δω κι από κει βάζω 1 μόνο.

wallpaper-2698928.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ακόμη ένα και personal favorite...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • hd-wallpaper-37dd.jpg
    hd-wallpaper-37dd.jpg
    214.3 KB · Εμφανίσεις: 156

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
white-wolf-background-yorkshire_rose-22219235-1600-1200.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top