Total War games (Rome, Medieval κλπ.)

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά προτείνετε κανένα mod για το Medieval γιατί δεν θα βγάλω τις διακοπές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Λύσε Μπάρλα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Medieval 2 Total war ε? Α ρε εποχές δόξας..παρότι δε σου συνιστώ να πολυκαίγεσαι τώρα με τις πανελλήνιες,απο mods για το medieval 2 καλό είναι το stainless steel και το broken crescent...βάζουνε ωραία στοιχεία μέσα :)...αυτά έπαιζα εγώ πέρυσι δλδ και μ έμειναν...φέτος τα μοσχομπίζελα και οι συναρτήσεις δεν αφήνουν και πολύ καιρό για τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Χμ. Μου θύμισες τις εποχές που έκλεινα 16ωρα με το μεντιεβαλ και 12ωρα με το ρομ.

Δεν έβαλα ποτέ μου μοντ όμως. Τα θεωρούσα περιττά και πίστευα ότι τα παιχνίδια αυτά ήταν τέλεια και χωρίς αυτά.


(6 φλεβάρη βγαίνει το empire: total war )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τώρα στις διακοπές είχα χρόνο για να παίξω..
To stainless steel το δοκίμασα αλλά μου άλλαξε τα φώτα τον υπολογιστή (λιγάκι αργό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Χμ. Μου θύμισες τις εποχές που έκλεινα 16ωρα με το μεντιεβαλ και 12ωρα με το ρομ.

Δεν έβαλα ποτέ μου μοντ όμως. Τα θεωρούσα περιττά και πίστευα ότι τα παιχνίδια αυτά ήταν τέλεια και χωρίς αυτά.


(6 φλεβάρη βγαίνει το empire: total war )

Κι εγώ για το Medieval 2 δεν έβαλα ποτέ mods γιατί μια χαρά μου φαινόταν και χωρίς mods (εχτώς απο την AI :xixi: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top