To Πρόγραμμα των Πανελλαδικών Εξετάσεων έτους 2024

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,675 μηνύματα.

.
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Γιατί τόσο κενο για οικονομία όμως; και πληροφορική μόνο μια μέρα;
 

Γιαννουλάκης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Σχεδόν δύο εβδομάδες Πανελλήνιες; απαπα
Μου φαίνεται ότι ξεκινάνε και λίγο νωρίς επειδή ξεκινάνε Μάιο, αλλά στο μυαλό μου είναι γιατί τι 31/5, τι 1/6.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
programma-ton-panelladikon-exetaseon-etoys-2024[/UR
.
Βιασύνη χωρίς νόημα και αν συμβεί κάτι θα το αλλάξουν.
Γιατί τόσο κενο για οικονομία όμως; και πληροφορική μόνο μια μέρα;
Αγίου πνεύματος;

1694708417433.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ααα, Ε να γινόντουσαν πιο πριν 1 εβδομάδα θα περιμένουμε να τελειώσουμε🤕
 

Γιαννουλάκης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,730 μηνύματα.
Σχεδόν δύο εβδομάδες Πανελλήνιες; απαπα
Μου φαίνεται ότι ξεκινάνε και λίγο νωρίς επειδή ξεκινάνε Μάιο, αλλά στο μυαλό μου είναι γιατί τι 31/5, τι 1/6.
Δεν ειναι μια μερα..ειναι ενας μηνας διαφορα στην γλωσσα των πολιτικων
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Οι μέρες μεταξύ πληροφορικής και οικονομίας θα είναι ψυχοφθόρες...
Ναι αλλά σκεφτείτε ότι θα έχουμε πολύ χρόνο να κάνουμε καλές επαναλήψεις, εσείς οικονομία , εγώ ιστορία. Εμένα κομπλέ μου φάνηκε το πρόγραμμα. Αντε υπομονή , όλα καλά θα πανε
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ναι αλλά σκεφτείτε ότι θα έχουμε πολύ χρόνο να κάνουμε καλές επαναλήψεις, εσείς οικονομία , εγώ ιστορία. Εμένα κομπλέ μου φάνηκε το πρόγραμμα. Αντε υπομονή , όλα καλά θα πανε
Ε εντάξει, για ιστορία σίγουρα θα σε βολέψει! αντε θα δούμε τότε
 
Top