The sims 3

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
τραβα παιξε WOW και μην μιλας ( αντε ξαναρχιζω και γω σε 10 μερες :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
το σιμσ ηταν μεγαλο μου κολλημα παρα πολλα χρονια ειχα ολα τα σιμσ και παρακολουθουσα μην τυχον και χασω τπτ καινουριο με βοήθησε πολυ γτ με αυτο καταλαβα οτι μου αρεσει η αρχιτεκτονικη αλλα κατα τα αλλα δν ειναι καλο να κολλασ γτ πολοι 3εχνανε οτι ειναι ενα απλο παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
το σιμσ ηταν μεγαλο μου κολλημα παρα πολλα χρονια ειχα ολα τα σιμσ και παρακολουθουσα μην τυχον και χασω τπτ καινουριο με βοήθησε πολυ γτ με αυτο καταλαβα οτι μου αρεσει η αρχιτεκτονικη αλλα κατα τα αλλα δν ειναι καλο να κολλασ γτ πολοι 3εχνανε οτι ειναι ενα απλο παιχνιδι

Και εγω καπως ετσι! Εχω φτιαξει κατι σπιταρονες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Εγώ παίζω και sims και wow.:magic: Πάντως και στα δύο παιχνίδια εξελίσσεσαι. Το wow είναι ίσως καλύτερο γιατί πίσω από τους παίκτες είναι πραγματικοί άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Καλά συγκρίνεις WoW και Smis?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω αν ειναι να φτιαξω ολοκληρο σπιτι κανω 5 μερες.
Αυτο γτ αν ειναι το κανω καλα.
Εεε και το μονο που κανω ειναι να φτιαχνω το σπιτι.
Δεν παιζω καθολου με την οικογενεια και μου την σπαει.
Οποτε σταματησα με τα πολλα σπιτια και ασχολουμαι με την οικογενεια.
Και ας ειναι και γυφτεξ το σπιτι.

Καλά συγκρίνεις WoW και Smis?

:lol::lol::lol:

Eλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Εγω αν ειναι να φτιαξω ολοκληρο σπιτι κανω 5 μερες.
Αυτο γτ αν ειναι το κανω καλα.
Εεε και το μονο που κανω ειναι να φτιαχνω το σπιτι.
Δεν παιζω καθολου με την οικογενεια και μου την σπαει.
Οποτε σταματησα με τα πολλα σπιτια και ασχολουμαι με την οικογενεια.
Και ας ειναι και γυφτεξ το σπιτι.




:lol::lol::lol:

Eλεος!
Έλεος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Θυμάμαι δευτέρα και τρίτη λυκείου που έπαιζα με τον κολλήτό μου το Sims1 κάθε μέρα όλο το καλοκαίρι. Μετά πέρασα στο laptop το Sims2 και αυτό ήταν κόλλησα για πάντα. Έχω περάσει βράδια ατελειωτα χωρίς ύπνο για να χτίζω σπίτια. Ιδίως όταν ανακάλυψα τα downloads με τα οποία μπορείς να προσθέσεις στο παιχνίδι ένα σωρό αντικείμενα! Δεν σταματούσα να κατεβάζω μέχρι που μου κόλλησε. Κοντεύω να σκάσω λίγο αλλά με παρηγορεί το γεγονός οτι βγαίνει το Sims3, το οποίο για το καλό του ελπίζω να είναι τόσο καλό όσο τα άλλα δυο.
Για τους πολέμιους του Sims έχω να πώ ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι σε πορώνει γιατί σου τριπλασιάζει τα επίπεδα δημιουργικότητας. Νιώθεις οτι σε ότι και να κάνεις βάζεις την προσωπική σου σφραγίδα. Δεν θα μιλήσω για τις οικογένειες και τους χαρακτήρες, που σου δίνουν την αίσθηση οτι είσαι ένας μικρός θεός. Η αγαπημένη μου στιγμή στο παιχνίδι είναι όταν γεννιέται ένα καινούριο μωράκι.
Σας λέω είναι πόρωση:up:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Δε συγκρίνω, απλά λεω πού πονταρουν οι εταιρίες EA και Blizzard. Και λέω οτι και τα δύο παιχνίδια είναι πορωτικά γιατί α) συνεχώς εξελίσσεσαι και β) δεν τερματίζουν ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Βασικα το Σιμς τερματιζεται οταν πεθανουν ολοι και το WOW οταν φας μονιμο μπαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Φιλόλογος υπέρ του ατονικού. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsa :P

Νεοφερμένος

Η litsa :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
απ οτι κατάλαβα όλοι ενθουσιαστήκατε με το sims 3 ... εγώ ν πω την αλήθεια όχι...:down: μια φιλη μου κάνει σαν τρελή για να το πάρει αλλά εμένα με τρελένει το sims 2 :D... έχω όλα τα expansion packs και αρκετά stuff (όλα τα sims 2 που σου βγάζει σ ενα παραθυράκι πριν ξεκινήσεις το παιχνίδι) και είμαι μια χαρά....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πολυ καυλοτικο game αλλα μου την σπαει που κολλαει ελεος αντε να βγει κανενα πατσς.... ξερετε απο που κατεβαζω αντικειμενα κλπ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πώς την εχεις δει τώρα;;;;:mad:
Φιλόλογος;;;;

Πολυ καυλοτικο game αλλα μου την σπαει που κολλαει ελεος αντε να βγει κανενα πατσς.... ξερετε απο που κατεβαζω αντικειμενα κλπ ?
@Mαρουλάκι:Απαξιώ-.-

@Απο το επίσημο site μπορείς να κατεβάσεις διάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μπορεί να το πάρω. Δε θα μάθω τα cheats, όπως με το sims2 γιατί μετά καταντάει βαρετό.
-----------------------------------------
Πολυ καυλοτικο game αλλα μου την σπαει που κολλαει ελεος αντε να βγει κανενα πατσς.... ξερετε απο που κατεβαζω αντικειμενα κλπ ?
Κολλάει?! χμμμμ....

Τι είναι πατς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πως να μην κολλαει τετοιο θηριο; Οταν επαιζα προχτες σε μια φιλη μου, 3 φορες κολλησε και καναμε ρισταρτ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν πρέπει να γίνω αχόρταγη και να το πάρω.Νομίζω τζάμπα θα το κάνω.Εξάλλου και το SIMS 2 όταν το πρωτοπήρα έπαιζα όλη μέρα και τώρα το έχω να με κοιτάει.Πεταμένα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
α... μην το λες... εγω το sims2 το εχω 3 χρονια και το παιζω ακομα. εξαρταται απο τον ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top