Tattoos

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν δεν υπηρχε ο Πετρετζικης και ο Σκαρμουτσος αυτη τη στιγμη ουτε καν τοπικ δεν θα το ειχαμε το θεμα και με τα μονο τατουαζ που ισως ασχολουμασταν ηταν αυτα απο τις τσιχλες και τα γαριδακια!!Καταραμενα προτυπα αιτια της συνεχους μαζοποιησης!! Τουλαχιστον κανετε κατι αλλα να σημαινει κατι σημαντικο και να ειναι διακριτικο οχι ολο το χερι η ολο το ποδι λες και πατε πειρατες μερικοι!!! :eek:
Θες και τα λες αυτά; Σόρρυ που στο λέω αλλά τα τατοο δεν ανακαλύφθηκαν χθες και δεν άρχισε να κάνει ο κόσμος τατοο από το μάστερ σεφ και μετά. Αν είναι δυνατόν δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τα θες και τα λες αυτά; Σόρρυ που στο λέω αλλά τα τατοο δεν ανακαλύφθηκαν χθες και δεν άρχισε να κάνει ο κόσμος τατοο από το μάστερ σεφ και μετά. Αν είναι δυνατόν δηλαδή.

Εγω τοτε το παρατηρησα το φαινομενο που καθε λυσσασμενος Ελληνας πηγε και χτυπησε και απο ενα επειδη εγινε ξαφνικα μοδα!Το ποτε ανακαλυφθηαν το ξερω πολυ καλα απλα τωρα εγινε το μπαμ και τα κανουν ολοι!Αμα καθετι που γινεται μοδα το υιοθετουμε αψηφιστα τοτε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας!! Αυτο για το μαστερ σεφ ειρωνικα το πα...απλα τα τατουαζ τα κανεις επειδη σημαινει κατι και ουτε για να εισαι μεσα στη μοδα και ουτε για να χτυπησεις γκομενα/ο!! Τα μυαλα μας πανω απο το κεφαλι!!:P:P:P Εγω ειμαι υπερ αλλα μονο οταν γινεται για καποιο λογο και συνειδητοποιημενα.Τωρα τα 15χρονα ποσο συνειδητοποιημενα μπορει να ναι και πανε και κανουν ο,τι τους ερθει!!Ας λογικευτουμε λιγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γιατί αναγκαστικά πρέπει το τατου να σημαίνει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν θέλεις να κάνεις έναν κώλο μαϊμούς κάντον, δε σε εμποδίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγω τοτε το παρατηρησα το φαινομενο που καθε λυσσασμενος Ελληνας πηγε και χτυπησε και απο ενα επειδη εγινε ξαφνικα μοδα!Το ποτε ανακαλυφθηαν το ξερω πολυ καλα απλα τωρα εγινε το μπαμ και τα κανουν ολοι!Αμα καθετι που γινεται μοδα το υιοθετουμε αψηφιστα τοτε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας!! Αυτο για το μαστερ σεφ ειρωνικα το πα...απλα τα τατουαζ τα κανεις επειδη σημαινει κατι και ουτε για να εισαι μεσα στη μοδα και ουτε για να χτυπησεις γκομενα/ο!! Τα μυαλα μας πανω απο το κεφαλι!!:P:P:P Εγω ειμαι υπερ αλλα μονο οταν γινεται για καποιο λογο και συνειδητοποιημενα.Τωρα τα 15χρονα ποσο συνειδητοποιημενα μπορει να ναι και πανε και κανουν ο,τι τους ερθει!!Ας λογικευτουμε λιγο!!
Δε νομίζω να ισχύει αυτό που λες. Τατοο έκανε ο κόσμος και πριν αυτά τα πρότυπα. Επίσης το 15χρονο για να κάνει τατοο πρώτον θέλει άδεια γονέων, δεύτερον λεφτά που δεν είναι λίγα και τρίτον αν θες να κάνεις τατοο που κάτι σημαίνει το κάνεις σε ότι ηλικία θες το ότι έγινες 18 δεν πάει να πει ότι θα κάνεις ένα τατοο με "νόημα" (λέμε τώρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
This is so cool and so freaking me out at the same time:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με φρικάρει όμως είναι εκπληκτικό από θέμα φωτοσκιάσεων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
This is so cool and so freaking me out at the same time:
Γαμάτο
Με φρικάρει όμως είναι εκπληκτικό από θέμα φωτοσκιάσεων.:)

Προφανώς δεν θα πας στον πρώτο τατουατζή που θα βρεις για να το κάνεις αυτό γιατί θέλει πείρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Προφανώς δεν θα πας στον πρώτο τατουατζή που θα βρεις για να το κάνεις αυτό γιατί θέλει πείρα ;)
Εξυπακούεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πείτε καμία έξυπνη φράση ή σχέδιο για μικρό tattoo στο χέρι..
Πως σας φαίνεται το : we are our choices
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
βρες κατι που να σε εκφραζει για να μη το βαρεθεις. απο ρητα αλλο τιποτα το ιντερνετ, αλλα αποψη μου ειναι να κανεις κατι που σημαινει για σενα κατι ουσιαστικο και οχι απλα να ειναι κατι εξυπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.


Έτσι μοιράζει τη γνώση ο Superhuman!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εμένα θα μου άρεσε ένα Keep Dreaming ψηλά στην πλάτη ή χαμηλά στην μέση. :) Αν αποφασίσω να κάνω ποτέ...Έχω βρει κι έναν ωραίο tattoo artist!Εκεί θα πήγαινα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Είμαι κατά των τατουάζ προσωπικά. Δεν νομίζω να κάνω ποτέ τατού διότι αν γίνει καμία στραβή και το μετανιώσω στην πορεία, δύσκολα να το βγάλω από πάνω μου..

Πολλές φορές όμως, το να κάνεις τατουάζ είναι πολύ ωραίο και συγκινητικό.

Μια συμμαθήτρια μου,'έχασε' τον αδερφό της φέτος και έκανε τατουάζ με το όνομα του..

Δεν έχω πρόβλημα με τα τατού,απλά όπως είπα δεν θα το τολμούσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Τα αγαπω τα ταττου εχω κανει ηδη δυο τα οποια τα χαιρομαι και θα κανω σιγουρα κ'αλλα αρκει βεβαια να το θελει κανεις πραγματικα και να ειναι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τώρα τελευταία θέλω να κάνω έναν λύκο, στην πλάτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα μου έχε κάτσει να κάνω τη σκιά του peter pan. Κάτι παρεμφερές τέλος πάντων...Δεν ξέρω αν θα κάνω ποτέ. Αν καμιά μέρα κολλήσω άσχημα θα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μια συμμαθήτρια μου,'έχασε' τον αδερφό της φέτος και έκανε τατουάζ με το όνομα του..

πολύ πρωτότυπο και διαφορετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top