Tattoos

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι παιδάκι μου το τατοο με το άπειρο θα το κάνω κατά 99%(το 1% είναι η πιθανότητα να το μετανιώσω) όταν μαζέψω λεφτά:P
Αν μετά θα θέλω να κάνω και άλλο θα δείξει ;3
Μπαχαχαχα.
Σοφία,νομίζω ότι έχουμε τις ίδιες εμμονές.:P
Μόλις γίνω 18 θα κάνω τατού τέλος.:redface:
Το καλοκαίρι με βλέπω με χρωμοσαμπουάν πάντως:P

Πάει ανάλογα με το σχέδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπαχαχαχα.
Σοφία,νομίζω ότι έχουμε τις ίδιες εμμονές.:P
Μόλις γίνω 18 θα κάνω τατού τέλος.:redface:
Το καλοκαίρι με βλέπω με χρωμοσαμπουάν πάντως:P


Πάει ανάλογα με το σχέδιο;
Χαχαχα λες; :P Ναι και εγώ θέλω να κάνω το άπειρο μόλις γίνω 18 αλλά και να θέλω δεν θα έχω τα λεφτά μέχρι τότε, άρα υπομονή!

Νομίζω ότι είναι ανάλογα το σχέδιο. Δηλαδή αν κάνεις ένα μεγάλο τατοο θα έχει περισσότερα λεφτά από το να γράψεις πχ μια φράση. Αλλά και τα μικρά τατοο ακριβά είναι από ότι ξέρω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χαχαχα λες; :P Ναι και εγώ θέλω να κάνω το άπειρο μόλις γίνω 18 αλλά και να θέλω δεν θα έχω τα λεφτά μέχρι τότε, άρα υπομονή!
Βολέψου με χέννα!:D
Το προηγούμενο καλοκαίρι αυτό έκανα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βολέψου με χέννα!:D
Το προηγούμενο καλοκαίρι αυτό έκανα.:redface:
Θα κάνω μόνιμο μια και καλή, δεν βιάζομαι έτσι και αλλιώς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα κάνω μόνιμο μια και καλή, δεν βιάζομαι έτσι και αλλιώς:)
Ααα. Τότε ντάξει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Πάει ανάλογα με το σχέδιο;

Σχέδιο, χρώματα, ραντεβού, μαγαζί. Εγώ έχω ένα κυκλικό περίπου όσο η ονειροπαγίδα παραπάνω(χωρίς τα φτερά!), που μέσα έχει to ankh of tau και κάτι λέξεις/σχεδιάκια. Μου πήρε 40Ε (δεν ήταν φίλος μου or anything).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
Αν έκανα κάτι τέτοιο, όσοι με έβλεπαν θα με θεωρούσαν πολύ καμένο?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αν έκανα κάτι τέτοιο, όσοι με έβλεπαν θα με θεωρούσαν πολύ καμένο?



Μπορεί να νόμιζαν ότι τα έκανες για σκονάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
τι συμβολίζει το συγκεκριμένο γιατί το έχω δει πολλές φορές και δεν ξέρω..


Ονειροπαγίδα είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν έκανα κάτι τέτοιο, όσοι με έβλεπαν θα με θεωρούσαν πολύ καμένο?

Έχω έναν συμφοιτητή που έχει το το πάνω, αλλά από την μέσα πλευρά του χεριού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν έκανα κάτι τέτοιο, όσοι με έβλεπαν θα με θεωρούσαν πολύ καμένο?


Ε λίγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μη μιλάτε άλλοοοοοοοο για τατουάζ.:cry_x:
Πήγα σε μία παρουσίαση και ήταν μία φοιτήτρια που είχε τατού στον αυχένα "fairy girl"
ΤΣΑΚΙΔΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μη μιλάτε άλλοοοοοοοο για τατουάζ.:cry_x:
Πήγα σε μία παρουσίαση και ήταν μία φοιτήτρια που είχε τατού στον αυχένα "fairy girl"
ΤΣΑΚΙΔΙΑ.
Σε κλέβουν το όνομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε κλέβουν το όνομα:P
Δεν είναι αυτό ρε. Απλώς έχω από 3 χρονών κόλλημα με το Φαίρυ.:P
ΚΛΕΦΤΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Απ'τα πιο γαμάτα τατουαζ που έχω δεί.

καμένος με το One piece το παιδί αλλά πολύ γαμάτη ιδέα..:D

εγώ πάντα ήθελα ένα αλλά όλη μου η οικογένεια είναι εναντίον σε τέτοια πράγματα.. ~_~
αυτά αλλά όχι χέρι πλάτη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

το 2 τατουαζ τα σπαει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top