Tablets

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παιδια το ταμπλετ που δινει το ΙΚΕΑ τι φαση ειναι? γιατι θα μου ερθει απο βδομαδα και θελω να δω τι λεει.
σε πήραν τηλέφωνο η σου έστειλαν κάποιο μύνημα; γιατί εμένα τίποτα ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
σε πήραν τηλέφωνο η σου έστειλαν κάποιο μύνημα; γιατί εμένα τίποτα ακόμα
Η αδερφη μου βασικα πηρε τα επιπλα απλα εγω θα παρω το ταμπλετ...με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν απο βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,689 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό αναζητώ νέο "εργαλείο"...θα πήγαινα σε laptop,αλλά πρόσεξα ότι την περασμένη season κυκλοφόρησαν πολλά hybrids (αναφέρομαι περισσότερο στα tablets με windows 8 και δυνατότητα μετατροπής σε laptop μέσω σύνδεσης με keyboard base),εκ των οποίων και κάποια με εξαιρετικές επιδόσεις (π.χ. Microsoft Surface Pro)...

Αυτή τη στιγμή στη δουλειά μου θα μου χρειαζόταν κάτι τέτοιο (ικανό να τρέχει και τα διάφορα σχεδιαστικά προγράμματα π.χ. Autodesk Inventor) κυρίως να έχει αυτή τη φορητότητα,να μπορώ δηλαδή ανά πάσα στιγμή να το "ξηλώσω" απ'τη βάση και να το πάρω μαζί μου!Να πηγαίνω από γραφείο σε γραφείο,εταιρία σε εταιρία,ταξίδια κ.λπ.

Υπάρχει αυτή τη στιγμή στην αγορά κάποια value for money λύση (γιατί 1000€+ είναι κομματάκι πολλά για tablet,ότι κι αν έχει μέσα) ή λέτε να βολευτώ "πρόχειρα" αυτή τη στιγμή και να περιμένω τον ανταγωνισμό να ρίξει τις τιμές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
TURBO-X;;;;;;;;;;Μα TURBO-X;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

χαχαχαχα μπορεσα να συνδεθω τελικα βρηκα πως γινεται!!! :yahoo:Εμενα μια χαρα μου φαινονται τα turbo-x:lol: ολοι οι υπολογιστες που εχουμε turbo-x ειναι και κρατανε μια χαρα προς το παρον!! (μονο το λαπτοπ κολλησε ιο επειδη δεν ειχα antivirus)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ας ξεθάψω το θέμα 2 χρόνια μετά. :P
Είμαι ανάμεσα σε αυτό, αυτό και αυτό και είπα να επωφεληθώ τις εκπτώσεις (γιατί το public αν μπεις στο μαγαζί και όχι στο site τα δίνει όλα διαθέσιμα και με 30 ευρώ κάτω, ανεξήγητο γιατί) για να αγοράσω ένα. Lenovo έχω υπολογιστή και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Samsung έχω κινητό και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Toshiba ήταν ο προηγούμενος υπολογιστής μου και μου έβγαλε 7 χρόνια αδιαμαρτύρητα. Για πολύ βασική χρήση το θέλω, με κουράζει να βλέπω πράγματα από το κινητό και είμαι συνέχεια εν κινήσει.
Είναι καλύτερα να έχουν Android ή Windows? Επίσης αν έχετε να μου προτείνετε κανένα άλλο το budget μου είναι κάπου εκεί, στα 100-120 βαριά βαριά.
Θενκ γιου :happy:
https://www.public.gr/product/tablet...eyko-plus-microsoft-office-365/prod6890180pp/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ας ξεθάψω το θέμα 2 χρόνια μετά. :P
Είμαι ανάμεσα σε αυτό, αυτό και αυτό και είπα να επωφεληθώ τις εκπτώσεις (γιατί το public αν μπεις στο μαγαζί και όχι στο site τα δίνει όλα διαθέσιμα και με 30 ευρώ κάτω, ανεξήγητο γιατί) για να αγοράσω ένα. Lenovo έχω υπολογιστή και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Samsung έχω κινητό και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Toshiba ήταν ο προηγούμενος υπολογιστής μου και μου έβγαλε 7 χρόνια αδιαμαρτύρητα. Για πολύ βασική χρήση το θέλω, με κουράζει να βλέπω πράγματα από το κινητό και είμαι συνέχεια εν κινήσει.
Είναι καλύτερα να έχουν Android ή Windows? Επίσης αν έχετε να μου προτείνετε κανένα άλλο το budget μου είναι κάπου εκεί, στα 100-120 βαριά βαριά.
Θενκ γιου :happy:
https://www.public.gr/product/tablet...eyko-plus-microsoft-office-365/prod6890180pp/
ψαξε απο σκρουντζ θα βρεις τα ιδια προιοντα απο 10-50% φθηνοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας ξεθάψω το θέμα 2 χρόνια μετά. :P
Είμαι ανάμεσα σε αυτό, αυτό και αυτό και είπα να επωφεληθώ τις εκπτώσεις (γιατί το public αν μπεις στο μαγαζί και όχι στο site τα δίνει όλα διαθέσιμα και με 30 ευρώ κάτω, ανεξήγητο γιατί) για να αγοράσω ένα. Lenovo έχω υπολογιστή και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Samsung έχω κινητό και είμαι πολύ ευχαριστημένη, Toshiba ήταν ο προηγούμενος υπολογιστής μου και μου έβγαλε 7 χρόνια αδιαμαρτύρητα. Για πολύ βασική χρήση το θέλω, με κουράζει να βλέπω πράγματα από το κινητό και είμαι συνέχεια εν κινήσει.
Είναι καλύτερα να έχουν Android ή Windows? Επίσης αν έχετε να μου προτείνετε κανένα άλλο το budget μου είναι κάπου εκεί, στα 100-120 βαριά βαριά.
Θενκ γιου :happy:
https://www.public.gr/product/tablet...eyko-plus-microsoft-office-365/prod6890180pp/

Τα public εχουν αρκετα χαμηλοτερες τιμες στο ονλινε καταστημα καθως δεν πληρωνεις την εξυπηρετηση. Από τα 3 το σαμσουνγκ θα επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη. Εξισου καλη λυση αποτελει και το αναλογο μοντελο lg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Τί προτείνετε (χρησιμοποιείτε/έχετε ακούσει καλές κριτικές) για πληκτρολόγιο tablet (7,85");
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ψαξε απο σκρουντζ θα βρεις τα ιδια προιοντα απο 10-50% φθηνοτερα

Το είχα ψάξει και παλαιότερα και με μεταφορικά κλπ η διαφορά άντε να ερχόταν στο 5ευρο. Βέβαια τότε δεν ήταν περίοδος εκπτώσεων, θα το ξανακοιτάξω.:hmm:
Εσύ ποια μάρκα θα πρότεινες?

Τα public εχουν αρκετα χαμηλοτερες τιμες στο ονλινε καταστημα καθως δεν πληρωνεις την εξυπηρετηση. Από τα 3 το σαμσουνγκ θα επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη. Εξισου καλη λυση αποτελει και το αναλογο μοντελο lg.
Έχεις λινκ για το lg? :) Δεν χρησιμοποίησα ποτέ μου lg για να έχω προσωπική άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ έχω ψηθεί για αυτό. Κυρίως το θέλω για να διαβάζω ebooks και να σερφάρω στο ίντερνετ, τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο. Τι γνώμη έχετε για τα asus? :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top