Tαξιδεύοντας...

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μπορεί ο τίτλος να μην λέει και πολλά αλλά σκέφτηκα πως θα ήταν καλό να ποστάραμε ο καθένας κι ένα βιντεάκι από αυτά που έχουμε τραβήξει...ταξιδεύοντας...


(κάνω την αρχή με ένα δικό μου βιντεάκι από Ιταλία, συγκεκριμένα Venezia.)
https://www.youtube.com/watch?v=6o0V4LA2QbM

Σειρά σας.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
πολυ ωραια η ιδεα σου και ωραιο και το βιντεο ! :Dγια πες λιγο τι γινοταν εκει ; εισαι σε καποια πλατεια και ηταν γιορτες πχ Χριστουγεννα ;

εχω κι εγω ενα απο Ιταλια που ειμαστε στο Fontana di trevi αλλα επειδη ειμαστε ολο το φαμιλυ και μιλανε κιολας μαλλον δε θα το ανεβασω xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aυτό το βίντεο είναι αντιπροσωπευτικό μιας οποιασδήποτε μέρας καλοκαιριού στην πλατεία του Αγίου Μάρκου στη Βενετία. Η κεντρική πλατεία της Βενετίας όπου κάθε βράδυ κουαρτέτα, κουιντέτα, κλπ παίζουν τζαζ, ροκ, κλασσική, και ό,τι μπορείτε να φανταστείτε μουσική. Και φυσικά ο κόσμος χορεύει ,τραγουδάει, βιντεοσκοπεί... Με λίγα λόγια είναι μια πανδεσία ήχων που σε προκαλούν να ακολουθήσεις κι εσύ το κάθε είδος μουσικής , να χορέψεις , να τραγουδήσεις... Εγώ σ αυτό το βίντεο που φαίνεται μαύρο γιατί δεν έχω και καμιά επαγγελματική κάμερα καθώς τραβούσα το κουιντέτο που έπαιζε το scence of a woman και κάνω με την κάμερα έναν κύκλο και τραβώ την πλατεία του Αγίου Μάρκου, ξαφνικά περνάν από μπροστά μου δύο άτομα που χόρευαν. Αυτό έκαναν πολλοί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κανει φωτογραφιες; Δεν εχω βιντεοκαμερα :(
Τεσπα εγω ποσταρω και αν διαφωνει ο τοπικ σταρτερ την αφαιρω ΟΚ?

Ειναι απο τη Βιεννη :inlove: λιγες μερες πριν τα Χριστουγεννα, στο βαθος φαινεται το δημαρχειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
οποτε θα ανεβασω κι εγω φωτογραφια ! δε νομιζω να εχει αντιρρηση :)

ειναι στην πλατεια του Βατικανου, την ημερα που γραφει απο κατω κι εχει μαζευτει κοσμος να ακουσει τον Πάπα, ο οποιος αχνοφαινεται στη δευτερη φωτογραφια εκει στο παραθυρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Italia 157.jpg
    Italia 157.jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 148
  • Italia 156.jpg
    Italia 156.jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 144

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κανει φωτογραφιες; Δεν εχω βιντεοκαμερα :(
Τεσπα εγω ποσταρω και αν διαφωνει ο τοπικ σταρτερ την αφαιρω ΟΚ?
Kαλή ιδέα! Μπορείτε λοιπόν όσοι δεν έχετε βίντεο και φωτογραφίες να ποστάρετε:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ωραια thanks!
Oι 4 πρωτες ειναι απο Πραγα μηνα Μαρτη(ψοοοοοφος) οι 2 τελευταιες ετσι για να ζεστανουμε απο Κρητη (νησι στην Ιεραπετρα και νησι στα Χανια αντιστοιχα) μηνα Αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P2030168.JPG
    P2030168.JPG
    617.4 KB · Εμφανίσεις: 136
  • P2030169.JPG
    P2030169.JPG
    647.9 KB · Εμφανίσεις: 136
  • P2010039.JPG
    P2010039.JPG
    721.2 KB · Εμφανίσεις: 140
  • P2030143.JPG
    P2030143.JPG
    671.8 KB · Εμφανίσεις: 132
  • DSCN8690.jpg
    DSCN8690.jpg
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 137
  • DSCN8528.jpg
    DSCN8528.jpg
    884.9 KB · Εμφανίσεις: 128

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πολύ καλές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top