Supernatural

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Παιδια εαν δεν εχει αλλαχτει το προγραμμα του Σταρ τοτε λογικα το δειχνει καθε μερα μετα το The Closer πρπ 1 και 5 .

Ειναι η μοννη σειρα που ακομα και μετα απο 5 σεζον δεν γινεται βαρετη ( βλεπε Λοστ ) .


Τα επεισόδια του Supernatural είναι αυτοτελείς ιστορίες, όμως κάθε σεζόν έχει ένα κυρίως θέμα, ας πούμε...
Γι'αυτό σου φαίνεται ότι δεν είναι βαρετό. Αντίθετα στο Lost, υπάρχει μια συνέχεια.


Και ας βγάλει επιτέλους το Star αυτό το The Closer, για να ξαναβάλει πάλι τις "Ανεξιχνίαστες υποθέσεις"...
------------------------------------------

[/quote]Nαι κι εγω :P
Και με εβαλε να την δω
Σημερα τελειωνω την πρωτη σεζον ενω βλεπω την τεταρτη απο το σταρ καθε μερα (το χθεσινο επεισοδιο ηταν απιθανο! :jumpy:)
Dean θεος! Με στελνει με τις ατακες του :inlove: [/quote]

Δες την τρίτη σεζόν για να καταλάβεις την τέταρτη... Περίμενε να δεις τα επόμενα επεισόδια της τέταρτης... Θα σ'αρέσει πιο πολύ ο Dean μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δες την τρίτη σεζόν για να καταλάβεις την τέταρτη... Περίμενε να δεις τα επόμενα επεισόδια της τέταρτης... Θα σ'αρέσει πιο πολύ ο Dean μετά.:P

Χμμ γινεται αυτο; :P
Ναι μου το ειπε και η φιλη μου αυτο οτι θα χω αποριες
Αλλα ετσι οπως το παω δεν θα αργησω :P Ηδη εφτασα στην μεση της 2ης σχεδον και η τριτη ειναι λιγοτερα επεισοδια (λογω της απεργιας των σεναριογραφων τοτε) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Το παρακολουθώ απο την πρώτη σεζον! ειναι φοβερή σειρα. τώρα εχει ξεκινήσει και η πέμπτη σεζον και δεν αντεχω να περιμενω μια βδομαδα μεχρι να βγαζουν καινουριο επεισοδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειναι γαματη.
απο τις καλυτερες.
τελεια.:D
Eχω μεινει στο 03Χ03 και περιμενω να προμηθευτω και τα υπολοιπα μεχρι 4ο κυκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πολλοί καμμένοι μαζευτήκαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
απλος ΓΑΜΑΤΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
γνωριζετε εαν η Νοβα πιανει The CW ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν το πιανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι οντως η σειρα εχει φοβερη μουσικη επενδυση!νομιζω ηταν στο τελευταιο του πρωτου κυκλου,η στο πρωτο του δευτερο που εκανε μια αναδρομη στην ιστορια και ειχε βαλει το fight the good fight-triumph.ταιριαζε...απιστευτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Την παρακολουθούσα μέσ' το καλοκαίρι. Μ' άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ειναι πολυ ωραια σειρα :). Την βλεπω φανατικα. Συνδυαζει μυστηριο, αγωνια και χιουμορ . Μου αρεσει πολυ επειδη τα επεισοδεια ειναι αυτοτελη(υπαρχει βεβαια το main story) κι ετσι δεν γινεται βαρετο.Ελπιζω να συνεχιστει για πολυ ακομη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Θα παει και 6η σεζον απ'οτι διαβασα :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
και 7η και 8η δεν εχω προβλημα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Θα παει και 6η σεζον απ'οτι διαβασα :up:

:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για αυτή τήν καταπληκτική σείρα ?

:jumpy:

Λατρευουμε Supernatural. :heart:

Αρχισα να τη βλεπω απο το καλοκαιρι τη συγκεκριμενη σειρα και κολλησα.

Ειμαι στην 3η season ακομα και κατεβαζω 4η.

Οσο για την μουσικη επενδυση που αναφερθηκε πριν,οντως ειναι φοβερη.

Λατρεψα το "Carry on Wayward son" απο Kansas, οπως και πολλα κομματια απο AC/DC και Foreigner που ειναι στο soundtrack της σειρας.

Dean θεος! Με στελνει με τις ατακες του :inlove:
:inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αν θελεις εχω λιστα με ολα τα τραγουδια που ακουει ο Dean στη σειρα
(τορεντ για την ακριβεια σσσσσς)
Στειλε μου πμ :) (Και οποιος αλλος θελει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
η σειρα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ απο τιο πιο πρωτοτυπες και ο dean(εξ ου το ψευδωνυμο μου) ειναι ο πιο cool χαρακτηρας :no1:. τα περισσοτερα επεισοδια τα εχω δει πανω απο 3 φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αν θελεις εχω λιστα με ολα τα τραγουδια που ακουει ο Dean στη σειρα
(τορεντ για την ακριβεια σσσσσς)
Στειλε μου πμ :) (Και οποιος αλλος θελει)

Α, κι εγώ τα κατέβασα όλα τα τραγούδια όλων των σεζόν το καλοκαίρι, από το gamato.info

Πάλι μας έστειλαν στο δεύτερο επεισόδιο του 5ου με Foreigner...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Update. :D

Λοιπον, ειχα μια συζητηση σημερα με φιλους για το Supernatural.

Oταν τους ρωτησα για το ποια ειναι η αγαπημενη τους season,οι περισσοτεροι μου απαντησαν οτι ειναι η 4η. :hmm:

Εγω παλι προτιμω περισσοτερο απο ολες την 3η. :xixi:

Εσεις τι πιστευετε? Ποια σας αρεσει πιο πολυ απο ολες?

Aναφερομαι κυριως σε οσους εχουν δει μεχρι και την 5η season.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top