SOS Παιδια!!

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια είμαι αποφοιτος επαλ Α ομαδας τελειωσα ιουνιο 2009 περσυ αφησα σε εκρεμοτητα το πτυχιο μου το απολυτηριο το πειρα αλλα το πτυχιο επειδη δουλευα δεν μπορεσα!! Λαθος μου διοτη τωρα τον φεβρουαριο ειχα κανει ενα ταξιδη διοτη ειχα παει στο εξωτερικο για καποια οικογενειακα θεματα και δεν μπορεσα να δοσω το μαθημα που εκρεμουσε για το πτυχιο!! Σημερα που πηγα στο σχολειο η υποδιεφθηντρια που πε πως την εχασα και αφτη την χρονια διοτη δεν εχω το πτυχιο !! Ρωτησα πολους εδο μεσα και μου παν θελει απολυτηριο επεισης μπηκα να δω την εγκυκλιο του υπουργειου παιδιας και λεει θελει απολυτηριο ,,ενο στο σχολειο μου πε πτυχιο!! Ας με βοηθησει καποιος ρε παιδια :(!! Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν ξέρει τι λέει!Το πτυχίο δεν χρειάζετε για τις πανελλήνιες!Εκτός κι αν αλλαξε τώρα αυτο!Η εγκύκλιος το λέει ρητά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν ξέρει τι λέει!Το πτυχίο δεν χρειάζετε για τις πανελλήνιες!Εκτός κι αν αλλαξε τώρα αυτο!Η εγκύκλιος το λέει ρητά!
Οχι ρε αδερφε τη να αλλαξει? Εδο σου λεω πειρα τηλ το υπουργειο σημερα και τους λεω ειμαι αποφοιτος επαλ,ομαδα α,,και μου λενε θες απολυτηριο,,πτυχιο θελουν αυτοι των τ.ε.ε !! Και η αλλη μου πε θες οποσδηποτε πτυχιο αλλιως ξεχνα το! Τι δηλαδη να παει τσαμπα τοσο διαβασμα και λεφτα στα φροντιστηρια!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οχι ρε αδερφε τη να αλλαξει? Εδο σου λεω πειρα τηλ το υπουργειο σημερα και τους λεω ειμαι αποφοιτος επαλ,ομαδα α,,και μου λενε θες απολυτηριο,,πτυχιο θελουν αυτοι των τ.ε.ε !! Και η αλλη μου πε θες οποσδηποτε πτυχιο αλλιως ξεχνα το! Τι δηλαδη να παει τσαμπα τοσο διαβασμα και λεφτα στα φροντιστηρια!!:(

Ε μα!!Ασ την να λέει!Χρειάζεται επικυρωμένο φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου, της ταυτότητας και συμπληρωμένο το μηχανογραφικό σου!(εννοείται θα πάρεις και το πρωτότυπο του απολυτηρίου και την ταυτότητα σου)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top