Skate

chocopol

Νεοφερμένος

Ο chocopol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω αρχισα να κανω skate απο το προηγουμενο καλοκαιρι αλλα δεν ασχοληθηκα πολυ δηλαδη εκανα 5 φορες τον μηνα και ετσι δεν εμαθα πολλα ! εμαθα να κανω ollie , pop shove it , kickflip και manual!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εμενα προσωπικα μου αρεσε παντα να βλεπω αλλους να κανουν σκειτ..και καποτε θα ηθελα να δοκιμασω..φαινεται διασκεδαστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μ'αρεσει να βλεπω να κανουνε,οχι να κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ ούτε που έχω πιάσει ποτέ σανίδα στα χέρια μου. Βέβαια κατά διαστήματα σκαλώνω άσχημα και θα ήθελα να μάθω, αλλά δεν υπάρχει κανείς για να μου μάθει και δυστυχώς ούτε χώρος ειδικά για skateboards υπάρχει. Μαρέσει να βλέπω άτομα να κάνουν σκέιτ. Το βρίσκω τέλειο απλώς. Αν βρεθεί ποτέ στα χέρια μου ένα skateboard εννοείται πως θα προσπαθήσω και ας πέσω και κάτω εκατό φορές. Και που ξέρω; Ίσως να το χω μέσα το ταλέντο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρότερη είχα ξετρελαθεί, αλλά δεν είχα καταφέρει να μάθω πολλά πράγματα. Θα ήθελα να μάθω περισσότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χμ..θα ήθελα να κάνω, ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον να ασχοληθώ. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
έκανα , είχα σταματήσει , θέλω οπωσδηποτε να ξαναξεκινησω..χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και εγώ, αλλά πρώτα θα πρέπτει να αγοράσω ένα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top