Skate

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ξερετε skate? κανετε? σας αρεσει?
και γενικα ποια ειναι η γνωμη σας?
Αν δε ξερετε θα θελατε να μαθετε?


εγω ξερω κατι λιγα αλλα δεν ασχολουμε μ' αρεσει παρα πολυ ομως και οταν βρισκω προσπαθω να κανω η να μαθω. Μ'αρεσει παρα πολυ και να βλεπω αλλους να κανουν εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εκανα οταν ημουν πιο μικρος,ωσπου εφαγα κανα δυο καλα τουμπιδια και σταματησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
^^γιατι καλε?
δεν υπηρχε περιπτωση να μη χτυπησεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγω κανω εδω και 4 χρονια , αγαπαω παρα πολυ αυτο αθλημα , στο προφιλ μου εχω μια φωτογραφια που κανω skate :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγω κανω εδω και 4 χρονια , αγαπαω παρα πολυ αυτο αθλημα , στο προφιλ μου εχω μια φωτογραφια που κανω skate :)

Μπα.
Αλήθεια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ουτε εχω κανει ποτε και ουτε βλεπω να ασχολουμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κάποτε έκανα, το tony hawk μας είχε επηρεάσει πολύ τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Το βαριεμε,
Δλδ εχω δει παιδια να κανουν σκατε κ ειναι βαρετο.
Τσουλανε κ μετα χοροπηδανε κ γυριζει το σκατε κ το κανουν ξανα ξανα μεχρι να ειναι πολυ καλοι. Πως ΔΕΝ βαριουνται δεν καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μπα.
Αλήθεια;:P
Yep :cool:
Το βαριεμε,
Δλδ εχω δει παιδια να κανουν σκατε κ ειναι βαρετο.
Τσουλανε κ μετα χοροπηδανε κ γυριζει το σκατε κ το κανουν ξανα ξανα μεχρι να ειναι πολυ καλοι. Πως ΔΕΝ βαριουνται δεν καταλαβαινω
Διοτι το μονο που σε εμποδιζει να ανακαλυψεις καινουρια ειναι η εκταση της φαντασιας σου.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NCSMH_Gww10[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=K5eChLXQMsw&feature=related[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FJYkJdASMi0&feature=fvw[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
κι εγω έκανα πιο μικρη, 11-12 αλλα μια φορα εφαγα μια θεαματική κωλοτουμπα και απο τότε τη σανίδα μου αγνοείται... δουλεια της μάνας μου βεβαια
είναι όντως εντυπωσιακο να το βλεπεις αλλα πολυ δυσκολο να το κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ποτε δεν πρασπαθησα να κανω γιατι ξερω πως θα εσπαγα τα μισα μου κοκκαλα..:D

Αλλα στην Νομαρχεια τον Ιωαννινων μου αρεσει που μαζευονται καθε βραδυ και κανουν ατομα ολων των ηλικιων.. ^.^
καθομαι καποιες φορες και τους βλεπω και τους φωτογραφιζω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κάνω εδώ και έναν χρόνο άσχετα με το ότι έσπασα το χέρι μου:P...!!Μέχρι και κορίτσια κάνουν σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ήθελα πολύ να κάνω μικρή αλλά δεν έτυχε. Χμμμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
ποτε δεν πρασπαθησα να κανω γιατι ξερω πως θα εσπαγα τα μισα μου κοκκαλα..:D

Αλλα στην Νομαρχεια τον Ιωαννινων μου αρεσει που μαζευονται καθε βραδυ και κανουν ατομα ολων των ηλικιων.. ^.^
καθομαι καποιες φορες και τους βλεπω και τους φωτογραφιζω..:P



Ναι,όντως,κάθε μέρα,ό,τι καιρό κι αν έχει,κάνουν skate...Είναι ωραία να τους χαζεύεις,μερικοί είναι πραγματικά δεξιοτέχνες.:xixi:
Μια φορά είχα προσπαθήσει να κάνω,όταν ήμουν γύρω στα 12,με το skate ενός συμμαθητή μου,αλλά η εμπειρία ήταν πολύ δραματική,οπότε τώρα αρκούμαι στο να παρακολουθώ τους άλλους να κάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τυχεροί όσοι δεν κάνατε..Γλιτώσατε την βούτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Μ'αρεσει παρα πολυ!!!!Εχω φαει 10000000000000 βουτες αλλα τρελαινομαι για το skate!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω αρχισα να κανω αλλα δεν ξερω και πολλα.....εχω σπασει το ποδι μου και δεν θελω να το ξανασπασω..τωρα κανω μονο με επιγονατιδες...τρωω ομως κατι ωραιες σαβουρες!!!!!--μου αρεσει παρα πολυ να κοιταω τους αλλους να κανουν γιατι εγω.....αστα!!!--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ωραιο ειναι μωρε....
ελαχιστες φορες εχω επιχειρησει βεβαια να κανω με σανιδες φιλων..ε..ε..ε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βασικά δεν προσπάθησα ποτέ να κάνω skate αλλά 2-3 φορές που ανέβηκα δεν μπόρεσα να προχωρήσω ούτε 10 μέτρα:P.Πάντως δεν θα με πείραζε να μάθω skate αν και μου αρέσει αλλά πστεύω πως δεν έχω το πακέτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.


Ειναι τελειααααααααααααααα ολααααααααααα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top