Scary movie

Scary movie

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Έχω δει μόνο το Scary Movie 1

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δει μόνο το Scary Movie 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δει μόνο το Scary Movie 3

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Έχω δει μόνο το Scary Movie 4

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δει μόνο 2 Scary Movie

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δει μόνο 3 Scary Movie

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Δεν έχω δει κανένα scary movie και δεν προκειται

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Δεν έχω δει κανένα scary movie αλλά θα ήθελα να δω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Τις έχω δει όλες

    Ψήφοι: 1 25.0%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μα δεν ήταν υπέροχες οι ταινίες scary movie; Πολυ χιουμορ:thumbup: Ξέρετε αν θα βγει και 5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,190 μηνύματα.
Απριλιος 2012, λενε.. Πηγη
Μαζι με το 8ο American Pie: American Reunion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τα πρώτα τρία ήταν ωραία (ειδικά η σκηνή με το Τζάκσον ήταν όλα τα λεφτά), αλλά το 4ο με χάλασε κάπως..
Ευτυχώς που θα βγει και το American Reunion σε περίπτωση που και το 5ο δεν με ικανοποιήσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τα πρώτα τρία ήταν ωραία (ειδικά η σκηνή με το Τζάκσον ήταν όλα τα λεφτά), αλλά το 4ο με χάλασε κάπως..
Ευτυχώς που θα βγει και το American Reunion σε περίπτωση που και το 5ο δεν με ικανοποιήσει..
Το 4ο ήταν τελειοο.Αλλα το epic ειναι το 2:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Το αγαπημενο μου ειναι το 3ο! τρελο γελιο... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Επισης δεν εβαλες την επιλογη... εχω δει ολα τα scary movie :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το 4ο ήταν τελειοο.Αλλα το epic ειναι το 2:clapup::clapup:
Το τέταρτο μου άφησε την εντύπωση ότι είχαν πολύ λίγες ιδέες σε αυτή την ταινία..
Το αγαπημένο μου είναι εκείνο το Scary Movie με τους εξωγήινους που έδειχνε τον Τζάκσον, τους εξωγήινους που έπερναν μάτι κάτω από την πόρτα και άλλα πολλά. Αυτός που παίζει στο Two 'n The Half Men έδινε ρεσιτάλ γέλιου σε εκείνη την ταινία.. :D
Το μόνο που μου άρεσε λίγο στο 4ο ήταν η στιγμή που είπε η πρωταγωνίστρια "Δεν καταλαβαίνω" και οι οδηγίες έγιναν τοποθεσία και πάνω έγραφε "Yahoo Maps".. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εχω δει το 3ο αλλα δεν μ αρεσε ψιλοβαρεθηκα κ δεν το βρηκα κ τοοοσο αστειο οσο λεγανε οτι ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Tα scary movie 1 και 2 ήταν πολύ ωραία.Ε μετά τη δεύτερη ταινία ξεκίνησε να με κουράζει.Οπότε για μένα η σειρά σταμάτησε να κάνει επιτυχία από το 3 κι έπειτα.Ελπίζω πως το 5 θα κερδίσει το χαμένο έδαφος των 3 και 4. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top