Quiz για τους fans του Prison Break

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
σαρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Είσαι ο Μάικλ Σκόφιλντ.
Ο αδελφός σου είναι τυχερός!
Είσαι πρόθυμος να θέσεις σε κίνδυνο
τη ζωή σου, για να σώσεις τη δική του.
Και επιπλέον, είσαι πανέξυπνος! Συγχαρητήρια

eyxaristo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγω τι να πω δηλαδη?:mad::mad:


Είσαι η Σάρα Τανκρέντι.
Μια γλυκιά, τρυφερή πρώην νοσοκόμα και κόρη
του κυβερνήτη του Ιλινόις, που ερωτεύθηκε τον
Μάικλ Σκόφιλιντ κι από τότε η ζωή της έγινε μία
ατέλειωτη περιπέτεια…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Είσαι η Σάρα Τανκρέντι.
Μια γλυκιά, τρυφερή πρώην νοσοκόμα και κόρη
του κυβερνήτη του Ιλινόις, που ερωτεύθηκε τον
Μάικλ Σκόφιλιντ κι από τότε η ζωή της έγινε μία
ατέλειωτη περιπέτεια…




Ε με έβγαλε Σάρα......υπέροχα....ναι ναι όλα αυτά είμαι.....πρώην νοσοκόμα, ερωτευμένη με τον Μάικλ και η ζωή μου έχει μετατραπεί σε περιπέτεια.......


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κι εγω σαρα βγηκα και δεν την πολυπαω.ολο αυτο γινεται.να φανταστειτε,σε ενα για ο lost με εβγαλε κλερ!!!:nono::nono::nono::nono:

:lol::lol::lol::lol::lol:και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top