Paranormal Activity

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ωω! Ωραίο θέμα! :D
Λοιπόν, αν και είμαι φαν τέτοιου είδους ταινιών, δε μπορώ να πω ότι τρόμαξα έστω και για 1" κατά την διάρκεια της ταινίας. Μόνο τα τελευταία 2 λεπτά άλλαξε κάπως το κλίμα, αλλά το θέμα είναι ότι την είχα δει χωρίς ήχο! :P Ίσως γι'αυτό να μην ένιωθα!
Το μπλέηρ γουίτς πρότζεκτ, κατ'εμέ ήταν καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
καταλαβα να μην το δω το τριτο δηλαδη...κανα αλλο καλο θριλερακι??:):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
καταλαβα να μην το δω το τριτο δηλαδη...κανα αλλο καλο θριλερακι??:):worry:

Εμένα μου άρεσαν τα REC 1&2 και ο λαβύρινθος του Πάνα.

Επίσης πολύ γαμάτη (αλλά παράξενη) ήταν το "funny games" που το είδα με τον κολλητό μου τυχαία στον alpha πριν μερικούς μήνες!
Πολύ psycho ταινία πάντως... (δεν ξερω αν θεωρειται θριλερ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν τα REC 1&2 και ο λαβύρινθος του Πάνα.

Επίσης πολύ γαμάτη (αλλά παράξενη) ήταν το "funny games" που το είδα με τον κολλητό μου τυχαία στον alpha πριν μερικούς μήνες!
Πολύ psycho ταινία πάντως... (δεν ξερω αν θεωρειται θριλερ)
"Λαβυρινθος του Πανα" απο τις αγαπημενες μου!:)
Το "Funny Games" απο τα πιο ψυχανωμαλιαρικα που εχω δει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
"Λαβυρινθος του Πανα" απο τις αγαπημενες μου!:)
Το "Funny Games" απο τα πιο ψυχανωμαλιαρικα που εχω δει!:P

Όντως είναι πολύ psycho!
Η ειρωνεία είναι ότι την επόμενη μέρα ήρθε σπίτι η γειτόνισσα (ενώ ήμουν μόνος) και μου ζήτησε ένα σακουλάκι ζάχαρη!!!!:stunned::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top