One Tree Hill

t1n@ki!

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είμαι φανατική του One Tree Hill και όλοι οι ρόλοι με τρελένουν ..έχω μανία με τον Λούκας και τη Πέιτον,τη Μπρόουκ και τον Τζέιμι.

Πολλοί δεν τη γνωρίζουν τη σείρα αλλά θέλω να μάθω το παρακολουθείτε;;;;;;;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το καλοκαιρι ειχα δει μερικα επεισοδια αλλα δεν με τρελανε. Το εβλεπα κυριως λογω του Chad:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε το παρακάνουν στο σενάριο μετά από μερικούς κύκλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα τύχει να ανοίξω τηλεόραση όταν το έχει και δεν βαρεθώ να κάτσω να το δω θα το δω,αλλιώς όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Είχα δει 2 season στην τηλεόραση, από εκεί και πέρα τα έχω δει όλα στο pc μου. Από την πέμπτη season και πέρα σα να μην έχουν τι να δείξουν μου φαίνεται και έχει αλλάξει αρκετά το κλίμα της σειράς, αλλά μια ώρα κάθε βδομάδα ευχάριστα περνάει.

Σε αντίθεση με τους περισσότερους άντρες θεατές της σειράς, δε μου τη σπάνε οι πρωταγωνιστές, αντίθετα μου τη δίνει απίστευτα η Payton. ΣΤΑΜΑΤΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙΣ.

Η σκηνοθεσία της σειράς πάντως μου αρέσει καθώς και το μουσικό της κομμάτι. Ο τίτλος κάθε επεισοδίου άλλωστε είναι και τίτλος κομματιού ή album. Το τελευταίο επεισόδιο για την 6η season θα λέγεται Remember Me As A Time of Day που είναι κομμάτι Explosions in the Sky, όπως άλλωστε και τα The Birth and Death of the Day και All of a Sudden I Miss Everyone που είχαν χρησιμοποιήσει ως τίτλους παλιότερα.

Νομίζω πως η σειρά χρειάζεται ένα plot twist πάντως και όχι το κλασσικό -ας σκοτώσουμε κάποιον- γιατί έχει γίνει ψιλοκουραστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Σε ποιο κανάλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
STAR
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ναι!το εβλεπα!τον πεμπτο κυκλο εχω καιρο να τον δω!αλλα εχουν μπλεξει πολυ τα μπουτια τους!ο Λουκας μια με την πειτον, μια με την μπρουκ, μια με την λιντσευ ,ξανα με την πειτον και ξανα με την μπρουκ και ξανα με την πειτον!ας μας λυπηθουν και λιγο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ναι το εβλεπα αλλα εχει σταματησει να το δειχνει.ξερεις ποτε θα ξαναξεκινησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Online έχει το επόμενο επεισόδιο την Δευτέρα πάντως. (S7ep10 αν θυμάμαι καλά)
Του έχουν αλλάξει τα φώτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
ναι το εβλεπα αλλα εχει σταματησει να το δειχνει.ξερεις ποτε θα ξαναξεκινησει?
κι εγώ αυτή την απορία έχω...????
-----------------------------------------
ξέρει κανείς????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Έχουν περάσει σχεδόν δυο χρόνια από την τελευταία δημοσίευση, αλλά θα πω την γνώμη μου.
Η σειρά ήταν καταπληκτική! Σημείωση στο ΗΤΑΝ. Μέχρι τον τέταρτο κύκλο άντε και τον πέμπτο πήγαινε καλά, αλλά μετά ο κύριος σεναριογράφος από ότι κατάλαβα είχε ξεμείνει από ιδέες και τώρα έχουμε φτάσει στο τέλος τις 8 σαιζόν και δεν έχω δει τίποτα εντυπωσιακό...Έχει αλλοιώσει τους χαρακτήρες, άλλο έδειχνα τους πρώτους κύκλους και άλλο τώρα...
Και ναι, ήμουν και είμαι on team Brucas...άι στα διάλα, μου την έδινε η peyton...

Πάμε τώρα στην 9 σαιζόν, αν και δεν έχω όρεξη να την παρακολουθήσω αλλά τι επιβάλλεται στην τιμή των τόσων χρόνιων παρακολούθησης, μη πάνε χαμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Η σειρά ήταν καταπληκτική! Σημείωση στο ΗΤΑΝ. Μέχρι τον τέταρτο κύκλο άντε και τον πέμπτο πήγαινε καλά, αλλά μετά ο κύριος σεναριογράφος από ότι κατάλαβα είχε ξεμείνει από ιδέες και τώρα έχουμε φτάσει στο τέλος τις 8 σαιζόν και δεν έχω δει τίποτα εντυπωσιακό...Έχει αλλοιώσει τους χαρακτήρες, άλλο έδειχνα τους πρώτους κύκλους και άλλο τώρα...
Και ναι, ήμουν και είμαι on team Brucas...άι στα διάλα, μου την έδινε η peyton...

Πάμε τώρα στην 9 σαιζόν, αν και δεν έχω όρεξη να την παρακολουθήσω αλλά τι επιβάλλεται στην τιμή των τόσων χρόνιων παρακολούθησης, μη πάνε χαμένα...

ΑΚΡΙΒΩΣ! Μεγαλύτερο λάθος ever ήταν να φύγουν ο Lucas και η Peyton. Και αφού τα είχανε φτιάξει όλοι μεταξύ τους και δεν είχε κάτι πικάντικο, έβαλε άκυρους χαρακτήρες. Εμφανίζει παλιούς για να μας ξυπνήσει
μόλις βγήκε η Rachel δίπλα στον Dan έμεινα μ@λ@Κ@ς
Πολύ κρίμα αλλά όπως είπες και συ, επιβάλλεται να παρακολουθήσουμε το τέλος. Μακάρι να επιστρέψουν όλοι και να κλείσει ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top