Michigan, Cambridge, Lancashire Γ2

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
δεν ξερω ρε παιδια!με μπερδεψατε λιγο!!:thanks:ευχαριστω παντως...μπορειτε να μου πειτε τι ειναι το uclan?και τι εννοεις δεν πηραν πτυχιο?αν το δωσαν και το πηραν δεν μπορει να μην τους στειλουν το χαρτι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και ομως ενας ξαδερφος μου που πηρε το B2 sto uclan Tον μαιο του 2007 ακομα πτυχιο δν πηρε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
τι θα πει uclan μπορεις να μου πεις???
-----------------------------------------
καλα και μπορουν να το κανουν αυτο?δηλαδη να μμην το στειλουν!!??αφου πληρωσε και εδωσε και πρεπει να παρει το πτυχιο!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
UCLAN= University of Central LANcashire

------------------------------------------------------
Τωρα για το πτυχιο τι να πω!Αυτο θα πει τι οργανωση εχουν!Παναθλια!Καλα τα παιρνουν τα χρηματα,αλλα να προσφερουν και καλες υπηρεσιες.Παντως πτυχιο δεν εχουν στευλει σε οσους εδωσαν.....ΑΚΟΜΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
αρα λες να μην το δωσω ε?ξες τι σκεφτομαι?θα δωσω σιγουρα και το μισιγκαν!!!αλλα ηθελα να ειμαι σιγουρος αφου λενε οτι το λανκασαιρ ειναι ευκολο!!!!
-----------------------------------------
ξες καποιο αλλο ευκολο προφισενσι????εστω βατο!!!
-----------------------------------------
εσυ τι εδωσες?ή τι θα δωσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ειναι παιδί μου ευκολο.
Απλα χαμηλοτερη βαση εχει.Δεν χαριζονται τα πτυχια ετσι...!

Γνωμη μου:Στρωσου διαβασε καλα για το Michigan (ειδικα λεξιλογιο) δωσε και ειμαι 1000% σιγουρος οτι θα το περασεις.Τrust me!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tombraider

Νεοφερμένος

Ο Gregory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Δοξάτο (Δράμα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια τα πτυχια δν τα πηραν επειδη δν αναγνωριζεται το Β2 απο τν ΑΣΕΠ.. οταν αναγνωριστει με το καλο.... θα τα παρουν.. λοιπον εγω εδωσα proficiency το Σαββατο κ ηταν φοβερα δυσκολο.... πολυ πιο δυσκολο απο το Michigan.. αλλα οσο για τν οργανωση ηταν αψεγαδιαστη. πολυ καλη ακουστικη ολα πολυ καλα.. απλα ηταν καμια σχεση με το michigan... υπερβολικα πιο δυσκολο..
-----------------------------------------
το uclan σε Γ2 αναγνωριζεται απο τον ΑΣΕΠ.. το σεπτεμβρη που 8α αποφασιζαμε πιο θα δωσουμε μας ηρθε απο τον ΑΣΕΠ χαρτι που λεει οτι επιτελους αναγνωριστηκε σε επιπεδο Γ2 μονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ποιο προφισενσι εδωσες???τι θεματα επεσαν στην εκθεση και στα προφορικα?θα περιμενω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
:):)
Καλά μου παιδιά. όπως αναφέρθηκε το Lancashire έδωσε κάποιες επάρκειες απ' όσο ξέρω, αλλά συνεχίζει παροντικά να μη γίνεται αποδεκτό από το ΑΣΕΠ.
Μια επισημανση μόνο. Η Palso δεν έχει καμία σχέση με το UCLAN. H europalso το αντιπροσωπεύει. Είναι διαφορετικά σωματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σωστη sonia!
Τεσπα,παιδιά ένα πράγμα εγω ξερω και θα σας πω!Πρέπει να δίνουμε πιστοποιητικά τα οποία είναι ευρέως γνωστά,καθώς δεν ξερουμε το κατα ποσο το uclan ή/και άλλα πιστοποιητικά ειναι γνωστα και σε ιδιωτικούς οργανισμούς και ιδιωτική εργασία. Πρεπει να δίνουμε πιστοποιητικά τα οποία εχουν αντέξει στο χρόνο και εχουν αποδείξει οτι είναι ισχυρά στο χώρο εργασίας και ιδιαιτερα στον ΑΣΕΠ.
Αυτα ηθελα να πω,
Καλη σας χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
https://www.advanced-gb.gr/newsletter-sep04-story09.html

μπειτε εδω να δειτε οτι αναγνωριζεται απο το ασεπ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eχεις δει φίλε μου από ποτε ειναι αυτη η δημοσιευση σχετικα με τα πιστοποιητικά του lancashire που ""υποτιθεται"" ειναι αναγνωρισμενα απο το ΑΣΕΠ εκεινη την περίοδο?!Απο τον Σεπτεμβριο του 2004(sep04)υποθέτω.Δεν ειναι πολλά 4.5 χρονια απο τότε???:P:P:PTεσπα εγω ειπα την γνωμη μου εσεις κανετε οτι πιστευετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riki

Νεοφερμένος

Η riki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καταρχην γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελικα εδωσες cambridge και ποιο πηρες:bye:τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
https://www.advanced-gb.gr/newsletter-sep04-story09.html

μπειτε εδω να δειτε οτι αναγνωριζεται απο το ασεπ!!!
Είναι όντως παλιά η δημοσιευση.
Μπορεί κανείς εύκολα να δει τι γίνεται με τα πιστοποιητικά βλέποντας τις προκυρήξεις (και δεν μιλάω για προκυρήξεις πριν 4 χρόνια)
Δεν τίθεται θέμα να σε πιστεψει κανείς ή όχι teo :)
Ο καθένας μπορεί να το διαπιστώσει και μόνος. Υπάρχουν φυσικά και τα τηλέφωνα. Ενα τηλ στο ΑΣΕΠ λύνει όποια σχετική απορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι όποιος θέλει μπορει να αναζητήσει προσφατες προκυρήξεις του ΑΣΕΠ οι οποιες ειναι και προσφατες στο www.et.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το λανκάτι δεν το ξέρω. Εγώ πάντως μίσιγκαν θα δώσω μόνο, το κεμ είναι για δυνατά μολύβια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το CAMBRIDGE ειναι για τους πολυ εξπερτ αλλα ειναι και μια προκληση!
Το Μισιγκαν ειναι πιο φιλικο,αλλα και οχι πανευκολο.
Τεσπα!Εγω θελω να τα δωσω και τα δυο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το CAMBRIDGE ειναι για τους πολυ εξπερτ αλλα ειναι και μια προκληση!
Το Μισιγκαν ειναι πιο φιλικο,αλλα και οχι πανευκολο.
Τεσπα!Εγω θελω να τα δωσω και τα δυο...:P

Μια βλακεία και μισή είναι:P

Με λίγο διάβασμα το καταφέρνεις το cambridge...

Στο μίσιγκαν θέλει να έχεις και ταλέντο..Κάτι σαν την Λίτσα Πατέρα ένα πράγμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
E καλα ρε τζιμ αλλα αν συγκρινεις ποσοστα(επιτυχίας) Cambridge με τα αντιστοιχα του μισιγκαν προφισενσυ θα δεις οτι ειναι η μερα με την νυχτα!
Λες να ναι τυχαιο???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tombraider

Νεοφερμένος

Ο Gregory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Δοξάτο (Δράμα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μ πε η καθηγητρια μ οτι αναγνωριζεται το uclan..... δν ξερω ομως με βαλατε σε σκεψη.. λοιπον στν εκθεση ειχε τρια θεματα... το πρωτο ηταν κατι για τν πολιτισμο( αποσο θυμαμαι ελεγε οτι τα αρχαια κημηλεια αντιπροσωπευουν τον πολιτισμο μιας χωρας. κατα ποσο συμφωνειτε με αυτην τν αποψη? το δευτερο ηταν κατι για τα φαντασματα.. εντελωs postponed θεμα...το τριτο ηταν για τν διαφημηση.. στο speaking μας επεσε για τν ισοτητα φιλων στν εργασια... μασ επεσε για το πως 8α επρεπε να ναι το σχολειο κ τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top