Listening & Writing: Τι σας δυσκολεύει περισσότερο;

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
νομιζω οτι σε κοβουν και εκθεση στο ecce

Δεν ξερω τωρα τι να σε πω.
Μονο ενα 12-15% των εκθέσεων κόβεται στο ECCE.
Τωρα μπορεί να έχεις και καποιο δίκιο.Αλλα συνεχίζω να νομίζω πως οι περιισότερες εκθέσεις κοβονται απο το Cambridge.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
α καλα σε αυτο εχεις δικιο δυο φορες εδωσα νομιζα οτι εγραψα τελεια και τελικα fail μου βαλανε τι να πεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
α καλα σε αυτο εχεις δικιο δυο φορες εδωσα νομιζα οτι εγραψα τελεια και τελικα fail μου βαλανε τι να πεις?

Και γω προσωπικα στο FCE Β νομιζα οτι εγραψα αλλα οι "ειδικοι" του Cambridge με βαλανε D+(Borderline):'(

Kαι μετα σου λεει το Μισιγκαν δεν βαζει βαθμους...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αν εχω πιασει 25/50 στο λισενιν 72/100 gvr writing B AND SPEAKING B ΠΕΡΝΑΩ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Νομιζω πως πρεπει να εχεις ενα Α για να σωθεις αλλα δν σε περνω στο λαιμο μου. Εγω περιεργως( και φοβαμαι :'(για αυτο) δν εχω πιασει κατω απο 40/50 στο Listening του Michigan που ειναι κομμενο και ραμενο στα μετρα μου;). Οσον αφορα τν εκθεση μπορω να γραψω και Α υπο τν προυποθεση το θεμα να ειναι λογικο και οχι τπτ ακυρο γτ θα κολησω(πχ εδινα το Δεκεμβριο β1 γαλ. και περιμενα να γραψω για το περιβαλλον τν TV τα Ρεαλιτι και μου βαζουν για διακοπουλες μεστο καταχειμωνο:'(!!!)περασα με 17/25 ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
πρεπει να πιασω οπωσδηποτε 100 στα 150? για michigan μιλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εμενα το λισενινγκ. Στα μοκ κτλ. μεταβιας χτυπαω κανα 70%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
πρεπει να πιασω οπωσδηποτε 100 στα 150? για michigan μιλαω

Για το Michigan πρεπει να πιασεις 33/50 στο Listening & 65/100 in GVR.
Το καθε παρτ προσμετρατε ξεχωριστά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoiotis21

Νεοφερμένος

Ο evoiotis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδια μου κανανε πολλες ερωτησεις σημερα στα προφορικα... Πολλες πιο πολλες απ οτι στους αλλους συμμαθητες μ. Ειναι καλο σημαδι αυτο η κακο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
of course listening...i cannot discuss it..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια μου κανανε πολλες ερωτησεις σημερα στα προφορικα... Πολλες πιο πολλες απ οτι στους αλλους συμμαθητες μ. Ειναι καλο σημαδι αυτο η κακο???

Δεν ειναι απαραίτητα κακό.;)
Και εμενα μου ειχε κανει παρα πολλες και μου εβαλε P(Pass).
Απλα εσυ επρεπε να απαντουσες σωστα και να δικαιολογούσες την απαντηση σου!Οχι απλα να λες Yes or No or I don't know.;)
Ευκολο ειναι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top