Gossip Girl

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παρακολουθείτε τη νέα σειρά του STAR, gossip girl???
Αν ναι, θέλω τι γνώμη σας!
Δν είναι super??? Eγώ προσωπικά έχω φάει κόλλημα!!!!!!!!!!!!!!!
Τι έχετε να πείτε για το cast????
I'm waiting.........!!!!!!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ειχα κατεβασει ενα δυο επεισοδια οταν βγηκε στην Αμερικη.Δε μου εχει κανει αισθηση καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τι ώρα είναι;


Edit:Και σε ποιο κανάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κάθε Σαββάτο στο Star στις 16:45
Δεν την παρακολουθώ συχνά την σειρα, αλλά γενικώς μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
κάτι άκουσα αλλά δεν την έχω δει καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω αυτη την ωρα το Σαββατο κοιμαμαι και γενικα δεν μου αρεσουν οι ξενες σειρες, τις βαριεμαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ειναι η πιο ΤΕΛΕΙΑ σειρα! Εχω φαει μεγαλο κολλημα! Ο Chuck δεν ειναι κουκλος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου αρέσει ο Νέιτ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειναι καλη?δεν την εχω δει ποτε μου αλλα δεν εχω και χρονο για σειρες απογευματιατικα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Είδα κάποια επεισόδια απ' το net σε μια κρίση βαρεμάρας, αλλά είναι ίδιου επιπέδου με ένα οποιοδήποτε μεξικάνικο σίριαλ - απλά με καλύτερους ηθοποιούς, μουσική, και πολύ προσεγμένη φωτογραφία, σε ένα πολυτελές φανφαρόνικο περιτύλιγμα. :P


(και, ναι, είναι αρκετά εθιστικό αν δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Τη σειρά δεν την έχω δει, αλλά διαβάζω τα βιβλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ω, δεν ήξερα ότι έχει βιβλία!
Πώς είναι σε βιβλίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ειναι καλη?δεν την εχω δει ποτε μου αλλα δεν εχω και χρονο για σειρες απογευματιατικα..:(

Είναι μία πολύ ωραία σειρά που αξίζει να τη δεις! Αν θες τη δείχνει κάθε Σάββατο στις 16:45 στο STAR!
Enjoy!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
πολύ.. κοριστίστικο είναι

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δεν εχει τυχει να το δω συνηθως αυτη την ωρα ολο κ κατι θα κανω οποτε δεν βλεπω tv...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ω, δεν ήξερα ότι έχει βιβλία!
Πώς είναι σε βιβλίο;
Είναι τρία νομίζω... Υπάρχουν σ' όλα τα βιβλιοπωλεία... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ειναι η πιο ΤΕΛΕΙΑ σειρα! Εχω φαει μεγαλο κολλημα! Ο Chuck δεν ειναι κουκλος?:P


Eγώ να δεις!!!!!!! Τεράστιο κόλλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κι ο Chuck καλός είναι!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
G-O-S-S-I-P G-I-R-L !-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Είναι τρία νομίζω... Υπάρχουν σ' όλα τα βιβλιοπωλεία... ;)
Αληθεια?:) θα ψαξω να τα βρω! Η υποθεση ειναι ιδια με την σειρα ετσι? γιατι καπου ειχα ακουσει οτι εχει αρκετες και μεγαλες διαφορες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Αληθεια?:) θα ψαξω να τα βρω! Η υποθεση ειναι ιδια με την σειρα ετσι? γιατι καπου ειχα ακουσει οτι εχει αρκετες και μεγαλες διαφορες:(
Δεν την έχω δει τη σειρά. Πάντως και τα βιβλία τα ψιλοβαρέθηκα, δεν είχαν και πολύ ενδιαφέρον :P
Αφήστε που είχα δώσει κι όλο μου το χαρτζιλίκι για βιβλία, οι φίλες μου θέλανε να με πάνε Zara κι εγώ χανόμουν μέσα στα βιβλιοπωλεία να βρω τίποτα ενδιαφέρον γιατί τα είχα διαβάσει όλα τα "εφηβικά".
Πφφ... Χαζή :D
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top