Ezel: τούρκικο

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
μπράβο...ευτυχώς που δε το είπες έξω από τα δόντια το τέλος γιατί δε θα το θέλαμε...
didonia αγάπη μου μη λες ΤΙΠΟΤΑ!
SHUS!
Θα'ταν "μεγάλη πατάτα" να πω το τέλος καθώς είναι σπαστικό να σου λένε το τέλος σε μια σειρά, ειδικά όταν την παρακολουθείς φανατικά..

Πάντως, γνωστό περιοδικό με το τηλεοπτικό πρόγραμμα, την έκανε πριν από λίγες βδομάδες εκδίδοντας το τέλος του Εζέλ (από'κει το έμαθα) όταν η σειρά ήταν στο 30ο-35ο επεισόδιο.. Ένας γνωστός μου πήρε το συγκεκριμένο περιοδικό, δεν πρόσεξε (?) - ένας Θεός ξέρει - το εξώφυλλο που έλεγε ότι αποκαλύπτουν το τέλος - μάλλον δεν το'δε επειδή ήταν στο πίσω εξώφυλλο -, τα διάβασε και έκτοτε δεν έχει ξαναβάλει ΑΝΤ1.. Μεγάλο σπάσιμο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
xaxaxa...λογικο...
πάντωςέτσι όπως το πάει (θα έχει επεισοδια μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου !!!!) δε με βλέπω να το παρακολουθώ ως το τέλος οπότε μάλλον θα αναγκαστώ να καταφύγω στο σποϊλερ σου :( και σε κανένα βιντεακι από το γιουτιουμπ.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος που είδε το Εζελ αυτή την εβδομάδα να μου απαντήσει στις εξής ερωτήσεις:

Ο Αλί αφού παραδόθηκε στην αστυνομία, πως ήταν έξω αργότερα;; Με άλλα λόγια πως γλύτωσε τη φυλακή;; Το ίδιο και ο Εζέλ ο οποίος πήγε να παραδοθεί αργότερα..
Επίσης, σε μια φάση μας έδειξε κάτι αστυνομικούς που είχαν πάει να συλλάβουν τον Τζεγκίζ.. Πως τη γλύτωσε και αυτός;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χαχαχα...καλές οι ερωτήσεις σου...εγώ δε το παρακολουθώ πλέον φανατικα εξαιτίας των διαβασμάτων αλλά από ο,τι κατάλαβα από τα συμφραζόμενα : τους άφησαν ελεύθερους γιατί μετά βρήκαν ενοχοποιητικά στοιχεία και για τον Κενάν όμως , επειδή αυτός έχει δύναμη τη γλίτωσε άρα αναγκαστικά και οι άλλοι για να θαφτεί η υπόθεση...αλλά γενικά σε αυτό το εργο..δεν ξερω τί να πω? λες και η αστυνομια ειναι ανύπαρκτη! όλο φόνοι γίνονται και κανείς δεν παίρνει χαμπάρι άρα μη το ψάχνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τελείωσε τις προάλλες ο Εζέλ.. Πολύ ωραίο τέλος.. Δεν μ'αρέσουν τα τούρκικα σήριαλ, αυτό είχε διαφορετικό αέρα.. Τι να πρωτοσχολιάσεις από το τελευταίο επεισόδιο; Τη μουσική; Την υποκριτική των ηθοποιών; Τέλειο..
Φήμες λένε ότι θα γυρίσουν και 3ο κύκλο.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λεπόν, αν και δεν έβλεπα Εζέλ ( μόνο ένα επεισόδιο είδα όταν ήμουν στο σπίτι μιας φίλης μου) είδα πριν κάτι μέρες το τελευταίο.
Αλλά έχω μια απορία... ο Εζέλ πήρε κάτι μέσα στο τρένο και πέθανε σωστά; Αν πέθανε, ποιός (ή τι :P) ήταν εκείνος που άνοιξε την πόρτα όταν πήγε το παιδί του να τον βρει;
Ένα παιδί που το συζητούσαμε είπε "φάντασμα" :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδια εγω το εβλεπα ανελλιπως...δεν εχασα επεισοδειο ποοοοοοο στο τελευταιο επισοδειο κλαμα που εριξαααααααα μαυρο δακρυ εκει που μιλουσε ο εζελ με τον αλι και μετα με την εσαν αχ:cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Λεπόν, αν και δεν έβλεπα Εζέλ ( μόνο ένα επεισόδιο είδα όταν ήμουν στο σπίτι μιας φίλης μου) είδα πριν κάτι μέρες το τελευταίο.
Αλλά έχω μια απορία... ο Εζέλ πήρε κάτι μέσα στο τρένο και πέθανε σωστά; Αν πέθανε, ποιός (ή τι :P) ήταν εκείνος που άνοιξε την πόρτα όταν πήγε το παιδί του να τον βρει;
Ένα παιδί που το συζητούσαμε είπε "φάντασμα" :worry: :P
Ο Εζέλ δεν πέθανε, αυτός ήταν που άνοιξε την πόρτα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ο Εζέλ που πλέον επέστρεψε ο παλιός εαυτός του ο Ομέρ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
και εγω μπερδευτηκα στο τελος και με ενα ψαξιμο στο google ειδα οτι υπαρχουν πολλες εκδοχες . δεν το εχουν ξεκαθαρισει ουτε στην τουρκια απο οτι καταλαβα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
και εγω μπερδευτηκα στο τελος και με ενα ψαξιμο στο google ειδα οτι υπαρχουν πολλες εκδοχες . δεν το εχουν ξεκαθαρισει ουτε στην τουρκια απο οτι καταλαβα:P

Ο Εζελ είναι το καταλαβαίνεις από:
1. το ξύσιμο του κεφαλιού- που είναι χαρακτηριστικό και έτσι πήγε να τον καταλάβει η Εσάν στο 1ο επεισόδιο.
2. το ότι είχε πει στον Αλί ότι μπορεί να εμφανιστεί κάποια μέρα.
3. το ότι ο Ραμίζ δεν υπήρχε περίπτωση να του έδινε δηλητήριο, για κανένα λόγο.

Πάντως αν υπάρξει 3ος κύκλος θα έχει πολύ ενδιαφέρον... Ποιόν θα κυνηγάει τώρα ο Εζέλ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:/: δεν νομίζω να έχει ενδιαφέρον.
εμένα στο τέλος με είχε κουράσει,πόσο να το τραβήξουν? (οκ ρε φίλε έβγαλαν λεφτά αλλά μην το ξεκάνουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
και εγω μπερδευτηκα στο τελος και με ενα ψαξιμο στο google ειδα οτι υπαρχουν πολλες εκδοχες . δεν το εχουν ξεκαθαρισει ουτε στην τουρκια απο οτι καταλαβα:P
Ναι ρε συ είναι πολύ παράξενο. Εγώ δεν το έβλεπα κιόλας οπότε ότι κατάλαβα από το τελευταιο...
Και για πες μερικές εκδοχές...

αυτή πάντως είναι ωραία εκδοχή:
Ο Εζέλ που πλέον επέστρεψε ο παλιός εαυτός του ο Ομέρ ;)
Αλλά τι; Το πήγαν στο μεταφυσικό; Αφού πήρε δηλητήριο και υποτίθεται πέθανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είχε τραβηχτεί πολύ ήδη από τον Κενάν και μετά. Πολλές ιστορίες, πολλά πρόσωπα, γρήγορες και απότομες εναλλαγές χρόνου και χώρου.
Απλά, στους πρώτους 2 κύκλους υπήρχε μια "ερωτική βεντέτα" τώρα τι θα έχει στον 3ο; Πάει η Εσάν... :confused:

Αλλά τι; Το πήγαν στο μεταφυσικό; Αφού πήρε δηλητήριο και υποτίθεται πέθανε...

Δεν ήταν δηλητήριο. Ήταν κάτι για να ξεχάσει(ίσως). Είχε πει ο Ραμίζ : "Μόνο αν θες να κάνεις μία νέα αρχή θα το πάρεις". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Είχε τραβηχτεί πολύ ήδη από τον Κενάν και μετά. Πολλές ιστορίες, πολλά πρόσωπα, γρήγορες και απότομες εναλλαγές χρόνου και χώρου.
Απλά, στους πρώτους 2 κύκλους υπήρχε μια "ερωτική βεντέτα" τώρα τι θα έχει στον 3ο; Πάει η Εσάν... :confused:



Δεν ήταν δηλητήριο. Ήταν κάτι για να ξεχάσει(ίσως). Είχε πει ο Ραμίζ : "Μόνο αν θες να κάνεις μία νέα αρχή θα το πάρεις". ;)
Ααα μάλιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:whistle: αν υπάρξει 3ος κύκλος θα χαλάσει ότι ωραίο υπήρχε γιατί σοβαρά τώρα,αν και δεν βλέπω τβ πόσο μάλλον τούρκικα και ρομαντζάδες ήταν πολύ καλή σειρά και είχε να σου προσφέρει!
εμένα μου άρεσαν ιδιαίτερα στις αρχές τα όσα έλεγε ο Ραμίζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
καποιος απο δω αν ειδα καλα ρωτησε ποιον θα κυνηγαει ο εζελ αν γινει 3 κυκλος;;;;; μαλλον την ουρα του γιατι δεν του εμεινε και κανενας να κυνηγησει...ΠΑΙΔΙΑ οσον αφορα το φιναλε εχω αποριαααααα ...! αυτο που ηπιε ο εζελ δεν ηταν δηλητηριο διοτι τελικα εζησε...σωστα; τι ηταν ομως;; εγω λεω ηταν κατι που τον εκανε να παθει αμνησια και να κανει μια καινουρια αρχη ετσι γιατι ο ραμιζ οταν του εδωσε το δαχτυλιδι ειπε παρτο μονο αν εχεις εναν λογο για να μεινεις ζωντανος και ποτε αν νιωσεις απελπισμενος.Η αδερφη μου λεει οτι δεν ειχε νοημα να παθει αμνησια γτ σκοπος ηταν να θυμαται την εσαν και το γιο του οταν γινει 20! αρα μαλλον πηρε κατι σαν το φαρμακι που πηρε η ιουλιεττα (απο το ρωμαιος και ιουλιεττα)και καλα πεθανε για 2 μερες και μετα ξαναζωντανεψε αλλα υπαρχουν τετοια πραγματα;; εσεις τι λετε;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
καποιος απο δω αν ειδα καλα ρωτησε ποιον θα κυνηγαει ο εζελ αν γινει 3 κυκλος;;;;; μαλλον την ουρα του γιατι δεν του εμεινε και κανενας να κυνηγησει...ΠΑΙΔΙΑ οσον αφορα το φιναλε εχω αποριαααααα ...! αυτο που ηπιε ο εζελ δεν ηταν δηλητηριο διοτι τελικα εζησε...σωστα; τι ηταν ομως;; εγω λεω ηταν κατι που τον εκανε να παθει αμνησια και να κανει μια καινουρια αρχη ετσι γιατι ο ραμιζ οταν του εδωσε το δαχτυλιδι ειπε παρτο μονο αν εχεις εναν λογο για να μην μεινεις ζωντανος και ποτε αν νιωσεις απελπισμενος.Η αδερφη μου λεει οτι δεν ειχε νοημα να παθει αμνησια γτ σκοπος ηταν να θυμαται την εσαν και το γιο του οταν γινει 20! αρα μαλλον πηρε κατι σαν το φαρμακι που πηρε η ιουλιεττα (απο το ρωμαιος και ιουλιεττα)και καλα πεθανε για 2 μερες και μετα ξαναζωντανεψε αλλα υπαρχουν τετοια πραγματα;; εσεις τι λετε;:hmm::hmm:

Εγώ πιστεύω τη δική σου εκδοχή. Γιατί να κάνει αυτό που έκανε η Ιουλιέτα; Ποιός ο λόγος και τι θα κέρδιζε; :hmm:
Πάντως πραγματικά πως θα γεμίσουν επεισόδια ολόκληρης σεζόν; Τους δικούς του λογαριασμούς τους έκλεισε, το ίδιο και του Ραμίζ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
βασικά που λέει για 3ο κύκλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top