Ezel: τούρκικο

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Αααααχ παιδιά...έλεος ! επειδή παρακολούθησα και μια πρόσφατη συζήτηση εδώ στο i school με την κουλτουρα και την ψευτοκουλτούρα ...εγώ δε ντρεπομαι και θαρρετά θα το ομολογήσω! παρακολουθώ φανατικά τον εζελούκο στον αντενα 2,5 ώρες περίπου καθημερινά...τον αυγουστο που ήμουν διακοπές τον ψιλοέχασα βεβαια αλλα δε πειράζει ..για αυτό ανοικξα αυτο το φόρουμ για να αναπληρώσω κενα γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν κι αλλοι σαν κι εμενα φανατικουλιδες...
ξέρω πως το τοπικ αυτή τη περίοδο είναι εντελώς άσχετο και άλλα νταλα της παρασκευης το milk και ενώ συνέχεια βλέπατε στα επίκαιρα θέματα για διαβασμα , πανελλήνιες , βάσεις , επαγγελματικές προοπτικές , συγχωνέυσεις μπλα μπλα...ας μπει και κάτι πιο φτηνιάρικο στη ζωή μας , κατι πιο χαμηλής ποιότητας , κάτι μη κουλτουριάρικο...


όσοι και κυρίως όσες το παρακολουθούν...πείτε μου : τι πίστευετε ? η Σεμπνέμπ τους κοροϊδεύει όλους τελικά?
(καλα εεε...τώρα που συντασσω το παρόν κειμενακι γελάω με τον εαυτό μου! θεε μου πόσο χαμηλ'α εχω πέσει???:eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα από το Εζέλ (φτου! :P) μ'αρέσει μόνη η μουσική.. Το ίδιο και στο προηγούμενο τούρκικο σήριαλ που έδειχνε ο ΑΝΤ1 (λέγε με Χίλιες και μία νύχτες).. Μόνο αυτό.. Όσον αφορά την υπόθεση, ξέρω το τέλος, οπότε γιατί να κάτσω να το δω;; :P ;)
Λίγο στην αρχή το ψιλοέβλεπα προς το τέλος γιατί περίμενα να αρχίσει το Λάς Βεγκας, αλλά απ'όταν τελείωσε, δεν το'χω ξαναδεί.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
το εζελ το βλεπω και εγω
αλλα φανατικα το εβλεπα μεχρι τη στιγμη που μαθανε ολοι οτι ειναι ο ομερ....τωρα να πω την αληθεια εχω ψιλοχαθει:(....μου τη δινουν και οι πολλες αναδρομες στο παρελθον(βλεπε κεναν-ραμιζ) και γενικα ουτε εκδικηση υπαρχει πια, ο εζελ-ομερ εχει γινει φιλος με τους εχθρους του...ουτε ξερω τι γινεται:worry:....παντως και αυτο και το χιλιες και μια νυχτες ειναι πολυ ωραια...με μια διαφορα...το εζελ θα εχει ασχημο τελος σε αντιθεση με το bindir gece(αν λεγεται ετσι:P):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
α ναι ? θα εχει άσχημο τέλος?
θα πεθανει και η σεμπνεμπ...το 'ξερα , το'ξερα , αλι μου!!!!!!
πάντως ναι , δεν έχει την ίδι απλο΄κη και το ίδιο αμείωτο ενδιαφέρον ..έχει <<ξεχειλώσει λίγο>> όντως οι πολλές αναδρομές κουράσανε ...το τραβάνε πολύ μωρε...σε σχέση με το χίλιες και μια νυχτες και όλα τα άλλα ...εζελ παρασάγγας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_in_space!

Νεοφερμένος

Ο Πασχάλης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το βλέπω φανατικά! Δεν χάνω ούτε επεισόδιο!!! Τα παρακολουθώ απο το ίντερνετ καθώς τις περισσότερες φορές τυχαίνει να είμαι έξω εκείνη την ώρα...!!! Το σενάριο ειναι καταπληκτικο! Μυστήριο, περιπέτεια, έρωτας, το τρίο που σε καθηλώνει!!! Αν και απο την τόση γρηγορή πλοκή μερικές στιγμές νομίζω πως χάνομαι στην ερμηνεία - τρέλα του σεναριογράφου!!! Η μουσική εξίσου φοβερή!!! Εχω να δω καλή σειρά πολυ καιρό! Προτιμώ τα αμερικάνικα, αλλα οφείλω να ομολογήσω πως έχουν κάνει καταπληκτική δουλεία! Μπράβο τους! Μακράν καλυτερο απο πολλά ελληνικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
καλά ο σεναριογράφος είναι και πολύ γιούχου...το συνειδητοποίησα και χτες...
δεν καταλαβα κατι απο χτες...τελικά στη συνείδηδ του θεατή ξεκαθαριστηκε με ποιανού το μέρος είναι η σεμπνεμπ"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_in_space!

Νεοφερμένος

Ο Πασχάλης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με τον Τσενγκιζ! Το έχουμε δει και στο 6 μήνες μετά, αν θυμάσε! Που ητάν όλοι μαζί σε ένα τραπέζι του καζίνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
6 μήνες μετά? όχι το έχω χάσει μαλλον...τσου! κρίμα για τον καημένο το τεφο/τεβφικ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω αλλο σκεφτομαι ...Πως γινεται οι περισσοτεροι Τουρκοι να ειναι ..μαναρια?

Ειτς ξανθο γαλανοματη θα δεις...Ειτε μελαχρινο θα δεις....Ελεος πια!!!


Οχι, Εζελ δεν βλεπω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχα και εγώ το βλέπω όταν τυχαίνει και είμαι σπίτι. Δεν έχει και τίποτα καλύτερο η τηλεόραση το καλοκαίρι, εξάλλου έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις! Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι τα τούρκικα σίριαλ έχουν τρομερή μουσική, πολύ καλή σκηνοθεσία και γενικά η παραγωγή είναι καταπληκτική. Δεν ξεφεύγει η παραμικρή λεπτομέρεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον παρολο που δε βλεπω εζελ μια φιλη μου μου ειπε οτι στο τελος θα πεθανει μαζι με αυτη την κοπελα ....γι αυτη που εγινε ολο το μπερδεμα μωρε!!καταλαβατε ποια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λοιπον παρολο που δε βλεπω εζελ μια φιλη μου μου ειπε οτι στο τελος θα πεθανει μαζι με αυτη την κοπελα ....γι αυτη που εγινε ολο το μπερδεμα μωρε!!καταλαβατε ποια!!!

not true.... :P Δε θέλω να σας απογοητεύσω μαρτυρώντας το τέλος του, αλλά δεν πεθαίνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ωραία , ευτυχώς που δεν αληθεύει..
please μη το μαρτυρήσετε...μετα δε θα εχει ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
το Εζελ ειναι πολυ ωραιο ειδικα ο πρωτος κυκλος! ο δευτερος ηταν λιγο βαρετος για να λεμε την αληθεια.. οσο για το τελος πολυ πολυπλοκο βρε παιδι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
δηλαδή τώρα είμαστε στο β' κύκλο??
ωωω τί μαθαίνει κανείς?
πόσα επεισόδια έχει ακόμα?????????????

https://www.youtube.com/watch?v=hoEr0OmAqG8
psssssssssssssssssss
ολα τα λεφτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ναι στο β.. 71 ειναι ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πώς περάσαμε από τις νοτιοαμερικάνικες φτηνοπαραγωγές στις μικρασιατικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
isida!!! : εγω εχω χασει πιο πολλα επεισοδια απο σενα...Ποιος ειπες οτι 9α πεθανει η Σεμπνεμ ? Κακο σκυλί ψόφο δεν έχει..Αμα τσεκαρεις τελευταια επεισοδια στο u-tube δειχνει τον Εζελ να κραταει στα χερια του την Εσαν -στο νοσοκομειο- ..και μαλλον πρεπει να πεθαινει..Για να ειμαστε ειλικρινεις...δεν ειναι και η αγαπημενη μου στο σηριαλ.Προτιμαμε Μπαχαρ..Εσαν-Μπαχαρ ...σαν να λεμε Ισμήνη-Αντιγόνη..Απαπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
isida!!! : εγω εχω χασει πιο πολλα επεισοδια απο σενα...Ποιος ειπες οτι 9α πεθανει η Σεμπνεμ ? Κακο σκυλί ψόφο δεν έχει..Αμα τσεκαρεις τελευταια επεισοδια στο u-tube δειχνει τον Εζελ να κραταει στα χερια του την Εσαν -στο νοσοκομειο- ..και μαλλον πρεπει να πεθαινει..Για να ειμαστε ειλικρινεις...δεν ειναι και η αγαπημενη μου στο σηριαλ.Προτιμαμε Μπαχαρ..Εσαν-Μπαχαρ ...σαν να λεμε Ισμήνη-Αντιγόνη..Απαπα...

Ναι, μόνο που στην προκειμένη περίπτωση, η Εσάν είναι η Αντιγόνη και η Μπαχάρ η Ισμήνη.. Ο Κρέοντας που είναι;; :P:P
Αν δεν κάνω λάθος, στο τέλος θα: (όποιος δεν θέλει να ξέρει τι θα γίνει στο τελευταίο επεισόδιο , ας μην το ανοίξει)
Όλοι πεθαίνουν εκτός από τον Εζέλ και τον γιο του (λέγε με Τζαν)..
..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μπράβο...ευτυχώς που δε το είπες έξω από τα δόντια το τέλος γιατί δε θα το θέλαμε...
didonia αγάπη μου μη λες ΤΙΠΟΤΑ!
SHUS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top