Eυτυχισμένοι μαζί

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Γενικα ο δευτερος κυκλος εκανε ''κοιλια'' Δεν επρεπε να το τραβηξουν τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Θα ήθελα να συνεχιστεί αυτή η σειρά.Αν και στον 2ο κύκλο δεν την έβλεπα τόσο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω δει ελάχιστα επεισόδια του 1ου κύκλου λόγω διαβάσματος...
Τον 2ο τον έβλεπα που και που..
Αυτό που με χάλασε ήταν που μέσα σε δυο επεισόδια έδειξαν τι έγινε μέσα σε έξι μήνες..Δηλαδή ενώ είχαν επιβράδυνση πήγαν στην επιτάχυνση πολύ απότομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Α ρε κρίμα μου έλειψε ο Φώτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ΝΑΙ
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
πολύ καλή σειρά, κρίμα που τελείωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Καλη σειρα και πολυ καλη κωμωδία.. Καλυτερα που τελειωσε , ετσι ωστε να μην το βαρεθουμε και να το βλεπουμε που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια σειρα που πιστευω μας χαρισε απο τις καλυτερες ατακες σε κωμωδια!!!!!!!!!!!!και Μπεζος ειδικα θεος!!!!!!!!!!!!!!!!:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
για μενα ειναι η καλυτερη σειρα που εχει υπαρξει ποτε στην τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πραγαματικα υπεροχη σειρα!!!!ο γιαννακης οοοολα τα λεφτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Η καλύτερη κωμική σειρά..
Διονύσης και Μάκης κορυφαίοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ο Μάκης ήταν ο ορισμός της αφασίας:P

αχαχα....
Φώτη πιάσε μια μπύραααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
πιο πωρωμένο από εμένα δεν νομίζω να βρείτε! :devil::P:P αναμφισβήτητα μια απο τις καλυτερες ελληνικες σειρες ever,για να μην πω η καλυτερη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:Άντρες είμαστε θέλουμε να μαρσάρουμε! :P
:P
Επίσης αξίζει άπειρα ρισπέκτ ο γιαννάκης:P όταν σχολιάζει ειδικά δεν υπάρχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Επίσης αξίζει άπειρα ρισπέκτ ο γιαννάκης:P όταν σχολιάζει ειδικά δεν υπάρχει:P


Γιαννάκης:Μπαμπά να σε ρωτήσω κάτι.Το πουλί σου είναι μεγάλο ή μικρό?
Διονύσης:Κοίτα σύμφωνα με τις τελευταίες μετρήσεις...τι λες παιδί μου φάε το φαγητό σου
Γιαννάκης:Κατάλαβα,μικρό είναι..

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιαννάκης:Μπαμπά να σε ρωτήσω κάτι.Το πουλί σου είναι μεγάλο ή μικρό?
Διονύσης:Κοίτα σύμφωνα με τις τελευταίες μετρήσεις...τι λες παιδί μου φάε το φαγητό σου
Γιαννάκης:Κατάλαβα,μικρό είναι..

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
χαχαχαχαχα το θυμάμαι αυτό:P

και να μη ξεχάσουμε το "ευλόγισον" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
πιο πωρωμένο από εμένα δεν νομίζω να βρείτε! :devil::P:P αναμφισβήτητα μια απο τις καλυτερες ελληνικες σειρες ever,για να μην πω η καλυτερη!!!!
Υπαρχει και πιο πωρωμενος.Εγω!!!Η αγαπημενη μου σειρα.Τοσες φορες που τα εχω δει τα επεισοδια,τα εχω μαθει σχεδον απ εξω.Δεν προκειται να ξαναβγει τοσο ωραια κωμωδια στην τηλεοραση.
Διονυσης,Μακης,Φωτης,Θανασης,Μητσος. Εχω πεθανει στα γελια με ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top