Deree και πληρωμές διδάκτρων

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, μήπως υπάρχει κάποιος που να σπουδάζει deree ή κάποιος που να ξέρει γενικά πως γίνονται οι πληρωμές; Σε δόσεις ή πληρώνεις μια και έξω το κάθε μάθημα;
 

Primary Care

Νεοφερμένος

Ο Primary Care αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Συνήθως σε 3 δόσεις ανά εξάμηνο .
Ωστόσο μπορείς να το προσαρμόσεις ανάλογα με τις δυνατότητες σου .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Γαλαντόμο το deree.
Λεει το αν εχεις πιστωτικη εχεις 12 δοσεις...ε ποιος εχει πιστωτικη ?...μαλλον θα εχουν αυτοι που πανε.
Βεβαια και πιστωτικη να εχεις θελει να εχεις οριο τουλαχιστον τα 10.000€..και ποιος εχει..? ε μαλλον αυτοι που πανε θα εχουν.
Και ολα αυτα για να σου κανουν μαθηματα του αγγλικου ανοικτου πανεπιστημιου.
Εγω δεν εχω τιποτα απο αυτα..ειμαι μια πλεμπα του δημοσιου πανεπιστημιου και εκει θα μεινω δυστηχως ή ευτυχως.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Καλά ντε και εμείς που πάμε δεν είμαστε ζαμπλουτοι🤣
Δίνουν πολλές μειώσεις διδάκτρων!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Καλά ντε και εμείς που πάμε δεν είμαστε ζαμπλουτοι🤣
Δίνουν πολλές μειώσεις διδάκτρων!!
Ε τι να σε πω..?εσυ ξερεις. Μ'αρεσουν ομως οι μειωσεις .... να με μειωναν και μενα την βενζινα στα 50 λεπτα
Εμενα σημερα μου ειπαν οτι θα εχω 200 για αυτο το μηνα ..τι να κανω με 200 ουτε την βενζινα... παλι τα θεληματα θα αρχισω.
 

Primary Care

Νεοφερμένος

Ο Primary Care αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Πολλοί «πλεμπαιοι» για χρησιμοποιήσω την έκφραση σου δίχως να την υιοθετώ , κάνουν Minor στο Deree και μεταπτυχιακό στο ALBA .
Ας ξεπεράσουμε τις αγκυλώσεις .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Πολλοί «πλεμπαιοι» για χρησιμοποιήσω την έκφραση σου δίχως να την υιοθετώ , κάνουν Minor στο Deree και μεταπτυχιακό στο ALBA .
Ας ξεπεράσουμε τις αγκυλώσεις .
Μπα οχι εγω θα μεινω αγκυλωμενος ..θελω να τρώω το ιδιο φαι με τον διπλανο μου....και να συναγωνιζομαστε στο ποιος κανει το λιγοτερο θορυβο.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.
Πολλοί «πλεμπαιοι» για χρησιμοποιήσω την έκφραση σου δίχως να την υιοθετώ , κάνουν Minor στο Deree και μεταπτυχιακό στο ALBA .
Ας ξεπεράσουμε τις αγκυλώσεις .
Καλά ναι και τα πτυχία τους δεν αναγνωρίζονται ούτε από τα χαλίκια.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,447 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Θελω να διευκρινησω οτι ειμαι μεν δογματικα κατα της μορφωσης επι πληρωμη αλλα με το συγκεκριμενο ιδρυμα δεν εχω κατι..ειναι απειρα χρονια εκει πανω στο βουνο, προσφερει την οικονομικη καταρτιση που προσφερει, δεν ενοχλει κανενα δεν λεει ψεματα για πτυχια ,δεν κανει επιθετικη διαφήμιση και λεει οκ πρεπει και εγω να πληρωθώ απο καπου ...αλλωστε ετσι κανουμε στην αμερικη.
Δεν λεει οτι ειμαι τα ταδε μπαρμπουτσαλο φραντσαιζ εγγλεζικο πανεπιστημιο..Eιμαι το deree και κανω αυτο.... Respect
Μπορει να τα εχω με τα αλλα τα ελληνικα κολλεγια που γεμιζουν ψεματα τα παιδια που διψανε για καταρτιση ή και μορφωση.
Μα ειναι χρησιμα και αυτα ? ναι ειναι... γιατι το δημοσιο δεν θελει να καλύψει τον χωρο αυτο αλλα θα πρεπει να κατεβασουν τον πήχη των υποσχεσεων. Να γινουν πιο ειλικρινη .
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.
Αναγνώριση εννοείς το ελληνικό δημόσιο; Ποιος νοιάζεται πλέον για το δημόσιο; :confused:
Σου έχω νέα και είναι άσχημα: η παροχή άδειας ασκήσεως επαγγέλματος δικηγόρου (για το οποίο δαπανώνται τα εν λόγω χιλιάρικα) είναι πράξη δημόσιου δικαίου. Συνεπώς, ναι, νοιάζεται όποιος τρέφει ακόμη αυταπάτες.
 

Primary Care

Νεοφερμένος

Ο Primary Care αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Σου έχω νέα και είναι άσχημα: η παροχή άδειας ασκήσεως επαγγέλματος δικηγόρου (για το οποίο δαπανώνται τα εν λόγω χιλιάρικα) είναι πράξη δημόσιου δικαίου. Συνεπώς, ναι, νοιάζεται όποιος τρέφει ακόμη αυταπάτες.
Τι σχέση έχει το Deree με την Νομική ;
Καμία .
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,447 μηνύματα.
Σου έχω νέα και είναι άσχημα: η παροχή άδειας ασκήσεως επαγγέλματος δικηγόρου (για το οποίο δαπανώνται τα εν λόγω χιλιάρικα) είναι πράξη δημόσιου δικαίου. Συνεπώς, ναι, νοιάζεται όποιος τρέφει ακόμη αυταπάτες.

Το θεμα ειναι οτι όσοι τελειώνουν νομική σε κολέγια, εργάζονται κανονικά ως δικηγόροι στην Ελλάδα. Εσυ σε τι ακριβώς αναφέρεσαι;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,447 μηνύματα.
Top