Advanced-C1

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και ομως εχει δικαιο ο Μητσος.
Τα θεματα του ειναι τα πιο κουλα που μπορεις να βρεις....
Αν θελετε μπορω να σας ανεβασω το ΜΟΝΑΔΙΚΟ παστ παπερ απο τον Ιουνιο του 2005...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι, θα το ήθελα, αν γίνεται:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oριστε και το μοναδικο παστ παπερ του αλσε του ιουνιου του 2005!
Να προειδοποιήσω πως δεν εχει καμια σχεση με advanced αλλα πιο πολυ με προφισενσυ για αυτο μην πανικοβαλλεστε.Πολυ απλά ειναι μια βλακεια και μιση!:P

https://www.hau.gr/resources/pdf/alce_bcce_exams/alce_sample_2005.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eδώ ρε παιδιά στο ECPE με ρώτησαν για τους φίλους μου και άλλες χαρούμενες ερωτήσεις και στο ALCE είχα:

1) Does school reinforce gender stereotypes?
2) What do you think plays a more important role in shaping one's personality: Nature ή Nurture?

2α Γυμνασίου ήμουν, τα είχα παίξει:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Eδώ ρε παιδιά στο ECPE με ρώτησαν για τους φίλους μου και άλλες χαρούμενες ερωτήσεις και στο ALCE είχα:

1) Does school reinforce gender stereotypes?
2) What do you think plays a more important role in shaping one's personality: Nature ή Nurture?

2α Γυμνασίου ήμουν, τα είχα παίξει:p

Ωραία ερώτηση βρήκαν να κάνουν!!!:lol::P
Και εγώ έχω ακούσει κάτι τέτοια από παιδιά που δώσαν πρώτα αλσε και μετά ecpe.Για αυτό πάω βουρ ευθεία για το δεύτερο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω θα δωσω και κατι σε c1 αλλα οχι αλσε!
Δεν ειμαι ηλίθιος για να χαραμισω χρονο κ χρημα για αυτην την βλακεία.
Με ενα ΚΠΓ θα μαι jet για να δωσω μετα ecpe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου δωσε edexcel!ειναι πολυ ευκολο(πιστευω)κ δεν χρειαζεται να ξερεις κ το τελειο λεξιλογιο!μονο κειμενα θα εχεις να κανεις!το κρατικο ειναι λιγο απροβλεπτο!δεν ειναι σταθεροι στα θεματα που βαζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου δωσε edexcel!ειναι πολυ ευκολο(πιστευω)κ δεν χρειαζεται να ξερεις κ το τελειο λεξιλογιο!μονο κειμενα θα εχεις να κανεις!το κρατικο ειναι λιγο απροβλεπτο!δεν ειναι σταθεροι στα θεματα που βαζουν!

Nαι εχεις δίκιο!
Θα χω και το edexcel κατά νου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

henry

Νεοφερμένος

Ο henry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αδιαμφησβήτητα, το καλύτερο δίπλωμα σε επίπεδο c1 είναι το δίπλωμα του πανεπιστημίου του cambridge (CAE). Είναι το ανώτερο και σου προσφέρει πραγματικέσ γνώσεις στην Αγγλική γλώσσα σε αντίθεση με τα υπόλοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αδιαμφησβήτητα, το καλύτερο δίπλωμα σε επίπεδο c1 είναι το δίπλωμα του πανεπιστημίου του cambridge (CAE). Είναι το ανώτερο και σου προσφέρει πραγματικέσ γνώσεις στην Αγγλική γλώσσα σε αντίθεση με τα υπόλοιπα

+1 για το cambridge!:no1:
Aλλα θα το δωσω στο προφ το CPE γιατι το cae το θεωρω λίγο ακριβουτσικο (175 ευρω) και 180 ευρω το cpe!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Χαίρετε. Κι εγώ φέτος δίνω C1 του Cambridge και θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να βρω ασκήσεις και past papers αντίστοιχα του θέματος "Σημειώσεις-λεξιλόγιο για proficiency". Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
www.flo-joe.com
wwww.cambridgeesol.org
Καλη σου επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ!:no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Για το alce ποση ώρα εχεις για το gvr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το GVR του ALCE εχεις 80 λεπτα για να απαντησεις σε 40 ερωτησεις γραμματικης,40 λεξιλογίου και 20 κατ. κειμενου.

Ελπίζω να βοήθησα,
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Παντως αν ειστε καλοι στις εκθεσεισ και στα προφορικα δωστε INTEGRATED SKILLS IN ENGLISH III του Trinty College London... (επιπεδο Γ1) *Αναγνωριζεται απο το ΑΣΕΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξερω πως σου έχει καλλησει αυτην η εμμονη βρε παιδί μου με το Trinity και το ΤΙΕ.
Τεσπα.
Πλησιάζει ο καιρός για τις εξετάσεις των αγγλικών.
Χοντρα-χοντρα 1 μηνας έμεινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
trinity:μηπως εχετε past papers?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φιλε μου past papers θα βρείς εδω:
https://www.trinitycollege.co.uk/site/?id=1533

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
:thanks:ειναι πολυ δυσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top